Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 дек. 2006, 13:22 ч.

спешен въпрос за часовниците със снимка

• 434
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
Много ви моля кажете ми къде правят часовници със снимка, имам в предвид някое фото или нещо подобно, защото имаше един сайт, но тям ги няма. Благодаря предварително  newsm78

# 1
Бяха споменали за Пикадили  newsm78

# 2
  • София
ами много ще се радвам, ако има в Пикадили, но май бяха казали за Пикадили във Варна. Ще съм благодарна, ако някой каже дали има в софийските

# 3
  • Sofia
И аз се заинтересувах  Rolling Eyes
Мин. година поръчвах стенен календар и малки календарчета със снимка на малкия, обаче тази година нищо такова не съм подготвила Embarassed
Звучи ми добре- часовник със снимка, дайте още инфо, моля - купуваш часовник и го носиш да му сложат снимка(образ), или на място си носиш само снимката  newsm78
казвайте,че няма време  Crazy

# 4
  • София
не точно, значи на едните баба и дядо поръчахме за годишнината такъв часовнк в един сайт, но точно не си спомням името му сега, за да ти го напиша. От твоите снимки, които имаш им изпращаш една, а те сами си я слагат като фон зад циферблата. Стана много хубав и бабата и дядото много се зарадваха, но сега покрай празниците може би го нямаха като артикул за съжаление. Иначе беше страхотно за подарък. Cry

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт