Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

мили мами, каква козметика за лице ползвахте след раждането за да изчистите лицето си от пигментните петна?и дали това трябва да стане чак след кърменето, защото те са на хормонална основа
Цитирай

Madrid

Аз ползвам на ARNAUD и съм много доволна от ефекта!Имах петна,но вече са значително намалели! Peace
Цитирай

Моите патна изчезнаха малко след като родих .Така беше и при първото и след това при второто раждане,определено имах петна.
Не съм използвала нещо по спецялно за третиране на петната.Използвала съм си ежедневната козметика за лице както винаги.Дневен и нощен крем.
Цитирай

Аз нямам тъмни петна по лицето, но искам да използвам темата ако може да попитам тъмната линия по корема кога ще изчезне приблизително?
Цитирай

Пигментните петна изчезват сами, така че според мен използването на специална козметика е суета.
Цитирай

Varna

И аз бях пуснала такава тема като бях бременна. Имах петна, мажех се със сленчезащитен крем, но около месец след като родих вече изчезнаха. Така че спокойно, това е на хормонална основа.
Цитирай

Мисля ,че сами си изчезват-няма нужда от кой знае каква по-различна терапия.
Цитирай

На мен ми се появи само едно петно и то на морето. Явно съм се препекла. Изчезна само около месец и половина след раждането.

за tini mini: моята гинеколожка каза, че тъмната линия изчезва около 2-3 месеца след раждането. При мен почти не се забелязва вече. Давид е на 3 месеца и малко.
Цитирай

Sofia

Аз имах едно петно на носа, което изчезна след 6-я месец чак. А тъмната линия не съм разбрала кога се е махнала  newsm78 Във всеки случай май отдавна не съм я виждала  35
Цитирай

Плевен

Не съм ползвала никаква такава козметика. Петната сами изчезнаха около 3-4 месец.Все още кърмя и нямам петна, не виждам и връзка между двете.
Цитирай

нейде там, където ....

Аз имам, при това доста и големи. Пазех се като бременна, но все пак се появиха. Не изчезват сами. Така ги чаках първия път, ама с козметика се махнаха. Сега ползвам "Ахромин", от аптеката, под 2 лв. е, страхотно ефикасно, много съм доволна, ефекта е бърз и траен
Цитирай

и аз получих пигментация по цялото тяло- линията на корема, на гърдите, между бедрата, по лицете. някъде след 5 месец се изчистих от тази неприятна пигментация.относно"ахромина" съм чувала не добри неща
Цитирай

София

След второто раждане, близо месец си ходех "маскирана". Козметичката ми го изчисти за едно посещение. Но иначе минава и от самосебе си. Все пак можеш да се поглезиш. Laughing
Цитирай

нейде там, където ....

и аз получих пигментация по цялото тяло- линията на корема, на гърдите, между бедрата, по лицете. някъде след 5 месец се изчистих от тази неприятна пигментация.относно"ахромина" съм чувала не добри неща

пу-пу! на мен досега ми няма нищо от "ахромин"-а, освен, че почти ми се изчистиха петната Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.