Едно въпросче за ДГ

  • 636
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 121
Едната госпожа в групата на дъщеря ми  е в отпуска вече близо месец (няма лошо),
това което ме притеснява е че се замества от лелята която им сервира храната, мие, чисти и тн. По принцип нямам нищо против лелята, но не ми се струва нормално.
Въпросчето ми е, когато г-жата я няма дълго време кой трябва да я замества?

# 1
  • Мнения: 1 425
В нашата ясла, когато някоя от госпожите я няма, намират замесничка, която пак е медицинска сестра. До сега не са оставали без замесничка. Би трябвало навсякъде да е така.

# 2
В нашата детска градина намират заместник - друга госпожа най-често пенсионерка или директорката замества отсъстващата госпожа.

# 3
  • Мнения: 1 364
В градината където ходи Алекс директорката замества отсъстващите гостижи.

# 4
  • Мнения: 3 042
В нашата група се е случвало да идват заместнички - винаги учителки, също и директорката на градината(естествено и тя е педагог).

# 5
  • София
  • Мнения: 903
И в нашата градина е така. Нашта госпожа също отсъстваше дълго време и я заместваше една друга - също педагог. Случвало се е да замества и директорката.

Но лелята да замества педагога - такова нещо за първи път чувам.

# 6
  • Мнения: 7 723
Не е редно лелката да замества изцяло госпожата Thinking
Че тя какви занятия може да им проведе newsm78

# 7
  • Мнения: 1 734
И при нас беше по същия начин когато една от госпожите отсъстваше я заместваше лелката. От време на време се включваше и педагожката явно за дневните занимания. Иначе в яслите госпожите са мед. сестри

# 8
  • Мнения: 891
Нашта госпожа също отсъстваше дълго време и я заместваше една друга - също педагог........

 Peace  Педагога трябва да бъде заместван от педагог !

# 9
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
    При нас едната госпожа отсъства една седмица и я заместваха директорката и една госпожа от друга група.
    Нямам нищо против и лелките(смятам че сте съгласни,че понякога са по добри от госпожите),но кой тогава върши нейната работа-сервиране,почистване...
   

# 10
  • Мнения: 6 461
Въпросчето ми е, когато г-жата я няма дълго време кой трябва да я замества?
Когато госпожите отсъстват в градинката която посещава Тошко имат заместнички ,но не са лелите които обслужват групата.

Общи условия

Активация на акаунт