Еротичните танци в Шоуто на Слави!

  • 5 511
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 430
....и на мен ми харесаха как играха Peace
За Сливналийчето съм аз  Wink

# 31
  • Мнения: 644
Бяха много яки. Адски се забавлявах coolcool Само дето тая мацка от балет "Магаданс" наистина е голяма злобарка Shocked Забелязала съм, че винаги дава най-ниски оценки Rage

И аз я мраза,голяма оФца е    #2gunfire   Момичето толкова хубаво игра,а тя... Дори и Слави се очуди  Rolling Eyes
Всички играха супер с изключение на Цветомир    Sick  тоя си знае една стъпка и само нея си повтаря,егаси слона      261uu
Само не знам,защо му дават такива високи оценки,сигурно някой го бута    newsm78 

# 32
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз което бях изпуснала го гледах от тук

а как се тегли от тук  newsm78
аз съм изпуснала само изпита със спортните танци и от никъде не мога да си го изтегля  Sad

# 33
Не се тегли регистрираш се и си го пускаш  дирекно от там Hug

# 34
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Цецко е вкаран за сеир hahaha
Фаворит ми е Метин, жесток!!!
А иначе жените бяха #Crazy, много секси, страхотни тела, нямам думи! И Лили, и Алина, и Йоана, браааааааааавоооооооооо!

# 35
  • Мнения: 1 100
Не се тегли регистрираш се и си го пускаш  дирекно от там Hug

На мен много ми забива. Дали го няма някъде другаде?

# 36
Незнам за другаде!Пробвай да го пуснеш но не прави друго на компа newsm78

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Аз още от кастинга съм за богомолката и много се кефя,че със всеки изпит се издига още повече в очите ми  Party

Самуел ме дразни,че на всеки танц играе Майкъл Джексън. Живко -също,ама поне хумор вкарва.
Кирил все шпагати.
На Цецо наистина няма нужда чак такива високи оценки всеки път.
От жените съм за Лилито. Мариела е малко скована. Йоана е добра....

иначе всички са готини. Едно голямо браво от мен!

Подкрепям общото мнение за онзи от Дейнджъръс или каквито са там. Това си беше чист театър хумореска,та гротеска. Чудно ми е,че не беше учител някой от Максимус.

много им се вълнувам на тия танци  Flutter

# 38
  • Мнения: 139
Току що гледах Шоуто на Слави по Neterra.tv, за пореден път орязаха момичето! Говоря за Йоана, страшен танц направи, беше супер яко, а онази скумрия от балет я отряза, подушвам че се чувства може би заплашена, направи ми впечатление, че и Слави беше изненадан от това,  че Йоана не получи 30т.  Thinking
Иначе всички са готини  Peace

# 39
  • Мнения: 2 229
Жените бяха страхотни освен тази с банана  Sick отврат...не ми беше  еротично, а гнусно направо.
А мъжете повечето бяха  Sick Не му знам името на този дето се съблече по прашки, но беше просташко...И дебеличкият то ясно че са го взели да им прави шоуто и да е смешно ама прекалиха малко...изобщо мъжете не бяха много еротични. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 317
Намесвам се и аз в темата, че и на мен са ми много сладички всички!

Със сигурност съм виждала Кирил да танцува с един от балетите на ТВ Планета по разни концерти и участия, ама сега не ми се търсят видео доказателства  Simple Smile

Иначе Лилито и Йоана определено са ми фаворитки. Мъжът ми като я гледа Лилито този петък и милия както е на сух режим от известно време като опули едни очи големи ...  Grinning

Моника я видяхме тази събота в една кръчма в Русе - седеше си кротко на бара и си говореше с персонала. Не се държеше надуто, даже някой се провикна - Моника къде е Боби? и тя само се усмихна  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 4 164
Добре се представиха според мен.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 302
Аз съм за Самоел, може би защото съм пристрастна - познавам го от малко дете.
Самуел ме дразни,че на всеки танц играе Майкъл Джексън.
Няма как той от малък харесваше Майкъл Джексън и знаеше всичките му танци. Поне със сигурност той никога не се е занимавал професионално с танци, а танцува най-добре.

# 43
  • Мнения: 952


Със сигурност съм виждала Кирил да танцува с един от балетите на ТВ Планета по разни концерти и участия, ама сега не ми се търсят видео доказателства

Моника я видяхме тази събота в една кръчма в Русе - седеше си кротко на бара и си говореше с персонала. Не се държеше надуто, даже някой се провикна - Моника къде е Боби? и тя само се усмихна  Simple Smile

Кирил със сигурност знам че беше в балет Магия дето подскачат в тв Планета,явно е напуснал за да участва или просто е напуснал и сега се пробва за ферарито Mr. Green
Доколкото знам обаче нашата Йоана също сее занимавала с танци преди да роди...
Моника беше сервиьорка в Дав-а,сега обаче едва ли ще се върне пак там и тя наистина нее надута за разлика от Йоана Rolling Eyes с нея вземахме храна от една кухня и тя винаги идваше намръщена с никого от мамите не приказваше, а само гледаше сърдито Thinking



# 44
  • София
  • Мнения: 6 743
Моля кажете ми каква е задачата за петък, че вчера забравихме да гледаме  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт