Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Света Троица
Здравейте, понеже моят педиатър ми каза, че няма опит с хомеопатията, не знаеше как се дават зрънцата, момичето, което ми ги препоръча ги дава на нейното бебе с лъжичко разтворени с водар но аз не давам вода на моето бебе - само на кърма сме. Мога ли да му капвам в устичката няколко топченца директно, така съм давала други хомеопатични. И мога ли да давам само при нужда вместо половин час преди всяко ядене, моето бебе спи преди времето за хранене и не искам да го будя защото става кисело и нервно. Мерси предварително.

# 1
  • София
Не бих дала лекарство на детето си без консултация с лекар. Намери си хомеопат, който да ти каже какво и в какви количества,каква потенция е подходяща за твоето дете.

# 2
  • Пловдив
Моята хомеопатка ми каза да давам по разредени - потенция 15 - по десет гранулки разтворени във водата за деня, ама и аз не и давам вода. Една майка ми каза че друг доктор и препоръчал потенция 9 и тя и ги е давала стрити по 5 гранулки горе-долу през ядене - слагаш ги на езичето, както се приемат от големи хора. Мога да ти кажа че нямаше никакъв ефект, макар че много го хвалеха тва люкарство - чак пращали в Щатите на приятели. С една дума - на всяко бебе различни неща му действат - на някои нищо.

# 3
моята лекарка ни ги препоръча,защото много страдаше и мрънкаше от зъбките,които все не се появяват.каза ми през 2 часа по 5 топченца разтворени в малко водичка.мисля си,че би могло и в кърма.това много я успокояваше и съм много доволна.вече и давам 1,2 пъти на ден,защото не страда така.то е лайка и е съвсем безобидно.

# 4
Няма универсални хомеопатични.. Посъветвай се с хомеопат какво е точното лекарство. Не давай така на изуст, защото може да предизвика нежелана симптоматика от неправилното лекарство..
А и няма значения БРОЯ на гранулките, а потенцията.. Колкото по-често се дава, толкова повече се забавя действието на лекарството.. Трябва си точна дозировка - по колко често и колко дни..

# 5
  • new york
V momenta se lekuvame s HOMEOPATHIA-vseki chovek e razlichen-tova e smisulut na zjalata HOMEOPATHIA-Ne se preporuchva davane na lekarstva bezrazborno-vuv zdrav chovek  te mogat da pridizvikat simptomi na bolestta.Ako davate homeopatichno lekarstvo v sluchai che kurmite,moje da go izpiete vie ,ako li ne moje da se raztvori vav voda i da se dade s pipeta.Njama opastnost za dezata koito sa samo na kurma.KOnsultiraite se s homeopat-kolikoite bivat razlichni-pri njakoi deza te se podobrjavat ot toplo ,pri dugi se podobrjavat pri natisk vurhu koremcheto,njakoi deza ne mogat da lejat  i podobrenie se poluchava pri povdigane ot legloto,drugi deza se gurchat,svivat i t.n Ima mnogo nyuansi ,koito opredeljat homeopathichnoto lekarstvo>KONSULTAZIJA s HOMEOPATH e preporachitelna.

# 6
  • new york
lichno na na COLOCYNTHIS ne ni pomaga.Mnogo e vajno Homeopatha da ima opit-lichno mnenie

# 7
  • София
Аз лично давам COLOCYNTHIS 9 и съм много доволна. Преди ядене, 3 пъти до 4 пъти макс. дневно в една лъжичка слагам 5 гранулки и ги разтварям в малко вода след това с една сприцовка изсипвам течността под езичето на бебето. На нас ни действа добре, преди това опитах какво ли не против колики.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт