Кога направихте профилактичния преглед при ортопед?

  • 1 694
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
На три месеца по мое настояване.

# 16
  • софия
  • Мнения: 495
На 4 месеца Peace

# 17
  • софия
  • Мнения: 94
На 2 и половина и то защото тогава разбрах

# 18
  • Мнения: 7 474
Първия преглед е добре да е   първия месец.

# 19
  • Мнения: 1 555
Като навърши 1 месец и после на 4 месец същоя а следващият е когато проходи  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 092
Малко след като стана на 1 месец.

# 21
  • Мнения: 2 622
На ортопед сме ходили два пъти.Първият-на месец и половина,а вторият на 4м.И двата пъти с направление от педиатъра.

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не сме ходили при ортопед.Попитах педиатърката, но тя каза, че само момичетата трябва да се изпращат на такъв преглед.Останах много учудена Confused

# 23
  • Мнения: 3 932
Точно в края на 3-я месец го заведохме младежа...

# 24
  • Мнения: 108
На 6 месеца. Тогава ни светна лекарката. Сега е на почти 3г и мислех да си прося талон за да го водя контролно но като четя по горе постовете на момичетата сме пропуснали доста контролни прегледи май Rolling Eyes Утре съм при лекарката за да  #2gunfire

# 25
колкото по-рано,толкова по-добре.За препорьчване е 1-месец.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
На месец и половина беше, когато го заведохме и докторът каза, като направи годинка е желателно пак да се направи такъв преглед. Не заради проблем, а просто профилактично.

# 27
  • София
  • Мнения: 978
Благодаря Ви за отговорите. Питам защото сина ми е почти на 1 месец, а прегледа най-вероятно ще го направим средата на другия месец, поради празниците лекарят към който съм се насочила ще бъде в отпуск. И мисълта ми беше дали няма да е късно, но Вие ме успокоихте. Още веднъж Ви благодаря  bouquet

# 28
  • Мнения: 66
На тринадесетия ден. Трябва да се направи профилактичния преглед през първия месец, след това на 5 месеца и последния на 2-2.5 години. Така ни каза ортопеда при когото ходихме.

# 29
  • Мнения: 5 790
След първата консултация.
Нашето джи пи е в поликлиниката на военна болница и там ни изпрати на ортопед.
Ортопедът ми направи много добро впечатление, супер внимателен и си говори с бебето.
Сега ги гледат с ултразвук.

И ние така. Да не сме при едно и също джи пи?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт