Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля ви,ако някой е имал такова преживяване да ми даде съвет бързо!
От няколко дена мажът ми има болки ниско долу под корема,но тази вечер са кошмарни,чак пожълтя и повръща,започна и да го втриса! Бърза помощ-никакво внимание,да пиел болкоуспокояващи! Преди месец лежа в болницата от бъбречна криза,но казва,че сега е друго!
Пиша тук,а не в здравният форум с надежда да го видят повече хора и да ми дадат съвет!
Моля ви!
Цитирай

Sofia

отивайте до пирогов. Може и перитонит да е
Цитирай

Burgas

Отивайте в Спешното, най- добре да го прегледа лекар.
Цитирай

Sverige

От коя страна е, да не е нещо апандесит, но и моя съвет е да отивате в спешен център, а да не чакате бърза помощ  Peace Бързо оздравяване!
Цитирай

София

Вървете в спешно приемно, може пак да е бъбречна криза, болката е там, където е заседнал камъка. Свеки беше с подобен проблем наскоро, болеше я доста ниско долу. Да пуснат една кръвна картина, става за минути, и ехография, също да видят дали не е апендицит!
Успех и бързо оздравяване !
Цитирай

София

Вървете в спешно приемно, може пак да е бъбречна криза, болката е там, където е заседнал камъка. Свеки беше с подобен проблем наскоро, болеше я доста ниско долу. Да пуснат една кръвна картина, става за минути, и ехография, също да видят дали не е апендицит!
Успех и бързо оздравяване !
И аз така мисля. Отивайте бързо на лекар! Дано всичко се оправи скоро! Успех! Praynig
Цитирай

Ходихме,камъни в бъбреците и в същото време херния! Изписаха му лекарства да изкарал празниците и ще го оперират! Благодаря на всички!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.