Кога и как пазарувате за празниците?

  • 1 312
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София, център
  • Мнения: 3 455
За целта използвам обедните почивки. Иначе няма време. Събота и неделя гледаме да сме с детето, а тя като е с нас не ставаме за магазини!

# 16
  • на път
  • Мнения: 2 804
Гледам да се планирам по отдалеч с подаръците за да не се бутам в тарапаната, за да имам време да обмисля добре кой на какво ще се зарадва и да не купувам каквото и да е в последния момент. Храната и пиенето за Коледа и Бъдни вечер я напазарува мъжът ми вчера сутринта в Метро и Била. Успял е да го направи на спокойствие ... Wink

# 17
  • Мнения: 5 317
Всичко правя в последния момент.такава съм си.

# 18
  • Мнения: 6 167
Не, не наведнъж. Оглеждам предварително. Едно по едно пазарувам.
Така удължавам удоволствието  Crazy

# 19
  • Мнения: 7 474
Подаръците купих ноември, а яденето вчера рано сутринта на куп, за да избегна блъскането  Laughing

# 20
  • Мнения: 510
Както всяка година пак остана всичко за последния момент. Храната лесно се купува, повече ме притесняват подаръците, обаче няка кой да гледа бебето през седмицата (намерих си оправдание  Wink ).

# 21
  • Мнения: 8 917
В последният момент за всички Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Специално за подаръците - първо си набелязвам какво  и на кого ще купя, после започвам да търся. Не оставям за последния момент, макар че тази година стана по-набързичко - за 2-3 дена приключих, че даже и на себе си успях да направя подаръци...

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Подаръци ще подарявам на НГ  Crossing Arms Основно вчера сутринта пазарувах, но днес сме по гости и не ми се налага голямо готвене.

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Когато има пари-заплата,премии и т.н,а те обикновенно се получават в последният работен ден преди коледа.И тогава настава един хаус...,голямо тичане.

Общи условия

Активация на акаунт