Към всички мамета който имат момиченца

  • 3 083
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравеите мили мамчета който имате момиченца. Много ви моля да ми помогнете със следния съвет. С какво почиствате секрета отделен от половите органи на момиченцата ви.
Искам да почистя секрета които се е отделил,но незнам с какво.
Моля ви да ми помогнете със съвет.

# 1
Педиатърката ми каза да не пипам, но аз от време на време почиствах по-обстойно, но внимателно с мокрите кърпички. Не можех да изчистя всичко наведнъж, но постепенно изчезна.
Каза ми, че секрета се отделя от някаква жлеза, както при майката когато роди, така и при бебето. Но при жените изчезва за няколко дни, докато при бебчетата трае малко по-дълго.

# 2
  • Мнения: 3 478
И на мен ми казаха да не се притеснявам. Съвсем леко се почиства с мократа кърпичка, като не се отива навътре. То до няколко дни се изчиства и нещата се нормализират.

# 3
  • Мнения: 3 089
аз поиствах с бебешка клечка за уши, напоена с физиолог. разтвор. но не се уливах.

# 4
  • София
  • Мнения: 679
Памуче с преварена вода в началото, по-късно минахме на мокри кърпички.

# 5
  • Мнения: 793
на мен ми казаха памуче и преварена вода всяка вечер след банята и то изчезна до дни  Peace

# 6
  • Мнения: 306
и аз със мокри кърпи

# 7
  • Мнения: 6 390
с мокра- влажна тензухена пелена
клечки за уши - е много опасно според мен
памук - пуска власинки - пак излишен риск

# 8
  • София
  • Мнения: 1 877
на мен ми казаха памуче и преварена вода всяка вечер след банята и то изчезна до дни  Peace

newsm10 Аз също така използвах чай от лайка!

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 499
От новородена само с клечка за уши всяка вечер почивствам Peace!

# 10
  • Мнения: 1 701
С памук с преварена вода!  Peace

# 11
  • Мнения: 5 140
С мокри кърпички и съвсем леко.

# 12
  • Мнения: 57
Памуче с вода, всяка вечер след баня го правим. Лекарката ми каза, че по- хубаво от водата няма ивъобще не ползваме кърпички, които малко или много са си химия

# 13
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
в началото като новородена с клечка за уши, не ми се струвало опасно, защото беба беше неподвижна, сега обаче с клечка е невъзможно, едвам я обличам, камо ли да бъркам с клечка и затова използвам мокри кърпички

# 14
  • Мнения: 3 456
С мокри кърпички и съвсем леко.
И ние така

Общи условия

Активация на акаунт