Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте бъдещи и настоящи мами!  Very Happy
Искам да ви попитам какво мислите за МЦ Фемина и обслужването там?
Мога ли да родя там и каква е цената?
А и още нещо- д-р Врагалева извършва ли фетална морфология, някой правил ли си е при нея и доволен ли е?
Знам че май вапросчетата станаьа много, но сам доста неинформирана......
Благодаря предварително на всички   bouquet
Цитирай

София

Аз ходих при д-р Димтрова 3 пъти. Доволна съм.
Цитирай

София

Аз съм ходила веднъж при доктор Димитрова и съм много доволна от отношението.Д-р Димитров също е голям професионалист Peace
Цитирай

София

МЦ Фемина е специализиран в извънболничната медицинска помощ, там могат само да проследят бременността ти. Ако не се лъжа всички специалисти от центъра работят към Майчин дом, така че може да си избереш акушер-гинеколог от центъра, при когото да родиш в Майчин дом.
Аз лично съм ходила при д-р Димитрова, като специално за феталната морфология бих ти препоръчала нея или д-р Марков, които са профилирани точно в тази област.
Цитирай

Somewhere over the rainbow

Мисля, че МЦ "Фемина" са само за доболнична помощ. Ходила съм на прегледи при д-р Димитров и при д-р Марков и съм много доволна. Д-р Димитров работи със сигурност в "Майчин дом", за другите не знам, но мисля,че на сайта им пише.
« Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 14:00 от moppie »
Цитирай

Аз съм ходила веднъж на преглед при д-р Марков - останах много доволна и от отношението, и от прегледа !
Цитирай

Фемина е за извънболнична помощ. Там не се ражда. Акушер-гинеколозите им обаче работят в Майчин дом и при тях може да се ражда, но в болницата.
Цитирай

София

Много съм доволна от д-р Врагалева. Два пъти съм била при нея
Цитирай

София

Момичета в момента в съм в търсене на свестен генеколог който да ми проследи бременността и това което казвате за този център ми харесва. мисля, че повечето лекари от Майчин Дом са добри. Искам да попитам, знае ли някоя от вас дали работят по здравна каса във Фемина, защото в страницата им не беше уточнено  Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.