Сливен 4 - Следпразнично настроение

  • 14 793
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 517
Здравейте, момичета..отдавна не бях писала тук..Simple Smile) не влизам много често във форума..все не намирам време..в последно време освен,че се грижа за бебка..за мъжо..за къщата:)..се зарибих по една игра..карам колички..явно детинското не е избягало от мен..иначе уж съм сериозна мама:)))))))))) Mr. Green как сте вие..честита ви нова година;))

# 76
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! и от мен
(малко на патерица, обаче то от ЕГН -то .... не съм видяла че има друга тема )
Пожелавам на всички много здраве, любов и приятни моменти през цялата година /с бебоците и без тях/  Laughing

# 77
  • Мнения: 271
И аз съм насреща за среща. Само казвате кога и къде. И без това с малкия обикаляме целия град тези дни. Не ни пречи и днес да го направим. Grinning

# 78
  • Мнения: 15 619
Днес ми се отвори работа в обедната почивка, но ще я смятам  newsm78, тъй че ако се обади Искрица Надежда ще дойда непременно. Почивката ми е от 13.00 до 14.00.
Но ако на Вас не Ви е удобно това време, не се съобразявайте с мен!  bouquet

# 79
  • Мнения: 7 430
...тя може би тук няма нет и май я изтървахме Tired

# 80
  • Мнения: 15 619
Дидка, ти нали си даде телефона?!
Може пък да ти се обади?!

# 81
  • Мнения: 7 430
Дидка, ти нали си даде телефона?!
Може пък да ти се обади?!

Да, дано го направи Peace

# 82
  • Мнения: 7 430
Момичета, аз пак с моите въпроси, за които се извинявам Blush

Искаме да си купим кола и гледаме по автокъщите, но за сега нищо не ни харесва...а и какви цени ooooh!
Може ли някой да ни упъти това вие от къде сте си купили колите

Благодаря  bouquet

# 83
  • Мнения: 15 619
Нищо не разбирам от коли.
И не зная, какво предлагат в Сливен.

# 84
  • Мнения: 7 430
Луничке, какво е това БЕБЕПРАВЕНЕ  newsm78 Mr. Green

...е то ако знаеш някой да внася да ми кажеш...не е нужно да разбираш Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 15 619
Ти пък! Mr. Green
Две ги имаш!!! Mr. Green
Не знаеш ли?!?! Wink

# 86
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте, момичета!
Ние днес поскитахме доста, Велина заспа на 3 метра от входа като се прибирахме. Пристигна заплатата на нашия тати и ходихме да плащаме сметки, поиграхме си и на градинката с люлките. Сигурно 100 пъти се качи на пързалката, как няма да заспи.

Ама и вие пък доста сте се разбъбрили тук..... Simple Smile

Привет на gerganna и на ЯнБибиян. И на вас много успешна 2007 година!!

Дидка, нашата ни я докара познат, но съм чувала че има големи рискове от автокъщите, може да попаднеш на някоя силно напарфюмирана и натъкмена. Но ще питам довечера мъжа ми, той доста беше пообиколил преди да купим кола.

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 13:38 от М_е_г_и

# 87
  • Мнения: 2 000
Момичета, аз пак с моите въпроси, за които се извинявам Blush

Искаме да си купим кола и гледаме по автокъщите, но за сега нищо не ни харесва...а и какви цени ooooh!
Може ли някой да ни упъти това вие от къде сте си купили колите

Благодаря  bouquet


Дидке, ние си купихме нашата преди 3 години по обява във вестник. Като решихме да си купуваме кола, си взехме 2-3 сливенски вестника и която оферта ни харесаше се обаждахме по телефона. Видяхме около 3-4 коли докато си харесаме нашата Simple Smile

Ей, изтървахме искрица за среща  Cry То аз и не бях сигурна, че ще мога да дойда, но вече през деня съм на центъра на работа, тъй че щях да отскоча за малко. Ама ние каквито сме сериозни нищо не можахме да организираме. 

# 88
  • Мнения: 7 430
Ти пък! Mr. Green
Две ги имаш!!! Mr. Green
Не знаеш ли?!?! Wink

ХЕ хе...имате ли претенции към щъркела Mr. Green

Мерси Ви за отговорите относно покупката за кола  bouquet Кате ние купуваме вестници и ходим, но до сега нищо не ни харесва или ако Да, то то цената е доста висока ooooh!

...аз да се похваля, че Миро е взел багажа от Софето и вече пътува за Сливен...най-после Laughing

# 89
  • Мнения: 15 619


ХЕ хе...имате ли претенции към щъркела Mr. Green

 ....Laughing

Имам, естествено, ама кой ме пита?!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт