Помогнете за подарък маккуин светкавицата

  • 13 348
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здраевйте,

Синът ми (3г.) е луд по МакКуин Светкавицата от филма Колите и от много време си мечтае Дядо Коледа  да му подари голяма играчка Маккуин.

Доста се поизпотих и нямам никакъв резултат от лутането по магазините..
Моля ви ако някой е виждал някъде такава играчка да сподели Simple Smile

Благодаря Ви Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз не съм виждала по магазините, но наскоро имаше в едни Нестле закуски (как се казваха)
"Черитос" ако не се лъжа. На кутия си има колите, за съжаление обаче е каквото се падне вътре.

# 2
  • Мнения: 14
Ами да ...само че при нас случаят е, че искаме голяма кола ..да не говорим че имаше и желание да е с дистанционно Simple Smile
...от закуските сме събрали всичко каквото има за събиране Simple Smile)

# 3
  • Мнения: 487
Здравей,не знам от кой град си,но в нашия - Русе има такава,обаче е мека.Не е плюш,а по-скоро нещо като лак(материята де).Ние купихме от Велико Търново (от Хиполенд) за нашите момчета, стенен часовник с Маккуин.Много е хубав,но пък твоето момче е още мъничко....Провери там все пак(в Хиполенд имам в предвид)!А веригата магазини ,където гледах играчката се казва Цвети,но незнам дали я има в други градове - най-вероятно не!
Успех!

# 4
  • Мнения: 14
Аз съм от софия и сън попадал също на плюшена играчка но синът ми хич не я хареса Sad
Благодаря все пак Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 575
Само това има - голямата плюшена и едни много малки, размер като от Макдоналдс.
И ние сме луднали по тия коли, всеки ден ми разправя как иска кола с очи, уста и да говори, обаче.....няма Sad

# 6
  • Мнения: 1 455
А можеш ли да сложиш снимка.В Хит съм виждала,но в самата аптека,колата е червена,около 15 см.,със светкавици на нея.Същата я имаме от Мак Доналдс,но не знам ти за коя кола говориш.

# 7
  • Мнения: 14
Аз си мисля че това е някаква глупава стратегия, за да могат да се продават закуските със случайни играчки.

При положение че има такъв огромен интерес към такава кола не е реално по коледа да няма такава играчка.

Както и да е аз мисля да му купя една подобна червена кола и да я тунинговам като Макуин..за да не го разочаров коледата и дядото Simple Smile

# 8
# 9
  • Мнения: 1 455
Да същата е.В аптеката на Хит я има.Като влезеш,веднага в дясно,при шампоаните.Около 15 см. и е големината.

# 10
  • Мнения: 4 371
Ами като сме лишени от Дисни магазин е нормално да няма нищо в БГ  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 3 575
Има ги в Марсел
голямата - http://eshop.marseltoys.com/product_info.php?products_id=260& … d86da7d471e7c96e0
малките - http://eshop.marseltoys.com/product_info.php?manufacturers_id=16 … p;products_id=252

Нито един от двата варианта не ми харесват.....

# 12
  • Мнения: 1 455
Голямата не я виждам.В Хит е метална,ако съм пропуснала да уточня.

# 13
  • Мнения: 14
Да същата е.В аптеката на Хит я има.Като влезеш,веднага в дясно,при шампоаните.Около 15 см. и е големината.

Мерси много ще посетя Хит Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 310
В детската градина Дядо Коледа донесе на Вики "Светкавицата Мак Куин". Взехме я от "Марсел". Голямата -  плюшена. Тази като от кожа не ми се видя издържлива на детски набези  Mr. Green . Мога да кажа, че доста се зарадва и сега си играе с нея.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт