торбички под очите при бебе на 9м.

  • 5 846
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте мами,не съм сигурна дали точно в тази категория ми е въпроса,но ще питам.Моя син е на 9м, и има (според мен)торбички под очите.На изледванията на 6м всичкп беше нормално,и сега си е така,в смисъл чве малкия юнак де храни нормално,спи нормално,акита нормални,пишка задоволително.Лекарката казва че според нея всичко е наред и няма място за притеснения,но.....аз си се притеснявам.Моля дайте ми съвет,мнение...нещо Confused newsm78
Благодаря предваритрлно

# 1
  • Мнения: 132
Аз също си бях въобразила че сина ми има торбички консултирах се с педито и тя ми обясни че при бебетата се появява от преспиване или от недоспиване така че споко щом с изследванията всичко е ок не се притеснявай.

# 2
  • Мнения: 175
При моя син на тази възраст също имаше торбички под очите-педито каза че е алергична реакция. ThinkingАко няма алергия към нещо-няма защо да се тревожиш.

# 3
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Цпоред мен е добре да му направиш едни пълни изследвания на кръв и урина отново за да се увериш,че всичко е на ред.Тези торбички кога ги забелязваш сутрин като стане ли и изчезват ли през деня.

# 4
  • Мнения: 145
привет,мерси за бързата реакция.Еми мисля че по-скоро ги забелязвам като стане от сън и после като че ли изчезват.Деда знам.......моята лекарка е толкова невеща,че няма повече на къде...но както и да е.
Мерсси пак

Общи условия

Активация на акаунт