Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Здравейте, имам нужда от съвет.На 4.12 ми дойде по график - продължи по-кратко от обичайното, но при мен нещата винаги са били на приливи и отливи.Тази неделя презерватива се скъса, сменихме го, но за всеки случай вчера пих Постинор дуо.В момента по здравословни причини  не е препоръчително да забременявам и затова се пазим.Преди неделя сме правили секс и в четвъртък и тогава всичко беше ОК.Въпросът ми е продиктуван от факта, че гърдите ми са много чувствителни и усещам лека болка ниско в корем.
Цитирай

Няма страшно!  Smile
Просто си в овулация.
Цитирай

Болките в гърдите не са признак за бременност по дефолт.Мен си ме болят и без да съм бременна преди цикъл.Дали си бременна може само тест да покаже или лекар да каже.Постинорът ти разбърква хормоните, нищо чудно от това да е...
Цитирай

София

Много е рано да се каже каквото и да е за бременност. Болките в гърдите не са признак. Ето, мен сега ме болят, но предполагам е защото до 6-7 дни трябва да ми идва.
Още повече, че си пила постинор. Верояността за бременност е много близка до нулата, а ако на тази мисъл те навеждат само болките в гърдите, то вероятно те са предизикани от престоящата менструация.
Цитирай

Sf

Не мисля, че след Постинора има дори минимален шанс да си бременна.Спокойно.Освен това бебе не става толкова лесно - от един път.Е, в някои редки случаи....
Цитирай

Болките в гърдите не са признак за бременност по дефолт.Мен си ме болят и без да съм бременна преди цикъл.Дали си бременна може само тест да покаже или лекар да каже.Постинорът ти разбърква хормоните, нищо чудно от това да е...
Peace
Цитирай
Вчера бях на лекар - знам, че е прекалено рано, но умирам от притеснение.Някой може ли да ми каже как се отразява приемането на Постинор Дуо - двете хапчета ги изпих  преди 48 часа - усещам напрежение в гърдите и сутринта ми се гадеше.Може ли да е от Постинора?
Цитирай

Вчера бях на лекар - знам, че е прекалено рано, но умирам от притеснение.Някой може ли да ми каже как се отразява приемането на Постинор Дуо - двете хапчета ги изпих  преди 48 часа - усещам напрежение в гърдите и сутринта ми се гадеше.Може ли да е от Постинора?
от Постинора е Smile два пъти съм го пила и двата пъти гърдите ми бяха много болезнени и бяха станали огромни между другото,гадеше ми се,болеше ме стомаха.Като цяло пълен дискомфорт.
Цитирай
А докога продължава това неразположение - вече мина 48 часа от момента, в който го пих
Цитирай

А докога продължава това неразположение - вече мина 48 часа от момента, в който го пих
при мен продължи до настъпване на менструацията.
Цитирай
Благодаря на всички, които се включиха в дискусията.Надявам се всичко да е ОК.Болката в гърдите отшумява, но тази ниско долу в корема и гаденето още ме мъчат.
Весели празници!
Цитирай

София

Да допълня още нещо към останалите. На мен след прием на постинор ми закъсня и се бях шашнала, защото момента не беше подходящ. Казвам ти го, за да не се шашнеш и ти ако ти се случи.
Цитирай

Свиленград

Само да споделя,че аз след приемане на постинор пак забременях.
Цитирай

Здравейте!!!
Бих искала да кажа няколко думи, които мисля, че ще са ви от полза:
Избягвайте да пиете каквито и да било лекарствени продукти, освен ако не е крайно наложително, защото те са вредни за вас и съответно за вашите бъдещи деца. Повярвайте ми, научих много за това... Не можете да си представите колко много се намесват лекарствата в работата на вашите организми...
Обичам ви, пазете се !!!  Hug   bouquet
Цитирай
Здравейте,...малко в друга посока,но търся отговор на същия въпрос...След 3 седмично закъснение си направих тест,който излезе положителен... СУПЕР !!! Но на другия ден получих кървене...не съвсем като месечен цикъл,но не е и малко.Всъщност това стана днес... Знам,че е най-добре да се отиде на лекар,но съм толкова шашната в момента,4е....ако някой ми пише ще съм му благодарна... Благодаря
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора