Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора

Та това ми е въпроса.Чух по ТВ-то,че който ти влезе пръв в дома днес,такава ще ти е годината.Човека е добре да е здрав, с пари,и да ти донесе нещо...........................,но най-добре било да ти влезне ром в къщи на този ден,че те носели много здраве. Very Happy
Също така не трябва да се изнася нищо от дома на този ден!
Споделете вие какво знаете за празника!
Цитирай

Варна

аз незнам много, само бабата ходи до магазина, ама още никой не е влизал и довечера милото и татко му като се прибират от работа, честно казано не ми се пуска никой, че съм много суеверна Peace
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

В нас никой не е влизал само ми звъннаха на вратата да ми дадат една поръчка от интернет на бебка и това е...незнам дали се зачита като първи влязал вкъщи
Друго което казаха за празника е че на този ден не трябва да се дават и взимат пари на заем,да не се върши домакинска работа особенно от жени които искат да забременеят (за да забременеели по бързо)...друго не се сещам  Peace
Цитирай

....майстори......какво ли значи това?! newsm78
Цитирай

София

Никой не е влизал още,но знаеш ли има време.  
Цитирай

Plovdiv

и у нас никой защото сме на работа,но пък си занесох ботуши на обущар- това брои ли се като изнасяне.
Цитирай

Варна

добре де, като сготвя и оправя леглото и сгъна прането, това значи е няма да забременея ли?
Цитирай

в мъжки прегръдки

От фирмата за пръскане против хлебарки първи "полазиха" в дома ни.
Цитирай

Плевен

цял ден се мина почти и още никой не е дошъл в нас......ако никой не дойде до довечера, мъжо брои ли се? че той ще се прибере от работа, май не се брои......
Цитирай

София

Още не са ни полазили, но пък направих такова почистване, че сме застраховани за безопасен секс за години напред  35 35 35
Цитирай

София

Свеки  35  35 Не знам как точно да го тълкувам....Дойде ни на гости от Варна за Коледа.
Цитирай

ха браво и на нас днес ни дойде майстор - ще разбива банята Smile) ама си носи материали, така че може да се каже, че внася нещо.
И днес не ми стигнаха стотинки за обяда  +  се успах за работа , явно все така ще ми върви.
« Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 15:20 от galia_mi »
Цитирай

Варна

Та това ми е въпроса.Чух по ТВ-то,че който ти влезе пръв в дома днес,такава ще ти е годината.Човека е добре да е здрав, с пари,и да ти донесе нещо...........................,но най-добре било да ти влезне ром в къщи на този ден,че те носели много здраве. Very Happy
Също така не трябва да се изнася нищо от дома на този ден!
Споделете вие какво знаете за празника!
Никой засега не ни е полазнил, ама аз излизах и занесох на една приятлека ракия и сланина.
Ха сега де, изнесох ли изобилието от дома? ooooh! Thinking
Цитирай

Още никой  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Но знам, че бременните жени на този ден не трябва да работят, за да родят по-лесно  Blush Но на мен ми се наложи днес да поработя даже повече от необходимото  Tired
Цитирай

в зоната на здрача

Приятелката ми, ама тя е най добрият чоевк който познавам и донесе подаръци за децата. Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора