Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тези вкусни Линцерови сладки на Наталина започват да се появяват дословно преписани и в други готварски сайтове - моля погледнете http://gotvarstvo.georgievi.net/a/linc. Едва ли само Нат ги прави в цяла Европа тези сладки, ама когато е точно копирано с анонса дори, можело е поне източник да сложат.   newsm78 Дали въобще са ги правили

Тъй че момичета - правете ги, явно се наистина вкусни щом ги копират  Laughing Laughing
Цитирай

София

Преди ви крадяха снимките-сега направо  рецептите ......
Цитирай

Czech Republic

Рецептата вече е попроменена - грамовете са сменени с чаши, някои от моите коментари по направата и съхранението на тестото са променени. Ако госпожата беше направила това в началото, нямаше дори да разбера че става въопрос за същата рецепта.

А иначе, така както няма дата, все едно че аз съм преписвала от нея.

Както и да е - не уважавам вече този сайт!
Цитирай

UK, Harlow/София

Нямам думи Crossing ArmsНе знам някои какъв душевен оргазъм изпитват да се бият с такова нещо в гърдите и да си повдигат виртуално самочувствието!Но ние си знам чия е рецептата със снимката.
 Наталина, възхишавам се на самообладанието и уменията ти!Знам, че с това няма да изтрия рецептата от другият сайт, но бъди над тези неща Love  bouquet
Цитирай

София

Нат, ние си знаем каква майсторка си, така че не обръщай внимание! Тебе мога да те попитам и знам, че винаги ще се отзовеш, а при другите не е така. Благодарна съм ти за всички рецепти и ценните  съвети!   bouquet
Наистина - бъди над тези плагиати!
Весела Коледа на тебе и цялото ти семейство! smile3525
Цитирай

Czech Republic

Мили момичета - благодаря ви!  bouquet

Явно гласовете ни се чуха и сега рецептата е подменена.

Весела Коледа на висчки и много здраве, спокойствие, топлина, усмивки и уют!
Благодаря, че ви има и че мога да ви познавам макар и задочно! Hug Love

Цитирай

Реших днес от любопитство да разгледам въпросния сайт...голямо беше у4удването ми когато попаднах на тази торта Нелка  http://gotvarstvo.georgievi.net/a/nelka пише от къде е рецептата, дотук добре, ама снимката не е ли на торти4ка, направена от Скарлет #Crazy
Тия хора прекаляват.
Цитирай

Момичета, стига сме им правили реклама на тия. Няма да спрат да копират. Дори вече има текст , че не е важно от къде е тортата, важно е как ще направиш. Всичко е добре, но не и да я предлагаш с чужда снимка (тя впрочем си е на Нелка снимката - сега е в алл.бг). Можеше да я предложи с много други имена и без снимка, точно тази торта има много варианти.
Не си заслужават вниманието. Впрочем и от тук има рецепти.
 А и лошата реклама е все пак реклама за тях.
Цитирай

Реших днес от любопитство да разгледам въпросния сайт...голямо беше у4удването ми когато попаднах на тази торта Нелка  http://gotvarstvo.georgievi.net/a/nelka пише от къде е рецептата, дотук добре, ама снимката не е ли на торти4ка, направена от Скарлет #Crazy
Тия хора прекаляват.

Може да се спори кой е плагиатствал в случая. Тази шарлотка от руския нет не се казва НЕЛКА! А тук който и да я е написал ясно е посочил че копира точно от дир-а.

Който и да е, явно е прекалено неграмотен да напише със собствени думи. Laughing

Цитат
рецептата е вземата

Не се знае и дали въобще е пробвана, но човека си е казал, че му е любима. Laughing Laughing

Плагиатството на снимки в нета е ужасно нещо. Знам как се чувствате- и на мен ми се е случвало и още ми държи. Blush Mad
Цитирай

Шумен

Аз попаднах на материали от клуба във в. Всичко за жената. Хората си направили статия от коледните ни теми, че и снимките ползвали (то вярно, че снежковците на Джемма са неустоими, ноооо....)
Ужасно побеснях от наглостта, никога няма да си купя вече този вестник  Naughty Crossing Arms
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.