В кой месец е мъжът ви?

  • 2 976
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 983
Бих казала 6-ти, без никаква промяна Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 019
А пък моят мъж си подържа добрата формичка
и моя

# 17
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
спружеството ми е в девети месец... от няколко години се перчи с шкембак по голям от моя преди да родя. Сега чакам да го измъти...

# 18
  • Мнения: 2 897
Моят пък грам не качва, нито сега, нито като бях бременна- ген

Моят също Grinning

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Божееееееее, и моят е в 7-ми постоянен, даже сутринта имахме невероятно преживяване - той се облича и аз го галя по коремчето и го питам кога ще имаме бебе /че се борим от доста време , ама не той да ражда, де Crazy/ и синът ми чул - недочул започна да пляска и да се радва "бебе, бебе, ще си имаме бебе" ooooh!, докато му обясним шегата - голям разговор и после сълзи, детето искрено беше повярвало, че ще имаме бебе вече Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 237
Да,има нещо като солидарност при мъжете.Аз като бях бременна не качих хич,и той не качи.после малко напълнях,той също.В общи линии си е слаб и стегнат,но когато аз понадебелея и той го прави.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 244
Божееееееее, и моят е в 7-ми постоянен, даже сутринта имахме невероятно преживяване - той се облича и аз го галя по коремчето и го питам кога ще имаме бебе /че се борим от доста време , ама не той да ражда, де Crazy/ и синът ми чул - недочул започна да пляска и да се радва "бебе, бебе, ще си имаме бебе" ooooh!, докато му обясним шегата - голям разговор и после сълзи, детето искрено беше повярвало, че ще имаме бебе вече Rolling Eyes

Милият сладур  Grinning

Люта чушка, те и познатите ни така казват: добре гледан. Ама преминава в "много го храниш" или обвинения, че си е загубил формата, щото се оженил ...  Laughing На майтап де, но като че ли аз му тикам манджата в устата, а той не може да избяга, айде де!  Crossing Arms  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Наскоро имаше здравословни проблеми и го оперираха, та позаслабна  Rolling Eyes но преди това доста беше качил - 6-7 постоянен...

# 23
  • Мнения: 5 647
Моят е в 7-ми постоянен, но странното е, че по време на бременността ми не напълня и грам. Друго нещо си е сега, след 4 години.  Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 113
Ами май е в 4ти месец с тенденция за развитие на "плода" newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 6 767
4-5ти..."забременя" докато бременеех с Никол, после аз взех та родих, отслабнах, пак забременях, а той още си седи бременен.  Laughing

# 26
  • Мнения: 2 498
Докато бях бременна, той слабееше, но откакто родих той забременя-към 5ти, 6-ти е....

# 27
  • Мнения: 2 677
Осми! Категорично!  Joy За разлика от мен обаче, той не прави нищо по въпроса с коремчето.  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 029
А пък моят мъж си подържа добрата формичка

И моят така  Peace

# 29
  • Мнения: 902
А има ли връзка...?  Wink
С мъжа сме заедно от 1 година и малко - общо. Той вече е към 7-8 месец и без аз да съм била бременна преди това.  Grinning Въпреки това всички казват, че аз съм виновна, много съм го хранела...  Mr. Green
Че да не им наливаме в устите...ааа...!  Sunglasses

Phil.Моя също по4на да пълнее преди аz да zабременея.При нас стана от отва, 4е допреди да се вzемем, мъжка им работа, кога я ли, кога не, мда не е луд да готви, един път на ден  стига, а и нгоре надолу с приятелите...Откакто се оженихме си седи  дома , гушкане, ядене на корем, какво да прави?Пълнее.ПОсле аz бременях, ка4их 9 кила сzа цялата бременност, мъжлето 12 ...
Ч)
Аz моите ги свалих..
Ама той питай го...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт