Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора

Здравейте, мили мами. Искам да ви питам как ви се отрази бременността - в смисъл чувстватели се /чувствахте ли се по-нервни, неспокойни или обратното. Аз на моменти имам чувството, че ще изпадна в нервна криза /не съм сигурна дали е заради хормоните или реалните проблеми/javascript:void(0);, а освен това съм станала обсолютна ревлаjavascript:void(0);. Чудя се дали това ще отшуми след раждането или ще се задълбочи. Остават ми по-малко от два месеца до раждането.
Цитирай

София

Първите 3 месеца нервна.
После много спокойна, чак не можех да се позная.
Цитирай

София

Всички тези чувства и емоций са съвсемнормални през бремеността,а и малко след раждането.Естествено,че отшумяват и всичко се нормализира.
Аз като цяло карах сравнително спокойна бременост,но имаше моменти,в които правех реки от сълзи и сополи #CrazyПонякога изпадах в паника,дали бебето е добре и разни такива.Определено е бум на хормони през този период Sick
Ще видиш,че всичко ще си дойде на мястото Peace
Успех и леко раждане Hug
Цитирай

София

Здравей ivcho,  аз също се чувствах като теб още от 6 месец на бремеността си. Имах чувстовото, че ще експлоадирам от нерви и напржение / аз карах и доста тежка бременост/ и всяка нощ преди да заспя плачех и се будех отново с рев. Повечето ми познати, когато са били бременни определно са били по-чувствителни и раздразнителни. Сега след като родих положението не се е променило особено, но за сега не се е задълбочило. Понякога дори самата аз се чудя кога ми остава време и да порева покрай цялата въртележка покрай малкия / сина ми е на 1 месец/, отделно чувстото, че не правя нещата както трябва. Според мен тези усещания са нормални и аз ги отдавам изцяло на бушуващите хормони, но и всеки организъм си е индивидуален и по различен начин понася тези промени /бремеността най-вече/.
Всичко ще бъде наред, не се притеснявай. Желая ти повече спокойствие,лека бременост и безпроблемно раждане
Цитирай

И двата пъти когато бях бременна ,нервичките ми пълзяха из цялото тяло.
Направо имах чувството че съм кълбо от нерви.
След като родих всичко си дойде на мястото.
Цитирай

Старата столица

Много добре!
Имах и хубави и лоши моменти,но като цяло добре ми се отрази.Бях малко по-чувствителна обаче.
Цитирай

у нас

По-чувствителна и много нервна
Цитирай

Първите 3-4 месеца бях много нервна и зла и вечер ми се доспиваше рано.
Сега обратното - заспивам много късно и се будя рано, но не съм изморена и недоспала. От време на време имам гневни изблици, но бързо ми минава.
Цитирай

София

По-чувствителна и много нервна
Абсолютно и аз така....кълбенце не,ами кълбище от нерви бях
Цитирай

под голямата лоза

Първата ми бременност беше "ревлива", Crying or Very sad
а втората- "смешна" Crazy Laughing
Цитирай

Аз имам пък страхотна бременност... preggo

И въпреки, че днес ми е датата на термина още не съм нервна, че не съм родила... Satisfied

Иначе - да, имах изблици на рев и депресивни състояния, черни мисли, безсъние и други подобни,  но те са присъщите на този специфичен /и прекрасен/ етап от живота на жената...  applauseuu

Успех на всички майчета!  thumbsup
Цитирай

аз не усетих да съм по-нервна от преди да забременея, но пък съпругът ми казва, че съм била много раздразнителна. мисля да му се доверя  Smile
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

На мен мисля доста добре. Станах по-спокойна, не ми правят впечатление някакви дребнави ежедневни неща.
Цитирай

Brossard, QC, Canada

аз се чувствах много добре през цялата бременност. работих до последно и странното беше че имах много повече енергия отколкото преди да забременея.
Цитирай

плевен

И на мен ми се отрази доста добре, имаше определена нервност към края, но явно е нормално
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора