2007-та дотича и ОКТОМВРИЙЧЕТО европейче вече се нарича!

  • 19 442
  • 289
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 686
А?  Shocked Какво става, къде сте? Никой почти не е писал, а аз очаквах поне една страничка да трябва да чета.

Марго, още вчера прочетох твоя постинг. Дано теглилата и простотиите останат тук, да ги стегне зимата (дето я чакаме от няколко месеца) и повече ядове да не усетиш тая година!!! Аз много се ядосвам лично на такива неща и на твое място ще потърся Господари на ефира например. Да им направят на същите полицаи (а те ще ги намерят) една скрита камера при същите обстоятелства  #Cussing out Ако имаш нужда от връзка с Господарите, насреща съм!  Laughing А за матраци и аз не мога нищо да кажа, не съм купувала никога. Hug
Вили,аз сигурно съм пропуснала, ама и двете ли ги пускаш на кънки? Аз много искам да го уча моя, но разбрах, че все пак е доста малък.  Hug
Биби, и аз не го знам това за консултациите. То ние честичко ходим на "консултации", защото честичко боледуваме. Иначе нашата не ни е викала ей така да го мери например от сигурно половин година, че и повече. Но ще питам!  Hug
Мила,само аз ли мисля,че този трус в отношенията ви с Андрей е преходна криза(с такива май всички се сблъскваме,но си ги таим)и само след няколко месеца ще си спомняте със смесени чувства,че сте се разделили за малко,за да заздравите чувствата си за в бъдеще.
Креми, благодаря ти за този приятелски оптимизъм!  Hug Всъщност трусовете са отдавна. И не за друго - той е много добро момче и ме обича ужасно много, но просто не мога да съжителствам с него. Той е философ - по душа и по образование. Отнесен е неописуемо. На него е трудно да се разчита. Обикновено е като паметник в средата на кухнята ми. Освен това е мъж без всякакви амбиции - в живота си е работил общо около три месеца. На пълен работен ден - никога! И никога не си е търсил работа. Изморих се да издържам не само финансово (то само това да беше, ех-еййй! - шапка на тояга!) Омръзна ми да съм и мъжът, и жената вкъщи. Много е дълго за обяснение, а и може би не е редно да го говоря "зад гърба му" пред вас, които не го познавате, но моите чувства умряха  Sad Иначе благодаря ти още веднъж и целувки на Бузанка!  Heart Eyes Hug
Кали,Андреята е на периоди с книжките. Много дълго време харесваше основно едни книжки, които са разделени за деца до 1 годинка, до 18 месеца, до 24 месеца и показват различни предмети и животни. Имаме обаче само първите - за най-малките и вече сме на други. За нашата среща, на която така и не отидохме с него, му бях купила две, които също много харесва. Всъщност един комплект от 4 малки книжки на Коледна тема в нещо като кутийка с капаче и дръжка. Страхотни са, защото са 4, малки, с твърди странички и много цветни. Другата е кръстена ЗИМА и е разделена вътре на три. Колко трудно ти обяснявам. Ето тази е втората:
Описание: Книга от поредицата "Сезоните и дървото"

Запознава децата с животните в гората, със сезоните, с цифрите и броенето от 1 до 3 и обратно. Веселите истории за горските животни са разбъркани. Могат да се подредят и прочетат, когато се съберат страничките с три еднакви знака ­ жълъд, шишарка, листенце. Тази занимателна игра подпомага развитието у децата на езикови умения, сръчност, наблюдателност, концентрация и логическо мислене.

Иначе харесва почти всякакви книжки. Мисля, че най-голям избор има в книжарницата на Orange centre, ако караш някой да ти праща за сладката Дана  Hug

Благодаря на всички ви за успокоителните думи за буйствата! Друго е да знаеш, че твоето дете не прави нещо откачено, което другите не правят  Confused

Хайде, малко по-късно пак ще ви почета.
Прегръдки  Hug Heart Eyes Hug

# 136
  • София
  • Мнения: 6 555
Я ме посъветвайте какъв еднолицев матрак да избера на ТЕД или на ХЕПИ ДРИЙМС? На Здравко на леглото вече пружините стърчат през плата и е за смяна. Няма за кога да отлагам вече. За креватчето на Ками същата работа. С дюшече е и искам и на нея да и вземем. С нейните размери в креватче 70 на 140см. ще го ползва сигурно до 1-клас.
Мен ако питаш дай малко повече пари ама си вземи матраци за хора  Mr. Green- Магнифлекс. Разликата  между латексов и пружинен матрак е огромна. От тези, които си споменала ти, ние сме ползвали Тед, доволни сме т.е. доста по-доволни откоклото от Релакс, които са пълни боклуци  #Cussing out. за Хепи дриймс нямам впечатления.
Имам брошура на Магнифлекс в къщи искаш ли довечара да ти напиша някакви цени да се ориентираш ?

# 137
  • Мнения: 834
Мамка му, писах та се скъсах и....изчезна! Сега ще трябва пак.

Биби и ние спим на спалнята с Тед и сме доволни. Но на Нова год. спахме на Хепи Дриймс и беше....ммммм....Хем средно твъд на пипане, хем потъваш в него като си легнеш. Не, че сме спали покрай тем. на Ками, но усетих разликата между него и Тед.
А ти намери ли решение за детската? Нали зяпам по сайтове за матраци, та и на детски ансабли попадам... Виж тук:
http://www.tes-a.com/childrenroom/1.html
Цени на Магнифлекс имам, благодаря ти, но не си губи довечера времето. Хубави са, ама нали трябва и с финансите да се съобразя, то не е една беля.
За консултациите на децата нищо не мога да кажа. И аз като теб съм в неведение. Твоята дофторица поне ти се е обаждала, моята досега никога, аз я и смених миналия месец, де. Ще погледна в таблицата за имуниз., но май наближава време за полиомелитни капки при нас. Иначе другите всичките ги имаме. За едното мерене няма да я водя по поликлиниките с вирусите.

Вили, трътло моя, аз няма да почвам от днес диети. Ще си купя първо книгата на Дюкан, ще я изям с кориците и тогава. Абе, тия дни ще е... А и трябва да си намеря волята някъде, че нещо съм я изгубила. Важното е да се нахъся, после вече не мож ме изкуши с никакво плюскане.

Мила, Андреята не се ли поуспокои малко през нощта? Моята така е пищяла когато и ничаха някои зъби. Но от доста месеци не го е правила. Явно си е период, ще мине. А и те са много раними душици. Дори малко повишения тон като го пречупят през тяхната си призма, заприличва сигурно на Апокалипсис, който преживяват през нощта.
Като беше по- малка Ками и като чуеше, че някои (съвсем странични хора) си говорят на висок тон или направо се карат и започваше да плаче неутешимо.
За предложението ти за Господарите, първо ще говоря със сина ми и другите момчета, и тогава ще ти кажа. Надали ония ченгета ще направят това на възрастен човек. Явно пак трябва да са такива отвеяни тийнеджъри като моя.
Господарите бих ги потъсила след 2-3 дни заради Глобул. Само изчаквам да дойдат фактурите на мен и мъжа ми (проблемната на Здравко ще е чак на 20-ти). Ако и при тях има нередности веднага ще ги потъся тях или теб. Още на 4-ти като спряха тел. звънях на Господарите, но не ми се водеше дълъг монолог със секретара и затворих. Комисията за защита на нещастниците пък кой знае кога ще отреагира и не чакам нищо от тях.
Абе, все от двата случая един ще стане интересен за Господарите...
Ако не, все пак моето сем. е абонирано за какви ли не простотии и ще се появи нещо друго.

Сега да ви кажа моята мома какви претенции имаше оня ден и вчера.
В неделя сутринта откъде и хрумна, че трябва да се вози на ескалаторите в МОЛ-а и да яде торта? Цял ден я лъгах, че МОЛ е затворен. Само като си представех, че от бедяци не мож се размина в събота и неделя.....И така, вчера я взех по-рано от яслата и направо в МОЛ. Возихме се нагоре до третия етаж, купихме си торта Ветрило от щанда на Пен Дор (щото е шоколадова, друга не признаваме), сокче, на мама количка и седнахме да ги ядем на най- близката маса до панорамните витрини. Хапна си тя от тортата и като си залепи носа на стъклата да гледа долу кръстовището, та половин час. Немога да я накарам да тръгне, а на мен вече ми стана неудобно да седа сама на масата. Накрая се отлепи и се намъкнахме в книжарницата да си търся книгата на Дюкан (свършила, днес щели да имат) и си купихме Дядовата ръкавичка с 4 приказки в нея. Много държеше тя да си я плати, а после си влачи по улицата торбичката с нея до в къщи.
Егати претенциите от 2- годишна джвъджка. А какво ли ще е след години?

Момичета, понеже Вожда ми днес и утре е почивка, та ще обикаляме за матраци, ще се гледаме в очичките, ще си търсиме Дзен-точките, ей такива неща....и няма да съм редовна тук. Да не се чудите що?
Айде сега, много ви здраве? Целувки на мъниците! Чао!

# 138
  • Мнения: 382
Ееее ще пиша неизвинени Naughty Къде се изгубихте,никаква активност Crossing Arms

Марго,на теб ще ти простя отсъствията,щом е заради вожда HugПосле да кажеш за Дзен-точките Heart Eyes А за матраците,мога само да ти кажа да си вземете латексов.Един  мой приятел работеше до скоро в една фирма за матраци и неговото мнение беше такова.Няма значение марката,а и все пак ще си прецениш цените.Малии Ками голям образ Grinning Иван и той все по-често започва да има претенции за едно или друго,а като ми каже-не блуззз и ми сочи другата блуза,направо припадам Sick

Вили,какви диети бе жено Shocked Много добре си изглеждаш,друг е въпроса как ти си се чувстваш.По-добре малко спорт....от колкото гладуване Rolling EyesПетята,явно е добра с кънките.Питай МИленка,може да ти даде кооординати на школата на Албена Денкова....ако решите нещо по-сериозно Heart Eyes

За консултацийте и аз съм изгубила представа newsm78МИтко ходи онзи ден до педито и тя го питала дали сме го водили на последните ваксини и дали е останало още нещо да му прави #Crazy Разбирам,че не е само Иван при нея....ама може ли такова нещо...Аз да й кажа ShockedА и от както ходим при хомеопата,вече съм я отсвирила Whistling

Мила,как е Андрейката?С баба ли се гледат.Ако искаш мога да ти дам координатите на нашият хомеопат и поне да се консултираш с него.Да чукам на дърво Иван от няколко месеца удържа фронта(пу-пу)

Иван без книжка не ляга.Вече съм научила на изуст 'ЖИтената питка' и 'Дядовата ръкавичка' Май те с аму любими за сега,защото само тях иска да му чета.Даже като започнем за питката,той се опитва да разказва.....адски смешно Grinning

Ставам,че мъжете ми искат вече да ядът и ако се забавя още малко утре и аз ще липсвам Mr. Green

Чао и целувки от нас с Ванко  bouquet

# 139
  • Русе
  • Мнения: 763
Здравейте момичета, и аз имам вълнения. Покрай операцията на моя мъж взехме пари назаем от една приятелка и понеже трябва да се връщат (тя въобще не е казала кога, но аз искам да се издължа възможно най-бързо) и реших, че сериозно трябва да си търся работа. Та днес, след като заведох първо Анджи на ясла ходих до бюрото по труда- няма нищо за мен, питах какви курсове предлагат- за Русе сега няма, евентуално през февруари, март, но мога ако искам да карам курс в Стара Загора, Плевен или Пазарджик  #Crazy, направо онемях като ми го казаха и успях само да попитам, а в Русе какви ще бъдат (за Плевен мисля, че беше имаше за Фотошоп и Аутокад и разни други) , но те засега не знаят. От там отидох в частната трудова борса, в която съм регистрирана- пак същото като преди- в конфекционните фирми търсят хора с опит и само в "Конфектор" приемат човек, който ще се обучава. В тази фирма бях ходила на интервю през август и условията не ми допаднаха много, но днес пак се обадих там, като няма друг избор. Уговорихме си среща за 14,30 и аз отивам. Портиерът ме спря да изчакам- чакам. Идва един млад мъж и ме пита за какво съм, аз обяснявам. Той влиза вътре, говори и излиза пак- пита ме за каква работа става въпрос. Отговарям за организатор производство- високопарно звучи, но такава е бележката от трудовата борса. Мъжът пак влиза и излиза и ми казва, че той е синът на шевката, че работата е за междинен или краен контрол, че шевката сега е заета и ако ме интерисува да дойда направо утре в 7,30 ч и че работното време е до 17 ч (т.е. ще бъда на работа) и, че работят всяка събота. Аз питам, а евентуално какъв договор ще се сключва (имам предвид срочен ли, изпитателен ли?) и кога, защото ако почна утре работа, един ден (в седем дневен срок от започването) ще трябва да отида в бюрото по труда и НОИ, за да се обадя, че работя. А той пита- ама и договор ли искаш? Аз казвам- да, и ако започна утре работа, кога ще си вадя медицинско, а той ми казва, че на тях не им трябва. По принцип договора се сключвал като почнеш работа, но те можели да го пуснат и по-късно. За друго не сме говорили. Ако знаете каква буца ме е стегнала за гърлото, така не ми се ходи утре. Но, ако не отида ще пропилея една възможност, засега единствената. А ако не ме устройва, ще трябва да я откажа работата, а аз не умея да отказвам, все се чувствам неудобно и се товаря. Цяла нощ ще мисля, какво да правя.
Хайде, на вас лека вечер.

