Малко статистика....

  • 2 633
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Моя приятелка (гинеколожка) следи много стрикто всякакви западни списания по темата с проблемното забременяване и вчера ми каза следният факт:

В момента се наблюдава своеобразен бум на проблемното завременяване по света. Според статистиката нашите набори са се "увредили" в по-голяма или по-малка степен от аварията в Чернобил.

Пиша ви това за да внеса малко спокойствие в сърчицата ни - вината не е само в нас....ето ви сламка за която да се хванете...за да се поуспокоите.

Весел Ден!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 688
li4no az blagodarq za informaziqta, no tova o6te pove4e pritesnqva nqkaksi...
zna4i ostava ni da se molim ne prosto da zabremeneem, no i da rodim jivi i zdravi de4iza!!! Cry

# 2
  • Мнения: 920
закана:

ако станете две които се разстройват повече от колкото се успокоятав от тази статистика...махам постинга....аз исках да ви успокоя малко...и да притъпя чувството ви на вина....

Извинявам се много.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 688
извинявай, Тия!

Просто бях откровена... сега обаче като премисля...
Май твърде откровена!
Моля ,майчета, не ми се връзвайте!

# 4
  • Мнения: 920
Питанка аз съм ЗА "твърде откровена"...по-добре е от откровена...но не съвсем!

# 5
  • Враца
  • Мнения: 5 185
спомняте ли си тогава как хрупахме салатки? Confused:  Confused:  Confused:  Confused:

# 6
  • Мнения: 920
Аз помня само едни джанки...набрах си ги...и си ги хрупах...и мама като ме видя...и истеряса.....

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Струва ми се че не само ние ще плащаме за чуждите грешки, ами и децата ни, и сигурно и техните деца.....за съжаление.
Направо се уплащих докато татко лежеше в болницата колко млади хора са болни от ракови заболявания....

# 8
Мила, Тиа!
Направо ме заболя като прочетох за вината, която смяташ, че имаш!!! Недей така!!! Такъв начин на мислене няма да доведе до нищо хубаво. Знам, че звуча като "Много е лесно отстрани да се дават съвети", но от сърце ти желая да си имаш детенце и съм сигурна, че ще е така!
Късмет и успех!

# 9
  • Мнения: 920
Нати...благодаря за милите думи. Може би не си ме разбрала правилно..или пък така е прозвучало но аз не се чувствам виновна или поне не през по-голямата част от времето. Е разбира се има дни..в които не върви.

# 10
  • Мнения: 4 324
Ето и един интересен сайт за Чернобил

http://irc.techno-link.com/chernobyl_rides/

900 години - това звучи ужасно

# 11
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Цитат на: Tania79
Ето и един интересен сайт за Чернобил

http://irc.techno-link.com/chernobyl_rides/

900 години - това звучи ужасно

Таничке това е просто ужасноооооооооо. като го гледам този сайт и ме побиват тръпки Shocked  Shocked  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт