Били ли сте в дом за изоставени дечица???

  • 1 787
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Господи, толкова самички.....
Момичета, така ме боли, понякога ми се струва, че ако още няколко секунди задържа в съзнанието си тези мисли просто ще ми спре сърцето.....
Искам да направя нещо, да ги осиновя всичките, да ги облека, обуя, гушкам денонощно, ако можеше и да ги родя всичките, че първите им съприкосновения със света още в утробата да са не нежелаенето им, а истинкото очакване на една майка. Не смея да отида пак, не мога да понеса тъгата им и безсилието си. Но пък не е честно да се бяга.....Искам да измисля нещо хубаво.....искам пак да отида.....

Да, предполагам, че на всички ни минават подобни мисли през главата, и че изпитваме подобни чувства. Извода, до който стигнах за себе си, е че си мислим, че нямаме сили, че няма да можем да издържим. Но всъщност, сме много по-силни, отколкото си мислим, и можем да понесем много повече, особено когато става въпрос, да дадем малко нежност и топлина, малко радост. Мисля си, че всъщност, тях това най-много ги радва.

# 31
  • Мнения: 4 187
Да , дори ходя сравнително често. Чувствата, които изпитвам сега , нямат нищо общо с чувствата, които изпитах първият път. Доста време предпочитах да правя каквото мога , но от далеч, без да се сблъсквам с определена съдба. Мислех си, че няма да издържа да ги гледам в очите...... Сега няам търпение да ги видя (от известно времея ходим често в един дом), та там са нашите деца  Hug, те ни познават , чакат , надявам се и обичат  Heart Eyes.

Ако някога ви мине мисъл дали да посетите такъв  дом, не се колебайте. Може да направите само добро  Peace!

Общи условия

Активация на акаунт