# 140
  • Мнения: 2 959
Привети, Момичета!

Ралниче, успех утре. Може пък нещата да са по- различни като отидеш утре, от сърце Ти желая късмета да е с Теб!
...Изморих се да издържам не само финансово...да съм и мъжът, и жената вкъщи...
Мили, Ти си гордост за рачешкото съсловие. Явно живота има доста кръговрати! Много Ти благодаря за картинката на книжката. И ние четем една поредица на изд- во" Пан" с Пепеляшка, Аладин, и Снежанка и приказките от "Вълшебната гора", но сега сме запалени и по картинните пъзели и колите. Пребори ли се с компютъра вкъщи?
Мамарени, честит Ти нов аватар, много красива таз пърхаща пеперуда.
Вили, а Ти на коя диета си се спряла, таз от миналата година ли, ще влизаш във форма/ не че си излизала някога/ за наближаващият празник ли? А Петята на каква възраст започна да кара кънки?
Пимпа, успех с матраците, и с Дюкан. А от каква възраст започна да даваш на Ками шоколад и сладкиши/ защото ние сме много назад с тез работи, още не ги е опитвала/?
Иренката, липсваш ни, как сте с Николчето? Здрави ли сте, как е на яслата?
Миленката, къде се загуби и Ти, русокоса фейо?

Лек и хубав нов ден Ви желая!

# 141
  • Мнения: 505
здравейте

Диди от два дни вече ми казва ЧАо, като я оставям в градината.... направо не мога да повярвам.. не че не се пазари като ЦИГАНКА, че утре НЯМА ГРАДИНА...но поне ходим вече без СЪЛЗИ... за разлика от каката, която нещо напоследък опуска фронта и имаме едни ревове е СЪЛЗИ... и тя няма обяснение защо ПЛАЧЕ..основно заради МАМА ..да напуска работа и това е... незнам какво ще я правя... ooooh! newsm78

Биби, консултациите са на ТРИ месеца, а за ваксини май нямаме такива до ПЪРВИ клас...

Рали, успех днес не се притеснявай от това ако не ти хареса..никой насила не може да те накара да работиш..но аз се надявам да ти хареса  bowuu

Кали, на кънки Петя се качи за първи път на 2 януари тази година, преди това е карала РОЛЕРИ, но явно има значение това ... защото направо си подкара кънките , без да имаме инциденти с падания...  Joy а диетката мисля да е по режима на Дюкан..или нещо такова да видим колко ще издържа...   chef

Рени, за Денкова ни е рано..а и кой ще се занимава с водене и прибиране..сега сме се записали на ТАНЦИ .. да видим  колко ще издържим и там..че сме мързели и двете... newsm78

Марго, не ти трябва да четеш книгата ами почвай с ГЛАДУВАНЕТО...че аз съм вече напред с ЕДИН ден...

# 142
  • Мнения: 686
Здравейте!  Hug

Вили, твоите момичета не могат без теб  Grinning Радвай се! Сигурно е тягостно да видиш някое от тях разплакано заради факта, че нещо се е променило в живота му (мама е тръгнала на работа), но всъщност е толкова мило, нали?  Rolling Eyes Предложението на Рени за курсове при Албена Денкова ми се стори страхотно  Peace Hug

...Изморих се да издържам не само финансово...да съм и мъжът, и жената вкъщи...
Мили, Ти си гордост за рачешкото съсловие. Явно живота има доста кръговрати!

