Искам да споделя- Чувсвам се окрилена!

  • 2 449
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 569
 Една новина за бебе ме накара да открия смисъла на всичко което правя и тепърва ще правя в живота си. Една мисъл за едно мъниче, което ще се появи в семейството ни ме озари и сега мисля само за това, а дори не съм аз бременната. Чувствам прилив на щастие само при мисълта че ще бъде част от живота ми и то част от моя. За пръв път в живота си погледнах по друг начин на думата- бременна. Разбирате ме, нали? Толкова съм щастлива че ми иде да крещя, а още дори не мога да почерпя за това защото е прекалено рано, затова споделям с вас- ще ставам леля!

# 1
  • Мнения: 1 455
Ами честито!Желая ви много щастие и здраве!  bouquet

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Честито, лелче  bouquet - познато ми е чувството от скоро и ви пожелавам огромно щастие с мъничето Hug

# 3
  • Мнения: 801
Ах, че хубаво, Честито!...

# 4
  • Мнения: 271
Честито!!!
И аз като станах леля още нямах дете, но бях тоооооооооолкова щастлива. Напълно те разбирам.  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 808
Това е най-хубавият подарък за Коледа. Честито... Аз също съм една щастлива леля на един начинаещ тийнейджър и въпреки тежките години, които ни очакват си го обичам като собствено дете.

Честито пак!!!

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Напълно те разбирам и се радвам за теб.
Аз също ще ставам леля съвсем скоро и толкова си го оби4ам това мишоче още от сега.  Laughing

# 7
  • Мнения: 425
Честито!!!Бъдете живи и здрави. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 680
Честито, това е прекрасен миг за вашето семейство. Hug

Когато забременях имах чувството, че сестра ми е по-щастлива.
Втория път като забременях, забременя и тя Ева е на 29.07.2005, а племеничето ми Калоян е на 01.08.2005. Аз бях двойно щастлива, щях да ставам и майка и леля. Тогава не можехме да се нарадваме една на друга и постоянно се питахме Как е възможно?.

Това са незабравими моменти, желая ви много много щастие.

# 9
  • Мнения: 58
Честито лелче! Желая ти много красиви мигове. Възхищавам  се, че така дълбоко и искренно се радваш на щастието на твой близък. Той или тя е голяма щастливка.

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Желая ти след 9 месеца да си горда леля на едно сладко човече  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 1 352
Честито.
Станах леля за първи път на 18 години - изпитаха подобна на твоята еуфория. Прекрасно!
Сега племеницата ми е на 16, почти толкова на колкото бях аз когато се роди.
Обичам я толкова много, почти колкото собствените си деца. Мисля, че и тя много ме обича - иска да ме запознава с всичките си приятели, на всички разправя колко приличала на мене и много се гордее с тази прилика.

# 12
  • Мнения: 3 376
Здравей,поздравявам те за прекрасния постин!!!!

Моята сестричка реагира по същия начин,когато разбра,че ще става леля,през цялото време се вълнуваше ужасно много,а сега когато бебчето ще се появи всеки момент имам чувството,че се вълнува много повече и от мен дори Heart Eyes
Пожелавам ти още много такива ценни мигове!!!

# 13
  • Мнения: 476
Честито! Голяма радост е това.

Много, много се радвах, когато разбрах, че ще ставам леля. Обичам племеницата си толкова много, че докато бях бременна се тревожех дали ще обичам собственото си дете така силно. Даже се обаждах на майка ми да и плача за това и тя ми казваше, че в човешкото сърце винаги има място за още една обич.

# 14
  • Мнения: 2 386
Честито и дано има повече такива теми!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт