Шейна "Чук и Гек"?

  • 3 860
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 758
Това ми е питанката - знаете ли къде има?
10х  bouquet

# 1
  • Мнения: 959
На пазара на Красно село - около 50 лева е Hug

# 2
  • Мнения: 10 758
Златна си  bouquet
Благодарско Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
В Хиполенд също ги има  Peace

# 4
  • Мнения: 86
В Хиполенд има цената е 78 лева мисля. Много ми хареса, но ми се видя много тежка.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 426
В Люлин, детски магазин "Цар Лъв", 60 лв.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мисля, че и в Метро съм виждала...

# 7
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
До този момент съм виждала само шейна тип "Снегокат" (демек Чук и Гек, но ЧиГ са с кормило тип велосипед, а Снегокатът е е с кормило ала кола) на фирма МОНИ, ама нещо качеството им не ме грабна.
Цената им бе 53 лв. в склада им на Илианци.

# 8
  • Мнения: 10 758
Ходих днес до Хиполенд...не взех нищо....баси измислените шейни.Пързалящата се част е от пластмаса, ми то тва ще се счупи още на второто спускане по снега.Имаше някакви гумички, където се слагат краката, да не се пързялат подметките...еми те паднаха само като ги докоснах Close
Не си заслужава цената...отказах се.Мислех, че са като едновремешните, ама нъцки.

Много ви благодаря все пак Hug  bouquetВесели празници!

# 9
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Не знам какво ти харесва на едновремешните.
Такъв тежък туч!
Освен ако не искаш да отслабваш нестандартно.

# 10
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Да, няма спор, че са тежки старите. Ама и новите не са много по-леки, но пък разликата в качеството е огромно (според мен). Най-старите, Чук и Гек, бяха целите от желязо, но пък и "железни" в преносния смисъл. После пуснаха модернизираните "снегокат", които повечко се трошха, но тези на Мони с пластмасовата ска са...бррр. Представям си как лети шейната по хубава стръмна пързалка, препятствие на пътя троши пластмасата и шейната става неуправляема  Sick. Е, нека има 3-4 килограма в повече, ама поне да е сигурна, тъй си мисля аз  Hug.

# 11
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
В Илиенци (вчера съм била) имаше по 50 и по 55-56лв.

# 12
  • Мнения: 10 758
Не знам какво ти харесва на едновремешните.
Такъв тежък туч!
Освен ако не искаш да отслабваш нестандартно.
Lioness е отговорила вместо мен, за което й благодаря  bouquet
За какво ми е да купувам нещо, което незнам дали и на първото пързаляне ще оживее.

Общи условия

Активация на акаунт