Благодаря, мила КалиHeart Eyes Не е голяма гордост да не можеш да предвидиш събитията и да опиташ да ги промениш в зародиш. Например, когато само аз съм ставала да храня Андреята като бебе (а той е бил само на изкуствено хранене) и съм плакала от умора, е трябвало да сритам баща му да става поне три пъти в седмицата. А аз - не - той да се сети сам. Е, ето го резултатът днес. Той дори не се сети кога ме загуби. Така че може да изглеждам силна отстрани (за което пак ти благодаря), но не съм била силна дълго време преди това  Sad Кали, между другото, ако искаш, мога и аз да ти изпратя някакви книжки. Ще ми е много приятно  Wink Само дай адрес и ще имате подарък от Андреята  Hug

Мила,как е Андрейката?С баба ли се гледат.Ако искаш мога да ти дам координатите на нашият хомеопат и поне да се консултираш с него.Да чукам на дърво Иван от няколко месеца удържа фронта(пу-пу)
Рени, с удоволствие ще се възползвам от вашия контакт с хомеопат. По принцип имам предложение и от един друг приятел, който каза, че неговата хомеопатка е завършила в Индия и не дава никакви купешки лекарства, а сама приготвя. Той от години я ползва - вече и за бебето си - и друг не признава. Вие какви неща пиете, че Ванката е добре (пу-пу наистина). Ние след болницата започнахме Цитросепт. От няколко дена езикът му е обложен и кашля, макар и рядко. Но, да чукам на дърво, не се разболява, което отдавам единствено на този Цитросепт. Иначе да, майка ми го гледа. Вчера срещнали в градинката половината деца от нашата ясла - всичките били спрени за няколко месеца от ясла  Shocked Ужас! Много се надявам, живи и здрави, да тръгнем отново през март. А вие ще ходите ли скоро към Правец?  Hug

Рали,стискам палци да си доволна и да се окаже нещо много добро и подходящо за теб!  Peace Hug

Марго,разказвах на няколко човека за вашата малка купувачка  Laughing Представям си я - каквато е мъничка и финичка, как наднича към касата да си плати книжките  Laughing Hug
А за буйствата - от време на време ги има. Но не толкова страшни като миналата седмица. Честно казано, имам чувството, че много зависи от мен. Когато съм спокойна, и то е спокойно през нощта. Когато има въобще някакви движения - не спим вкъщи или Андрей спи у нас или просто аз съм изнервена, ги прави тези номера. Не знам  newsm78 Целувки  Hug

Биби,какво решихте с матраците?

Момичета, да ви кажа сега нещо смешно. Ще бъде смешно де, защото ме поканиха да карам кънки на лед, при това на някакво състезание звезди и журналисти. Доколкото знам, част от другите са Ваня Щерева, Дичо, Димо от ПИФ и т.н. А аз не съм се качвала в съзнателния си живот на кънки за лед  Shocked Shocked Shocked Каква картинка ще съм само?!! Според вас дали ще се тупна още докато обувам кънките или ще стане малко по-късно, докато се хиля налудничаво, когато ме пуснат по пързалката... newsm78 Чудна работа...

