2007-та дотича и ОКТОМВРИЙЧЕТО европейче вече се нарича!

  • 19 413
  • 289
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 040


ОКТОМВРИЙСКАТА ДРУЖИНА НА 2004 ГОДИНА

01.10 - Ангел на мама Ралица (ralnik) -  20.06.1971г.
01.10 -  Карина и Фарзона на мама Елена (elen_ka)   
01.10 - Георги на мама maq_22
02.10 - Стела на мама Адриана  
02.10 - Дана на мама Калина (Калида) - 22.07.1972г.  
02.10 - Анелия на мама Капка(Anelia 1995) - 27.03.1972г.
02.10 - Кристина на мама Мими - 09.02.1980г. 
03.10 - Пламена и Цветлена на мама Бранимира(Bibi) - 12.03.1975 г.   
03.10 - Александър на мама Selina 
04.10 - Андрея на мама Mili 19.06.1976г.    
04.10 - Рая на мама Star-27.05.1980г. 
05.10 - Никол на мама Ирена - 12.05.1980г.
05.10 - Виктория на мама Вяра - 29.12.1971г.
05.10 - Вальо на мама Steli Meli
06.10 - Анета на мама Милена 20.04.1974
07.10 - Клементина на мама Ive to 25
08.10 - Виктор на мама Bobka - 01.10.1969г.
08.10 - Таня на мама Мира - 31.07.1977г.
10.10 - Мариела на мама Free Soul - 09.01.1974г.       
13.10 - Иван на мама Sessana - 14.08.1982г.    
17.10 - Mишо на мама Ади (mama na Misho) - 17.10.1976г.
21.10 - Виктор на мама Dorii - 15.02.1979г.
21.10 - Камелия на мама Маргарита (Pimpa) - 15.09.1968г. 
22.10 - Кристина на мама Росица (Borovinka) - 24.12.1982г.    
23.10 - Наталия на мама Кремена(Kozlyo) - 06.12.1976г.
24.10 - Александър на мама Ани (Нимфетка)     
24.10 - Симона на мама Елка (pilence_74) - 28.05.1974г.
24.10 - Диана на мама Вили (wily)-  09.02.1970г.
25.10 - Виктория на мама Anya - 14.07.1976г.
28.10 - Павел на мама Албена(Albena 9) - 12.04.   
29.10 - Иван на мама Радостина (mamareni) - 09.07.1977г.



Мамешки рожденни дни!

Вили  -   09.02.
Мима -    09.02.
Дории -  15.02.
Капка -  27.03.
Албена-  12.04.
Милена - 20.04.
Ирена -  12.05.
Елка -     28.05.
Рали -     20.06.
Рени -     09.07.
Мила -    16.07.
Кали -     22.07.
Мира -    31.07.
Марго -  15.09.
Ади -      17.10.
Креми -  06.12.
Вяра -    29.12.

Старата тема: Бяла Зима вече се задава, а за ОКТОМВРИЙЧЕТО приключението продължава... 

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 17:37 от Irena80

# 1
  • Мнения: 686
Браво, Иренка, страхотна тема.
Влизам само да ви кажа  Heart EyesHeart EyesHeart Eyes и излизам, че толкова работа ме чака  ooooh!
А и тризначките ми идват след малко на крака  Joy
Ние сме по-добре, но тепърва ще видя тая работа с астмата. Не искам да набутвам на детето ми куртизонови лекарства без смисъл!  #Cussing out Надявам се без смисъл  Praynig
Още не съм му купила и големия подарък. Малки - много, но големият чака, че нищо не харесвам достатъчно.

Целувам ви!  Hug Heart Eyes Hug

# 2
  • Мнения: 7 723
 newsm68 newsm68ХАЙДЕ, ДА НИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА ТЕМИЧКА! newsm68 newsm68

  bouquet  bouquetБраво, Иренка!   bouquet  bouquet

Оле, Мили, горката ти, чака те среща със ламята Shocked

# 3
  • Мнения: 382
Просто не мога да не се разпиша в новата тема Hug

Ама Иренка,душа както и Вилито ти е писала,тя Коледа други ден.Предлагам ти като мине Коледа да редактираш заглавието и да е с НОВата Година за ОКтомврийската дружина(в тоя ред на мисли) че все пак Нова година ,ново начало,нов късмет Peace А пък и по-обобщаващо иначе и януари ще пишем в Коледа Heart Eyes

Мила,радвам се за хубавите новини,че сте по-добре.Стискам палци да се оправяте и всичко да е ОК Praynig
Много искам твоето мнение за тризначките,защото мен лично ме кефеха.Е всеки си има кусури,не са Айнщайн,ама имаше нещо в тях ,което ми харесваше Heart Eyes

Адимила,дано влезеш тези дни,защото имам една молба към теб.Онзи ден на партито забравих да те питам,а многооооо ми хареса гердана ,с който беше.Ако не съм МНого нахална,ще се радвам да споделиш Hug Искам нещо такова ама в розово Rolling Eyes Гледах в няколко магазинчета и все едни кичозни.А ти имаш вкъс към тези неща Heart Eyes

Вчера беше на Ванката тържеството в яслата.Всичко минало добре,държал се добре ,не е плакал от дядо КОледа и т.н.Само дето останал много разочарован от подаръка Shocked А аз шматката,му бях взела Тигърчо от "Мечо Пух",то хубав и такъв като за куклен театър,но детето като видяло колите на другите момчета и се натъжило.Госпожата като ми разказа,ми стана доста криво,как седял тъжно на пейката.И като си тръгнахме и като ревна за колите на децата #Crazy Sick Обадих се на Митко и му казах,купувай кола,че го закъсахме Shocked Той Иван токолкова й се зарадва,че заспа с нея и цяла нощ само я търси да види дали е там.Деца.....кво да ги правим. Whistling

Ей тва е от мен,айде много целувки и до скоро  love001

# 4
  • Мнения: 505
Иренка, както си решира, така да е... няма да се бием..  Hugнека ни е честита новата темичка..пък от съображения за празника..ще я изпишем до НОВА ГОДИНА... и после друга ще почнем... така че пишете не ни жалете..ние четем...  Joy

а ето ви още едно КОЛАЖЧЕ с Камито.... обещавам и на другите да спретна по едно...каквото си изберете..кеф ти Клаудия .. кеф ти Фишер  hahaha


# 5
  • Мнения: 2 040
Ехххх, Коледа, та Коледа .. ще я сменя тая дума, щом толкова ви бие в очите ... а пък ако толкоз много ви дразни темата, да я изтрия и си пуснете друга ..  неискам да всявам недоволство точно преди празниците ... 

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 15:44 от Irena80

# 6
  • Мнения: 136
Да ни е честита новата темичка и бързо да я запълним!
Иренка, не се сърди бре мацка! Я виж какви хубави празници идват.
На мен днес не ми е ден, неколкократно се опитват да ме извадят извън релси разни индивиди, но аз няма да им се дам. Ще ми развалят коледното настроение - НЕ, да си гледат работата всичките.
Иренке, зареди се с коледно настроение мила. Направи ли украсата в къщи, пусни малко снимки.
Маргото, къде зачезна пък ти? Още ли се разправяш с бившия? Не си късай нервите, с хора, които не заслужават.
Рени, ми то на мъжете коли им дай. Аз като видях днес какви подаръци са занесли за децата си ми се фирна шапката. Огромни кукли, джипове, конструктори. Абе от какъв зор, уговорката беше нещо дребно, а то какво стана. Ми деца са да му се не види, сега не разбират, но догодина като ме попита, защо дядо Коледа е донесъл на Гошко самолет, а на него малка количка какво ще му отговоря? Rolling Eyes Мисля, че тези големи подаръци трябва да си останат в къщи, а за градината нещо дребно, ноооооооо това си е мое мнение.
Те това е от мен. Чауууууууу мацки.

# 7
  • Мнения: 7 723
Иренка, сетих се още една идея:

ОКТОМВРИЙЧЕ крачи, тропа,
смело по пътя към ЕВРОПА
............

......или.........

ОКТОМВРИЙЧЕ, хайде, друс........
.......и право в Европеския съюз!


не се сърди, де! txtloves newsm76 Ти първо питаш , пък после се сърдиш! no
ние само даваме идеи, пък ти си си автора thumbsup

# 8
  • Мнения: 2 040
Значи, грешно сте ме разбрали ... 1. щом съм питала, значи търпя критика и я ЧАКАХ ...  Peace 2. не съм се разсърдила, но си помислих че така ще разберете постинга ми ... проблема беше в това, че не ми се отвориха емотиконите, въпреки че няколко пъти рестартирах комп. .... иначе постинга го писах по- скоро комично .. но без усмивки са само голи думи и многозначещи  ... както и да е .. търпя на бой, чакам да дойдете в Правец да ме набиете ...   Laughing

Качих вчерашните снимки, ама сега Никол иска едно филмче да й пусна и ме дърпа, та или по- късно пак ще се включа, или утре ...

Доре, украсата я направих, ама не съм я накачила още ... утре това ме чака ...  Peace

Мила, радвам се че Андреята е добре .. все така  Heart Eyes
Утре чакам разказ за тризначките и аз като Рени ..  Peace

Миленка, това второто за европейския ми хареса .. дръж го, дописваме тая тема до края на годината и с влизането ни в ЕС на 1 януари, ти пускаш тая тема ..  Peace (затова пишете по много, имате 10 дни  Laughing)

Рени, много тъжно ми стана за Ванката .. представям си зет ми как седи тъжен и се чуди защо няма голям камион ..  Heart Eyes .... ама бързо сте се поправили ..  Laughing

# 9
  • Мнения: 834
Алоуууу, що скубете така Ирена, бре smile3512
Това си го бях заплюла аз smile3515 още от неделя!
Аааа, ма, ха, я ги виж ти #Cussing out Аз като най- стара тук имам предимство.
Темичката ни е хубава с това заглавие засега, пък като прескочим в Новата година тя ще смени думичката Коледа с по- подходяща и край. Мир и любов да е newsm10  love001

Вилииии,   bouquet Heart Eyes Two Hearts  Hands Clap Heart Eyes за картичките на Ками със Стареца. Жестоки са. А от тая вечер, ако има по- сполучливи и подходящи ще можеш ли да ги смениш Embarassed Или тях ще ги изтипосаш на други картички Rolling Eyes Ама съм нагла, аааа?

Момичета да ви похваля детски клуб *Двете феи* в Лозенец, на Страцин. Страаааашен - широк (2 зали за игра за различните възрасти+1 за дискотека (театър) + 1 за родителите с барче. Кетъринга беше перфектен, а тортата от *Лагуна* newsm44 невероятна. Цените- като навсякъде. http://www.dvetefei.com/
Вили е свидетелка. Бяхме двете с децата на рожден ден днес там на декемврийчето, което доведох с мен в Мечо Пух. Даже тя ще приложи снимки задължително. Взела съм визитка на клуба и следващата среща ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще е там! Лично аз за пръв път попадам на такъв хубав клуб.

Мила, дано утре да влезнеш и да ни разкажеш как е минала срещата ти с 3-те newsm57. Здравко ми каза, че се снимали вече в Плейбой, но не разбрал в кой брой. Ти знаеш ли нещо за това? Е, щом тия ПАЧИ Sick са снимани в Плейбой, значи и аз ще се класирам newsm62 Ако не- Вили ще ме изтипоса. Колко му е да вземе отнякъде newsm78 едно хубаво телО и моята красива главица, и да ги шлепне на корицата на Плейбойчето Joy rotfImbo


Е, отчетох се и в новата темичка. Докато се натуткам да пиша сигурно Вили ме е изпреварила Heart Eyes

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 21:36 от pimpa

# 10
  • София
  • Мнения: 3 054
Здравейте момичета, леле че редовна съм станалаааа  Blush
Честита ни нова темичка, аз не съм много против Коледното заглавие, малко късно му дойде реда, но това не означава, че трябва да го пропуснем, я  Hug
Рени, ми то на мъжете коли им дай. Аз като видях днес какви подаръци са занесли за децата си ми се фирна шапката...
Доре, днес това обсъждахме с колежката ми - разказа, как миналата година в тяхната ДГ на едно от децата му подарили телевизор за стаята му  Shocked Аз бях адски шокирана - каква е тая показност "Вижте ни, ние подаряваме на детето си ТВ!" Ами че подарете му го в къщи, на домашното парти, а в ДГ нещо по-дребно.
А дъщерята на колежката ми (5год) била поръчала на дядо Коледа детски лаптоп, защото едно момченце от групата им си носело такъв в ДГ, ама от онези най-сложните, дето струват 120лв в Метро и имат български език - е, може ли да дадеш на детето ти да си носи такава играчка в ДГ!?! Нали и другите деца ще поискат - ходи им обясни после, че това са много пари за такава глупост, а и като имаш истинки комп за какво им е такава играчка  ooooh!
Голямо племе такива сме - носи телефон за 1000лв и е на прима и няма пари в нея да ти звънне  ooooh!

Вили, страшна си! Страхотни картички с Ками си сътворила! Направо си гений, остави ги тези тоци, заеми се с обработки на снимки, плакати, календари - идва ти отвътре  Hug

Адимила,дано влезеш тези дни,защото имам една молба към теб.Онзи ден на партито забравих да те питам,а многооооо ми хареса гердана ,с който беше.Ако не съм МНого нахална,ще се радвам да споделиш Hug Искам нещо такова ама в розово Rolling Eyes Гледах в няколко магазинчета и все едни кичозни.А ти имаш вкъс към тези неща Heart Eyes

Рени благодаря ти за комплимента  Blush Това е едно от тези неща, които си купуваш между другото, а се оказват попадение - много го нося, а си го купих, защото премерих половината магазин и с нищо не се удобрих, а ме беше срам да си тръгна с празни ръце  Embarassed
Магазина се намира на Янко Съкъзов, като тръгнеш от кино Сердика към кино Левски в дясно, преди кино Левски, даже май преди първата пресечка (ама виж - за това може и да те лъжа). Той е с широка витрина и 2 стълбички отпред, на витрината има дрехи и някакви якета, в първата част е за дрехи, навътре има бельо и там до него има едно такова високо, дето се накичват герданите и се върти - как се казва това чудо  newsm78
Имаше го и в прасковено-розово, струваше 10-тина лв - то е една панделка и разни топчета нанизани на нея, даже аз сама си я завързах, беше като колан - едно дълго такова...продавачката каза, че се носело увито около врата плътно и двата му края пуснати свободни, като шал, ама аз си му вързах краищата и си го нося като стандартен гердан Crossing Arms
Радвам се, че ти е харесал, дано да има още от тях  Hug
Добре сте решили проблема с Ванката - ама още са малки да кажат какво точно искат и се получават такива гафове  Rolling Eyes

Мила и аз се записвам в отбора на клюкарките - интересно ми е за тризначките, на фона на останалите и аз ги симпатизирах, ама наистина са малък ураган  Joy
Радвам се, че Андреята е добре, не бързай с безумни лечения, консултирай се с повече специалисти и тогава. Стискам палци да е фалшива тревога и бързо да се възтановявате  Peace  Hug

Кали къде се загуби? Как вървят при вас приготовленията за Коледа? Как ще празнувате - в къщи ли? Купихте ли подарък на малката принцеса?  Hug

Марго сигурно вече си намерила, но понеже питаш в старата тема за скачащото пони да ти кажа - ние сме купили такова за Мишо за Коледа от Хиполенд-а в Скай Сити в Гео Милев, имало ги и на борсата на София-прес, даже много избор имало там, също и в Метро съм ги виждала преди време  Peace

