Защо спряха ГРАНОФУРИНА???

  • 2 380
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
Много ме е яд за това лекарство.Само с него успявахме да минем без антибиотик.Някои знаели дали въобще може някъде да се намери с връзки или наистина е спрян. И дали има  заместител ??

# 1
  • Мнения: 1 680
Гранулин от ветеринарните аптеки върши същата работа.

# 2
  • Мнения: 3 886
Гранулин от ветеринарните аптеки върши същата работа.

пак ли е зелен .казваш че върши също работа.азпредимно за гърото го ползвах.Ама дали става за деца?

# 3
  • Мнения: 998
Аз си го поръчвам в аптека, в която приготвят лекарства. Това е любимото ми лекарство за гърло и без него не мога Peace

# 4
  • Мнения: 3 886
Аз си го поръчвам в аптека, в която приготвят лекарства. Това е любимото ми лекарство за гърло и без него не мога Peace
я не знаех че там го правят още утре ще ида там  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 137
Аз си купих от една аптека на Славейков, приготвен е там, но го имат готов и не се чака. Пише, че има трайност 1 година.

# 6
  • Мнения: 2 700
Доколкото помня от предишна тема, много майки бяха доволни точно от тази аптека на Славейков (не съм я ползвала).

# 7
Аз на 20.12 бях на кожен лекар заради една афтичка вътре в устната ми кухина. Бях я мазала с Granofurin H, който бях си взела тук от България.  Кожната лекарка беше много учудена, че все още се произвежда в България(незнаех, че са го спрели!). Каза ми, че лекарството е МНОГО ДОБРО и го нарече брилянтинено. Лично тя се учудва, че не го произвеждат, защото било против много неща ефикасно. Каза ми да продължа да си мажа афтичката с него като добави едно кремче. 

# 8
  • Мнения: 47 888
дайте адреса на аптеката на славейков  Praynig

# 9
  • Мнения: 3 886
дайте адреса на аптеката на славейков  Praynig
Мила взе ми думите от устата

# 10
  • Мнения: 2 531
Някой може ли да ми изпрати на ЛС прескрипцията с която го правят в аптеката, че не съм от С-я?

# 11
  • Мнения: 47 888
в тази аптека нали го дават без рецепта?или трябва прескрипция?ако трябва-дайте я в темата Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 311
Гранулин от ветеринарните аптеки върши същата работа.
Това дали е сигурно, защото аз го купих, но не посмях да го ползвам....

# 13
  • Мнения: 998
Свекърва ми го поръчва от аптека на Янко Сакъзов 10, срещу Чешкото посолство до ресторант Берлин. Това е обяснението, което тя ми даде, защото досега все тя ни взима и не ми се е налагало да ходя аз.

Общи условия

Активация на акаунт