Целувки и хубав ден! Утре сме на консултация с пулмолог - стискайте палци това с астмата да го оборят  Praynig
 Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 143
  • Русе
  • Мнения: 763
Здравейте, днес бях на работа- от 7,30 до 17 ч, но само зощото не успях да се измъкна след разговора с шефката. Към работата нямам никакви претенции, не мога да кажа, че ми хареса, но е работа и ако условията бяха други щях да я върша. Като си подавах молба, автобиография поискаха да подпиша декларация, че нямам нужното образование и подготовка за работата във фирмата и те ще ме обучават, затова имам право да приема или отхвърля условията във фирмата. Ако приема условията, декларирам, че при напускане няма да искам да ми издадат Справка-декларация за бюрото по труда. Шевката ми обясни, че откакто е създадена фирмата 14-15 г. не е издала такъв документ на никого. Тя знаела какъв е реда, че дори да се оплаче работника и да дойде проверка от НОИ, тя си плащала глобата, но докато минело всичко работника изтървал срока за регистрация в бюрото по труда, така, че от нейната фирма нито един човек нямало да отиде на бюрото. И това го правела за да не може никой да суче от държавата, при положение, че нямало пари за онкоболни и за др. хора в тежко положение. А в същото време ми казва, че ще напишем договор без дата, за да мога да получавам обезщетението си от бюрото, докато решим и двете страни, че искаме да сключим договор и ако дойдат на проверка трябва бързо да отида при ТРЗ да се оформи. Това какво е? И как да напиша, че нямам нужното образование, като съм с текстилно инженерно образование, а фирмата е конфекционна? Търся си сериозна работа, не смятам периодично да разчитам на бюрото по труда и тази справка-декларация  няма да ми е нужна, но щом поставят такива условия, мисля, че не са им чисти делата на фирмата и можеби няма да са коректни и към работниците (като отзиви в публичното пространство бях чула, че са некоректни към партньорите си). Та днес им казах, че не си нося трудовата книжка и утре ще попълваме документите, а преди малко се обадих да кажа, че съм получила по-добро предложение от друга фирма, в която съм кандидатсвала и ще приема другата работа. Излъгах. Но днес цял ден съм работила съвестно, както трябва, така, че те имат полза от загубеното им с мен в разговора време. Сега ще почивам, че краката ми туптят - сядала съм само в обедната почивка и искам да се изкъпя и да ги вдигна на един стол.
И от утре на лов за друга работа  ooooh!
Лека вечер. Hug 

# 144
  • София
  • Мнения: 6 555
Ралник, поздравявам те за правилното решение и те подкрепям на 100 %. 4-5 години съм работила в КНСБ - Федерация лека промишленост и зная всичките гадости в тоя сектор и най-вече в шивашкия бранш. Няма да коментирам, щото само нецензурни думи ще кажа #Cussing out #2gunfire Naughty ( off ти в Дунавска коприна ли беше работила преди - Марги Събева познаваш ли я  ?)
Мили, Маргото беше с матрацитe  Grinning Grinning Grinning аз съм с цяла стая. Намерихме, това което търсим, за скромната сума от 2800 лв + врата за 360 + шпакловка и латекс/тапети на стените   + лампи+пердета и прочее аксесоари (защото сега всичко е в зелено, а ще става в оранжево) и ще стане 5 бона, ама те затова са кредитнити карти - да се ползват и после да се пълнят  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes иначе тия пари каквито сме широкопръсти никога не можем да ги съберем накуп Embarassed Confused Sad. Мъжът ми вече ми дава ценни съвети да чета Гогол и Достоевски, вместо само да мисля какво да ремонтирам.  Grinning
проздрави  Grinning

# 145
  • Мнения: 2 959
Снежни привети, Момичета!

...Така че може да изглеждам силна отстрани...но не съм била силна дълго време преди това...
Мили, ти не изглеждаш само силна, Ти си силна жена, след като намираш сили да се изправиш срещу съдбата Си и да започнеш да корегираш, за зачеркнеш и започнеш отново но вече с натрупан житейски опит. Малко хора биха го направили, колкото и да са силни на думи. Успех утре на палмолога и повече всяка астма да изчезне от полезрението Ти. Много ти благодаря за книжките, златно сърце имаш, умееш да даваш. Живота връща жестовете макар и в последствие, но имаме доста изпратени. Отново Ти благодаря!
Вили, на какви танци записа Петето? Успех с Дюкан!
Ралниче, успех и късмет от утре. Дано намериш търсената работа!
Биби, честита Ви нова детска. Откога започвате ремонта? А за прегледите, тук след 2 год ги правят на 6мес или при нужда.

Лек и хубав четвъртък Ви желая!

# 146
  • Мнения: 382
Здравейте Hug

Рали,според мен си постъпила правилно с тази работа PeaceКакви с атези условия,тези половинчати работи.Какъв Европейски съюз #Crazy #Crazy

Кали,блазе Ви ,че Дана не знае какво е шоколад и сладкиши.Иван почти не яде шоколад,но бонбонииии....ела да видиш #CrazyУчиш ли я Дана на английски или за сега сте само на бг.