Ох, 100 пъти ме прекъснаха - този телефон ми идва да го изхвърля понякога! Тук един се е разбързал да проектира някакви чудеса на връх Коледа, аз му поисках повечко пари, за да го откажа, ама той взе, че прие  ooooh! и сега май-май ще си откарам празниците в офиса  #Cussing out
А имаме капарирано на Мальовица за 26-29, мислих да почивам а то какво стана...ама нали мъжа ми го е закъсал, поне аз да изкарам някой лев ъртък като мога, дори и с цената на почивката си....така се изкушавам да ги пратя на Мальовица а аз да си работяяяя  ooooh!
Има едни тъп виц за архитекти - напълно съответства на моите желания напоследък - нещо от сорта е, че "На жената казах, че отивам при любовницата, на любовницата казах, че днес съм си при жената, а аз отидох да си чертаяяяяя...." Crazy

# 11
  • Мнения: 505
Иренка, не се обиждаи..де нали носиш на всичко...ама като дойдем в Правец..май само на ядене и пиене ще трябва да носиш..  Joy

Маргото ми диша във врата да ви пусна снимките от тази вечер - Рожден ден на Дени... състоял се в "Двете Феи" ..няма какмо да си кривя душата много е готино там... и наистина ще е хубаво  вижте сами...да си спретнем следващата срещичка там... Flutter апропо да не пропускаме и ПРАВЕШКАТА БАНИЦА...  hahaha само да предупредя, че не съм снимала залата с катерушки и пързалки за по-големите..че Диди нещо се разсърди и не ме остави да ПАПАРАТСТВАМ наволя  #Crazy

снимки от рожденият ден на Дени

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 00:11 от wily

# 12
  • Мнения: 505
добрутро поспаланки....днес немога да ви чакам да се наспите..че след малко ИЗЛИТАМ към Вършец...където съм на Коледно парти с фирмата... bowuu ц-ц-ц   порасна ми работата  Naughty а децата ги оставям на таткото.......... как ли ще сколасат до утре без мене......... .акъл не ми го побира..но решението е взето и аз душа нося и аз имам право на развлечения... стига само той ходил..  #Crazy така че недей плакахте за мене още утре вечер ви обещавам да ви посетя.. а вие междувременно вземете да изпишете 2-3 страници че имаме ПЛАН за изпълнение... да изпишем темата до Нова година  Hug

                                   

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 10:29 от wily

# 13
  • Мнения: 686
Момичета, мислех да вляза само набързо, защото ми липсвате, да ви прочета и да бЕгам, щото колко материали ме чакат  ooooh! Но  Naughty Не мога да не се разпиша с две думи  Heart Eyes

Рени, нещо ми се е изтънила сетивността явно, защото, докато прочетох това за Ванката, се смях и разплаках едновременно  Embarassed Embarassed Embarassed И как си го представих само - душичката златна! А то много често става (според мен главно с момчешките майки), че ние избираме малко по-различни от техните най-харесвани видове играчки. И аз знам, че Андреята най-много ще се изкефи на яка кола, обаче ще му купя вероятно къща за сглобяване  hahaha Ами тия коли са толкова грозни и толкова бързо се чупят  Rolling Eyes Но наистина много миличко ми стана, като си го представих Ванката сред чуждите коли и как е плакал за тях. Е, няма как, ще му купите и кола, нали?  Hug
Вили, какви колажи само  Grinning newsm10 Искам и аз да мога! Приятно изкарване на Коледното парти във Вършец и да разказваш после  Hug
Марго,то за Плейбой вече и баба Вили може да се кандидатира, така че нищо не пречи ние да сме следващите  Joy Ами, да, защо не?! Как ми е снахичката? Вие имахте ли парти в яслата? Hug
Леле, Ади, тия луди неща, които разказваш за хората и децата им по ясли и градини, направо ме шашнаха  Shocked Ама наистина сме много сгрешен народ, ужас  Sad Вие какво купихте на Мишока?  Simple Smile Hug
Иренка,стягаш ли ги мацките вече за купон в Правец?  Wink Чух, че Лилана май ще пее в Правец на Нова година. Вие у дома ли ще си бъдете или сте заформили компания за заведение?  Hug
Миленка, безспорен талант в стиховете си  Peace Б-Р-А-В-О!  Grinning Hug

За тризначките, момичета, аз също ги харесвах. По една единствена - много семпла, но твърде важна за мен причина - добри момичета са. Да, простички, да, глупави, да, истерични, да, смешни, но ДОБРИЧКИ и простодушни   Grinning
И са ми симпатични. И освен това който е гледал само съкратените версии, не е чул ни веднъж, че всеки път, когато са се развикали, а това са били 5-6 пъти общо!!!, след това са се извинявали. Не ги защитавам, но ми писна около мен, особено в работата, всеки да се прави на умен на гърба на тези същества. Ама колко били прости, пък ние, интелигентите, не можем да падаме на такова ниво и не го гледаме, па ги знаят и ги разпознават по-добре от мен, видиш ли - чудна работа! Въобще още от първия ББ ми писна от хора, дето демонстрират голЕм "интелект", като заявяват, че не гледат "това предаване". А знаят по-точно от мен какво става и кой кой е. Абе комплексиран народ също така  Rolling Eyes
А момичетата са свестни, държат се притеснително, не са се надули колкото други (като Ева например или Борислав) и за разлика от Миро от ББ2 тези ще поканят всичките си Съквартиранти да ги почерпят, като вземат парите. А в Плейбой...ами на мен лично не ми харесват. Можете да видите снимките в dir.bg. А като сме на реалити тема, вчера на партито на bTV ме сваля един сървайвър  Joy Коста май. Брех, отдавна не ми се беше случвало мъж да е толкова смел, да дойде при мен, да се запознае и открито да постави нещата. Не че е мой тип - ни най-малко, но това усещане, че мъжете не са само мижитурки, които чакат да бъдат свалени, ме обнадежди  Sick Там един друг сървайвър е по-готин, ама многоточие...

Та така.  Laughing
Вчера минало нашето парти в яслата и на мен ми е мъчно, че Андреята не беше там. Въобще не знам това дете как ще издържи цяла зима вкъщи само...Не дойдохме и при вас... А много искам да го снимам с Дядо Коледа  Confused

Момичета, много си пресрочих времето, чака ме работа и ви се извинявам, че съм толкова нередовна. Но мисля за вас и си ви обичам  Hug Heart Eyes Hug

# 14
  • Мнения: 382
А сега да видя,коя ще е първа от трите Heart Eyes

Мила,важното е Адреята да е добре,пък от сега нататък колко тържества ще има и дядо Коледовци Hug
Еееех....ти поне ходиш по светски партита и виж как може да закачиш някой чужд мъж,пък ние......така ще си кукуваме само с нашите Laughing Laughing

Ади,много ти благодаря за инфото Hug Ако имам време ще се метна до там Peace Това с подаръците-телевизорче,компютър #Crazy направо ме разби Shocked Shocked
Ние май сме много скръндзави Sick с по едно таквоз малко... Mr. Green
Много се смях с вица Joy Я взимай чертежите и с тях на Мальовица,хем приятното с полезното ще съчетаеш Hug

Вили,желая ти страхотно Коледно парти на Вършец Hug Хич не ги мисли домашните,все ще се справят някакси.Искам и Ванко на такава снимка с дядо Коледа Praynig
Това клубче,където сте били на РД го знам,защото на Иван за рождения ден ходих първо там,но нямаха свободен час.Наистина е много хубаво и просторно.Нямам нищо против и там да се съберем,но трябва да излъчим организатор Rolling Eyes

Марго,'Вегата' донесоха ли играчката?Аз поръчах на племеника ми един динозавър и на другият ден в 8 сутринта куриера цъфн ана вратата Shocked Чак се изненадах колко са бързи,а го поръчах на обяд предишният ден и в 4 ми с еобадиха за потвърждаване Peace

Ставам,че трябваше да готвя ,а седнах тук и направо 'загори тенджера' Хубав ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт