Детски коледен купон - Ателие 313 - снимки

  • 2 164
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 978
Не видях да има подобна тема...
Затова пускам моите снимки тук...Ако имате ваши и искате да ни ги покажете Wink, тук е мястото Laughing Hug Heart Eyes

http://foto.bg/showgallery.php/cat/1431


п.п. БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА!!!  bouquet Hug Heart Eyes

Последна редакция: сб, 23 дек 2006, 21:04 от Вини

# 1
  • Мнения: 4 668
Аз имам 5- 6 снимки само  Sad ще ги пусна по - късно ...
Искам да използвам темата , за да  благодаря на Lilly  и bifana за целият труд и за организацията на тържеството  smile3525
Предполагах , че ще е голяма лудница с толкова деца на едно място , но всичко мина много добре  Peace

Съжалявам само , че не познавах всички ( в смисъл , че не знаех кой кой е  Rolling Eyes )


# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Беше много приятно , специални благодарности на Лили и бифана за организацията. Моите снимки ще станат готови май в други ден, защото си забравих кабела на едно място

# 3
  • Мнения: 1 047
Ето малко снимки и от мен:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=88042
парола:
а313

# 4
  • Мнения: 2 978
Снимките са страхотни!!! Peace

# 5
  • Мнения: 918
Едно голямо мерси за двете организаторки Heart Eyes Hug
Браво момичета, всичко беше прекрасно. Моя синковец си тръгна с рев, едва го изчегъртах от сцената. Tired

# 6
  • Мнения: 22 521
Едно голямо мерси за двете организаторки Heart Eyes Hug
Браво момичета, всичко беше прекрасно. Моя синковец си тръгна с рев, едва го изчегъртах от сцената. Tired

И от мен.  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз пък искам да благодаря на Борко за страхотните снимки. Ти си снимал всяко дете  Shocked Бравос! Хайде сега и останалите да си покажат снимките.

# 8
  • Мнения: 3 034
Борко, страхотни снимки !!!  bouquet
Тези дни ще кача и моите, които са много по-малко и не толкова хубави ...

# 9
  • Мнения: 3 479
Аз моите няма смисъл да ги качвам, защото Борко е снимал моят син толкова пъти, колкото и аз самата, така че нищо ново няма да покажа Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 1 845
Беше много хубаво парти!
И аз да благодаря на организаторките!
И на Борко за хубавите снимки-тези са по-хубави от 3-те наши Laughing

# 11
  • Мнения: 1 047
Аз моите няма смисъл да ги качвам, защото Борко е снимал моят син толкова пъти, колкото и аз самата, така че нищо ново няма да покажа Rolling Eyes
И таз хубава. Както е тръгнало,никой няма да качи още снимки. А аз как да разбера кой кой е? Познавах много малко хора от купона и се надявах после като си покажете снимките да разбера другите кои са.

Благодарих лично на организаторите на мероприятието.  bouquet Бъдете живи и здрави! Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 2 530
Ей сега ще те осветля. На снимки № 001797628 и 001797629 / намръщеното момче, в стил лошия лъв/ е моят син - Георги. И това са единствените му снимки от партито. Защото докато майка му играеше джудже не успя да го снима.
За това ти благодаря за снимките.

# 13
  • Мнения: 22 521
Аз моите няма смисъл да ги качвам, защото Борко е снимал моят син толкова пъти, колкото и аз самата, така че нищо ново няма да покажа Rolling Eyes
И таз хубава. Както е тръгнало,никой няма да качи още снимки. А аз как да разбера кой кой е? Познавах много малко хора от купона и се надявах после като си покажете снимките да разбера другите кои са.

Благодарих лично на организаторите на мероприятието.  bouquet Бъдете живи и здрави! Hug

Борко,мерси за снимките.Ние сме в процес на закупуване на нов фотоапарат,защото стария нещо се бъгна и ако не беше ти,щях да съм без спомен от тържеството. Hug

# 14

Общи условия

Активация на акаунт