Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 20 дек. 2006, 22:18 ч.
  • Преглеждания  381  Мнения  5  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 338
Бебето ми е на два месеца и като странична реакция от антибиотика, който пие получи разстройство. Какво мога да давам, за да го спра? Rolling Eyes

Реклама
# 1
  • Бг-мама
  • Мнения: 1 703
Ентерол , смекта или хидрасек ,но при всички случаи трябва да се консултираш с педиатър .Става дума за много малко бебе все пак!!!!

# 2
  • Somewhere I Belong
  • Мнения: 1 116
Ентерол задължително ,смекта и Хидрасек ако дриска още. И трите може да ги пиете (не едновременно де).

# 3
  • Мнения: 341
заради разтройство аз и бебечо лежахме в болница 5 дена.Така и не се установи от какво е защото изследванията бяха повлияни от антибиотици.неискам да те плажа но прегледа с педиатър е задължител.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 149
С риск някои от форума да ми се разсърдят, ще напомня, че трябва да пие много вода. Заради обезводняването и заради черното дробче.

# 5
  • Мнения: 338
Благодаря на всички за отговорите-бебчо вече е добре, но минахме на лечебна хумана и смекта-за щастие помогнаха Grinning

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт