Стенни кърмачески ЛЛЛ календари 2007

  • 1 439
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Аз искам календари - 5 броя, обаче съм в Бургас до след Нова Година - ще мога да си ги взема в началото на януари. Ако е спешно да се платят, трябва да се уточним как най-лесно да стане.
Ассинка май към Бургас се е запътила Grinning Сигурно може да даде 5 бр в Бургас, другите в Сф - не е проблем и нови ще отпечатаме, ако трябва.

# 16
  • Мнения: 3 161
Може би тук е моментът да кажа, че календарите, които се опитвах да направя със снимките от фотоизложбата на кърмещите майки, няма да станат - фирмата, която трябваше да ги направи, реши, че е твърде късно.

# 17
  • София
  • Мнения: 480
И аз искам - 1бр.

# 18
  • Мнения: 3 506
Ассинка май към Бургас се е запътила Grinning Сигурно може да даде 5 бр в Бургас, другите в Сф - не е проблем и нови ще отпечатаме, ако трябва.

Момичета, честита Коледа!

Assinka, пускам ти ЛС.

# 19
  • Мнения: 1 735
И аз искам 1 бр.

# 20
  • Мнения: 3 926
Така, календарите са в мен, само има малко довършителна работа по тях и след НГ може да заповядате на лични да се уточним с бройките и финансите Hug

# 21
  • Мнения: 3 926
Утре от 12.30 до 13.30 часа пред НДК за календари Grinning Ще съм с дънки и бяло яке на билетния център Grinning Ася

# 22
  • Мнения: 1 559
Ася, няма да успея да дойда утре пред НДК. Пуснах ти ЛС. Wink

# 23
  • Мнения: 3 926
Момичета, съжалявам, но малката се събуди с 38 температура Sad Уж е жизнена, а пари Sad и това в 6 часа сутринта. Дано да не е гадния грип, защото все още нищо друго няма, освен температурата, но няма как да я оставя. Мислех да я взема с мен, но не ми стиска Confused Ще пиша в петък за другия уикенд. Още веднъж съжалявам Sad

# 24
  • София
  • Мнения: 480
Assinka, оздравявайте бързо, пък календарите могат да почакат  Hug

# 25
  • Мнения: 1 503
Аз малко късно се включвам,но как да се сдобия с един голям календар за кабинета на нашето педи?

# 26
  • Мнения: 3 926
Момичета, въпреки предупреждението, че не е хубаво да подновявам толкова стара тема Embarassed Вече съм на ваше разположение, ако още искате календари Hug
Освен да се извиня с болестта на детето, мое изкълчване и ... малоумие.. не виждам какво друго ще ме извини, но бая задачи ми се завъртяха напоследък Confused
Та, ако все още някой иска календар Hug Hug Hug пишете в темата или ми звъннете вкъщи 856 56 15 в идиотско време - м/у 12.30 и 17 часа и след 20 часа Grinning

# 27
  • Мнения: 1 586
Аз ще си взема календара, щом още ме чака Simple Smile.
Ако организираш среща обедно-следобедна около НДК за раздаване на календари, ще ми е удобно да дойда. Ако не, ще ти звънна.

Общи условия

Активация на акаунт