Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте,може ли някой тук да ме посъветва дали и ако да какви обезболяващи може да се приемат.Бременна съм в 25 г.с. и ме мъчи недоизлекуван цистит,в следствие на което имам болки всеки ден.Моля ви пишете.
Цитирай

София

По време на бременност почти всички
лекарства са непрепоръчителни, затова
е най-добре да се консултираш по най-бързия
начин с лекаря следящ бременността ти !
Цитирай
Изписа ми антибиотици,което ми се срува доста крайно като мярка.
Цитирай

София

Изписа ми антибиотици,което ми се срува доста крайно като мярка.

В такъв случай щом те притеснява
можеш да се прегледаш при друг
лекар. Второ мнение никога не е излишно Smile
Цитирай

Ами аз мога да ти препоръчам например чай от липа или от царевична коса вместо вода. Аз също страдам от това.
Цитирай
Ще пробвам обезателно,след колко продължителен период от време започва да облекчава болката?
Цитирай

Ами царевичната коса има бързичко действие доколкото помня/скоро не съм страдала и дай боже да не/ но и трябва да си упорита по точно дълго време да го пиеш. Дано съм ти полезна.  love001  love001  love001
Цитирай

И аз получих цистит около 20та г.с,трябва да пиеш антибиотик,защото може инфекцията да причини контракции или по голяма беля.Със сигурност ти е изписал подходящи антибиотици,не се притеснявай,но трябва да се излекуваш,аз имам хроничен и знам какво е.Без АБ малко вероятно да ти мине  Hug
Цитирай
Ами ще пия и АБ и отвара,всичко,само да мине.Благодаря!
Цитирай

Това е най-добрият вариант Wink Дано те облекчи скоро,а иначе знам че може да се пие нош-па,но за всеки случай питай доктора.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.