Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Моя приятелка (гинеколожка) следи много стрикто всякакви западни списания по темата с проблемното забременяване и вчера ми каза следният факт:

В момента се наблюдава своеобразен бум на проблемното завременяване по света. Според статистиката нашите набори са се "увредили" в по-голяма или по-малка степен от аварията в Чернобил.

Пиша ви това за да внеса малко спокойствие в сърчицата ни - вината не е само в нас....ето ви сламка за която да се хванете...за да се поуспокоите.

Весел Ден!
Цитирай

Sofia

li4no az blagodarq za informaziqta, no tova o6te pove4e pritesnqva nqkaksi...
zna4i ostava ni da se molim ne prosto da zabremeneem, no i da rodim jivi i zdravi de4iza!!! Crying or Very sad
Цитирай

София

закана:

ако станете две които се разстройват повече от колкото се успокоятав от тази статистика...махам постинга....аз исках да ви успокоя малко...и да притъпя чувството ви на вина....

Извинявам се много.
Цитирай

Sofia

извинявай, Тия!

Просто бях откровена... сега обаче като премисля...
Май твърде откровена!
Моля ,майчета, не ми се връзвайте!
Цитирай

София

Питанка аз съм ЗА "твърде откровена"...по-добре е от откровена...но не съвсем!
Цитирай

Враца

спомняте ли си тогава как хрупахме салатки? Question  Question  Question  Question
Цитирай

София

Аз помня само едни джанки...набрах си ги...и си ги хрупах...и мама като ме видя...и истеряса.....
Цитирай

Стара Загора

Струва ми се че не само ние ще плащаме за чуждите грешки, ами и децата ни, и сигурно и техните деца.....за съжаление.
Направо се уплащих докато татко лежеше в болницата колко млади хора са болни от ракови заболявания....
Цитирай
Мила, Тиа!
Направо ме заболя като прочетох за вината, която смяташ, че имаш!!! Недей така!!! Такъв начин на мислене няма да доведе до нищо хубаво. Знам, че звуча като "Много е лесно отстрани да се дават съвети", но от сърце ти желая да си имаш детенце и съм сигурна, че ще е така!
Късмет и успех!
Цитирай

София

Нати...благодаря за милите думи. Може би не си ме разбрала правилно..или пък така е прозвучало но аз не се чувствам виновна или поне не през по-голямата част от времето. Е разбира се има дни..в които не върви.
Цитирай

Ето и един интересен сайт за Чернобил

http://irc.techno-link.com/chernobyl_rides/

900 години - това звучи ужасно
Цитирай

Враца

Цитат на: Tania79
Ето и един интересен сайт за Чернобил

http://irc.techno-link.com/chernobyl_rides/

900 години - това звучи ужасно

Таничке това е просто ужасноооооооооо. като го гледам този сайт и ме побиват тръпки Shocked  Shocked  Shocked
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.