Биби,от къде си харесахте детската?Аз също съм на такава вълна,но нищо не ми харесва.Искам от Икеята,но не знам как е с доставката.Тази,която там харесах,цялата с легло,гардероб,нощно шкафче,масика,столчета и разни други джуджки,излизаше около 1000лв Shocked

Вили,браво на Дидито PeaceДържи се геройски.А каката ли плаче за теб,че нещо не разбрах newsm78 То свикнало и то детето да си у дома и му е терсене сигурно Rolling Eyes

Маргото е в семейна ваканция и е оправдана,ама Иренка къде се изгуби newsm78 Предчувствам,че тропка с ботушките в някой офис Heart Eyes

Момичета всики имате специални поздрави от миличката Мила Hug Днес съвсем случайно се видяхме в едно магазинче  Heart Eyes Мила изглеждаше страхотно(както винаги) и много и се зарадвах Heart Eyes Надявам се скоро пак да се видим,ама за по кафенце Grinning

И да Ви се похваля,Иван е влязъл във фаза 'татко' Не ми дава аз да го обличам,не иска аз да го къпя и приспивам от няколко вечери ShockedСамо татааа WinkОооо аз изобщо не се оплаквам,даже съм много доволна Mr. Green

Това е от мен,лека вечер на всички и много целувки  bouquet

# 147
  • Мнения: 2 959
Честит Имен Ден на Танчето и всички други именници!



Мирка, да Ти е жива и здрава малката Принцеска! Много усмивки и игри й желаем!

Мамарени, много е смешна Данината реч, смес от български и английски, като и от двата са по ограничен брой думи и то със спец. произношение. А колкото до Татиното толериране и при нас е същата ситуация, вечер когато ще се къпем Тати трябва да я съблича. А като сте се видяли с Мили какво е станало на прегледа?! А къде се загуби и Миленката, нали Ти е съседка?!

Хубав нов ден Ви желая!

# 148
  • Мнения: 505
Честит имен ден на ТАНЯ, много здраве, весело детство и игри....а през лятото и пожелаваме да стане КАКА  на едно сладко БЕБЕ

# 149
  • Мнения: 2 040
Здравейте,
Рени, само на теб съм ти липсвала май ..  Heart Eyes Laughing Не тропкам в ничий офис ВСЕ ОЩЕ, но в последно време ме е хванала вълната на основното чистете (посред зима - шашава работа съм  Laughing) и като погледна часовника и то време да прибирам Никол от ясла ... а вечер знаете че е абсурдно да се доредя ...
Да ви кажа най- новото - в момента сме на вълна филми ... Никол на ден може 100 пъти да изгледа Мандариненото мече, незнам защо толкова й харесва това филмче, ама при положение че съм й свалила над 40 детски филмчета, друго не се гледа, само това ... щом пусна друго, веднага ми казва че неиска да го гледа, а иска Мечето ..  Laughing Освен това има един момент във филмча, в който както си гледа и започва да подсмърча ... точно когато мечето започва да пее някаква песничка, че никой не иска да го купи ... явно разбира смисъла на песента, освен че вече знае целия филм на изус и даже казва какво ще каже еди кой си герой преди той да го е казал още ... много е интересна и смешна, ама що само тоя филм гледаме - незнам .. ние с Драго можем да ви го разкажем с всичко подробности въпреки че не го гледаме, тя сама ..  Laughing Така че май е повод за хвалба това, защото докато гледа филма, няма бели, няма непрекъснато Мами, дай това ... дай онова ... искам гаеме с куките .... та открих вече и аз ключа от палатката - щом трябва нещо да свърша извън хола, пускам филма и съм спокойна че няма да слезе от стола, нищо друго не я интересува ...  Laughing

Иначе сме добре (да чукам на дърво), аз все още съм в къщи, но очаквам скоро да стана и аз трудеща се ... страшно много се изнервих и си го изкарвам вечер на моите хора, то на кой друг ..  Embarassed 
Да се похваля нещо - снощи Никол за пръв път ака в гърнето (досега само пишкаше там) и като скочихме с Драго като мажоретки да пляскаме и викаме Браво, а тя като се засрами и като ни се обиди (незнам защо)  Laughing сигурно си е казала: тия ненормални ли са, откачени ли са .. кво толкова станало ..  Joy Joy Joy
И така .. това е от мен, досега чистих ли чистих, чак ми се сбабичкасаха ръцете от препаратите, и сядам да разпускам с някой филм, че сега ще стане 16ч ...  Laughing

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на Таничка,
желая й много хубаво детство, много усмивки и най- вече жива и здрава да е ...  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт