Черен списък - Пловдив

  • 1 004 533
  • 1 953
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 94
Здравейте искам да споделя мнение за д-р Кулов който е специалист УНГ в КАСПЕЛАгр Пловдив, НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕГО,вчера бяхме на преглед там за дъщеря ми на 6 г  ,отношението му беше меко казано отвратителноллПоисках направление за снимка отговора от негова страна беше ,,КАСАТА ЗА ТВОЕТО ДЕТЕ НЯМА ПАРИ" , а всъщност можеше да ми каже че направленията за месеца са му свършили, снимката всъщност се налагаше за де се отхвърли възможността за синузит илил възпалени синуси , след този отговор започна да вкарва данни за да влезне в системата  и се обръща към мен с думите ,,ето виж за такива като теб показвам нагледно...ЗДРАВНАТА КАСА МИ ПОКАЗВА ЧЕ ИМА САМО 3 ЛВ В КАСАТА И НЕ МОГА ДА ТИ ДАМ НАПРАВЛЕНИЕ" ,КАЗАХ ДОБРЕ ЯСНО МИ Е ЩЕ ОТИДА ДА СИ ПЛАТЯ-А ТОЙ МИ КАЗВА ,, ОТИВАЙ СЛАВИ ТРИФОНОВ ОТ СИНУЗИТ ОСЛЕПЯ".......И ВСИЧКО ТОВА ПРЕД ОЧИТЕ НА ДЕТЕТО МИ ,в разказа си не мога да предам тона с които се обръщаше към мен..... съжалявам че има такива хора с призвание  ЛЕКАР л За щастие в рентгена попаднах на страхотен човек който мнго ми помогна и всичко завърши  доре ,в последствие и снимката  показа че няма нио на детето ,,,,но  никога повече няма да посетя тозе ,,ЛЕКАР"
Малко дълго стана но искам да предпазя хората да не изпадат в същата ситуация като мен!

# 1 471
  • Мнения: 18
Искам да добавя д-р Заимов,работи само на частна праткика и всички мой познати не го харесаха,но аз ходих при него и не бях с лоши впечатления,до момента в който не забременях,тогава видях че само пари са му в главата и за да може да изкара повече след всеки преглед ме плашеше че нещо не е наред да отида след 2 сед пак да видим,и така постоянно в един момент много се ядосах и жк доктора ми казваше вс е наред отидох и на 4д при друг и той вс е наред отидох на 3ти и той вс е наред,бебто се развива и т.н. Отивам аз при Заимов спокойна уж да говорим вече за раждане той ти тук 3м не си идвала веднага го хвана яд, и почна бебето не се развива или по-рано трябва да го извамим или ще умре...представяте ли си какво е да чуеш тези думи аз му вярвам и му се доверявах бях сколнна да родя при него дори,но това ми преля чашата,почнах да плача и той аз не съм на 100% сигурен,ами като не си защо казваш такива неща??????? #2gunfire и веднага час пак за 4д, за да видя дали вс е наред и се оказа че вс е наред огледахме всичко но стреса тревогите и отношението ми останаха завинаги.Повече не бих отишла при него и дори съжалявам че толкова му се доверих и бях така добре настроена към него.

# 1 472
  • Мнения: 1
И мен ме изпратиха при нея ( Д-р Светла  Дионисиева),отивам с направление-прегледаме и ми каза ,чe тя в този ден не работила с направление и единственото което можела да направи ''защото работила чeстно и не искала да лъже хората'' е да ми вземи направлението и да си заплатя солидна сума за изледванията. Тя гледала стари хора и не можела да си позволи да '' опрощава такси ''. Когато ви излезнат изледванията ще ви пусне ''стреличка'' , за да й се обадите , явно с тези'' нищожни'' заплащания не може да си плати телефона Grinning. И когато ви дойде време за рецептата също ще бъдете таксувани ! Надявам се, повече хора да ги прочетат тези отзиви и никой повече да не пълне гушата на Д-р Светла  Дионисиева !

Последна редакция: ср, 22 юли 2015, 15:31 от maraya23

# 1 473
  • Мнения: 219
Четох, четох и на края реших, че не съм толкова болна и май нямам нужда от лекар  Laughing Laughing Laughing

# 1 474
  • Мнения: 3 459
никой повече да не пълне гушата на Д-р Светла  Дионисиева !
Тази е отвратителна злобна и дребна душица !
Първият ми гинекологичен преглед беше при нея и направо бях в потрес !
Да не говорим за фалшивата диагноза, взетите пари за изследвания, които впоследствие повторих и се оказа че ми няма нищо !  #Cussing out

# 1 475
  • Мнения: 3
Здравейте, мили момичета! Ще допълня черния списък ... Д-р Даниел Ставрев или по-известен като син на д-р Ангел Ставрев. Практикува в Селена. Късмет, че се следя на две места,че иначе не знам..... Бременна съм вече в 8-ми месец,а какъв ли не шок преживях... Позволи си да ми каже пола рано-рано като го гледа на обикновен видеозон, е сгреши. После при резултат 16 пъти над нормата на токсоплазмозата не назначи нищо, нямало проблем. Дори не ме изследва за настояща инфекция. При следващо посещение му казвам,че в петия месец лежа 4 дни в болница в Пазарджик с болки,а той никаква реакция .... И вече най-фрапантното ...... В началото на осмия месец отивам при него и той казва,че водите са ми наналели и пита кога са изтекли. Съответно попадам в някакъв филм, тъй като води не са ми изтичали и започвам да задавам въпроси- как, защо, какво ще правим сега и пр.,а той ми казва " м всичко е наред,ела след 2 седмици " и започва да ме съпровожда да си ходя, а аз спирайки се като магаре на мост продължавам да си задавам въпросите. Изпрати ме на запис на тонове. Качвам се след 20 мин,а него го няма. Д-р Петрова ми преглежда резултатите и му звъни по телефона с думите,че на пациентката с намаленото количество вода,бебето е със слаби тонове. А той казва да не си запазвам час за него,а на другия ден да отида само за запис. Тръгвайки си за Пазарджик ( аз съм от там) по пътя звъня на лекарката,която ме следи там .след като й обясних,тя започна да вика " по най-бързия начин заминавай в болница! Как така! Това е безобразие! Безотговорно! Бебето
 може би е в риск! " Е така и направих. Отидох в болницата. Приеха ме по спешност. Направиха ми тест,който показва дали е спукан мехура, но се оказа,че не е. Хората ми обясниха подробно защо,как и т.н. Сега само лежане,докато вляза в деветия месец. Приемат ме за 4 дни и съответно звъня на доктор Даниел Ставрев да го информирам,а той възклицава,че това не е нужно,било си моя прищявка,той не би постъпил така. Обяснявам на дълго и широко,че съм на системи,инжекции и хапчета,и как сме правили теста и той бил отрицателен,а" многоуважаваният доктор" не пожела да ме доизслуша,тъй като е в разрез с неговото мнение и просто ми затвори телефона.

Дано никоя бъдеща майка не преминава през този ад!

# 1 476
  • Мнения: 65
Здравейте,искам да изразя възмущението си от др. Мая Михова,която работи в ДКЦ 2 .. Изключително нелюбезна жена,прегледа и протича в рамките на 5-10мин. .. Преди дни бях при нея изписа ми лекарства и аз е попитах как трябва да се приемат,а тя на вратата ме бутна да тръгвам,защото имаше друга жена след мен и така на вратата ми отговори с половин уста,а и си платих за цитонамазка 8лв при положение,че бях с направление,не смятам повече да ходя при нея !

Присъединявам се към горното менение - отвратително отношение по същия начин, на всичкото отгоре ми крещеше през цялото време от както каза "добър ден". Въобще не искаше да ме изслуша за какво съм дошла, само крещеше нареждания от рода на"събличай се по-бързо бе момиче".
Изтърпях я само защото ми трябваше рецептата за лекарства, че се боря с едни гъбички.

# 1 477
  • Мнения: 65
Д-р Таня Миховска , гинеколог, в клиника Медикус Алфа.

Нелюбезно отношение, не те изслушва какво й казваш. Много разсеяна ми се видя, бърка коя си, за какво си дошла.
Освен това има кабинет в Първомай и там си стои повечето време, идва в Медикус Алфа само 1 път в седмицата, като въобще не можеш да я откриеш по телефона.
При последният ни разговор, който беше по телефона и тя бързаше да затвори, аз я питам кой ден и в колко часа ще бъде там, за да си запиша час за последващ преглед, а тя само деня ми казва  и троснато  "еми не знам в колко часа ще бъда там". Все едно аз имам цял ден свободен да я чакам в клиниката...в крайна сметка ми каза час, но аз няма да стъпя при нея повече.

# 1 478
  • Мнения: 219
Ела и ме чакай, пък аз може и да дойда.

# 1 479
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 311
Аз ще добавя поредното отрицателно мнение за Ружа Белчева ДКЦ Свети Георги, Пловдив. От началото на декември ми откри малка кистичка на яйчника. И оттогава та досега сме на схемата - киста - хапченце, киста - хапеченце. Тя не търси причината защо се получава. Само влияе върху кистите. На следващия месец отново съм с киста.
Обяснението ѝ е "Ами ти си на 40 години, то така става". Е па дай сега като станах на 40 години да се застрелям или да приемам кистите за в реда на нещата. Мисля, че жената е категорично за пенсия.

Добавям и поредното отрицателно мнение за Ели Илиева пак в същото ДКЦ Свети Георги, Пловдив. Както някой мнооого години назад във времето е споменал - при нея ходят предимно ромки. Груба и недодялана. При нея се случва две години подред да ни минават профилактичните прегледи от работата. Просто катастрофа. Миналата година бяхме на косъм да сезираме фонда България Здраве. В края на краищата ние нямаме вина лекарите получават ли някакви пари от тези прегледи или не, че да ѝ търпим простотиите на тази жена. Не знам коя ли лекарска колегия би намерила за удачно поведението ѝ. Но с циганките защо така е все усмихната? На какво се дължи не знам.


Ще ти кажа защо с циганките е тъй усмихната Mr. Green

Защото циганките,които съм виждала да влизат при нея са с по 1 кило злато по себе си и съм 1000% убедена,че въпросната Ели Илиева има не малко облаги от мургавите ни братовчедки Mr. Green
Отвратително отношение,изключително аругантно поведение и неадекватни отговори получих при единствената ми и последна среща с тази особа...Избягах с 200 оттам,но и в интерес на истината не ми беше спешно,казаха ми че тя била свободен АГ в момента и реших да си оползотворя направлението,но майко мила -егати и чудовището и чудото #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 1 480
  • Мнения: 219
А дали може да ми препоръчате добър ортопед, че нещо съм го закъсала с коляното, моля.

# 1 481
  • Мнения: 2 820
А дали може да ми препоръчате добър ортопед, че нещо съм го закъсала с коляното, моля.
По-добре си задай въпроса в "Белия списък"

# 1 482
  • Мнения: 6
Христина Иванчева - ВМИ Пловдив. На 28 години отидох при нея, защото цикълът ми беше спрял. Тя две години ми изписваше естрофем без да ми пусне изследвания, при положение,  че и бях казала, че искаме бебе. Не ходете при нея момичета, загуби ми две години и проблемите още повече се задълбочиха.

# 1 483
  • Мнения: 5
Д-р Иванов от АГ Център Европа!
Човекът категорично си е объркал професията, трябвало е да стане търговец, ама и за това не знам дали щеше да го бива. Водих си бременността при него до едно време, докато алчността му не мина всички граници. Преглъщах факта, че прегледите траеха 4-5 мин., барабар със свръхбързото и абсолютно неадекватно мерене и теглене от сестрата. Преглъщах и факта, че нито веднъж не пожела да ме изслуша как се чувствам, имам ли проблеми, буквално ме прекъсваше в средата на изречението и ми отваряше вратата. Преглъщах и факта, че показвайки му изследванията си, които не бяха ок, той дори не пожела да ги погледне. Но когато започна да ми взима и допълнително пари, заради това, че ме гледа на смотания си 2D ехограф, нещо, за което той настояваше, аз не исках да ме гледа всеки път, вече чашата преля. Е, разбира се, че ще настоява, за 2 минути да изкараш 20 лева лошо ли е?! За него прегледът беше абсолютна профилактика, даже можех да не се явявам, само да звънна по телефона, пък той да си прибере паричките от касата. Но с идването ми прибираше още парички. Опитваше се да ме кара да ходя на преглед по-често, та да ми вземе и още пари, всеки месец не било достатъчно. И не на последно място, категорично ми заяви, че трябвало да родя секцио, въпреки че с бебето всичко беше наред само защото преди няколко години съм имала херпес. Всъщност от неговите пациентки никоя не ражда нормално, познавам още две също без проблеми, на тях други неща беше измислил, за да ги резне и съответно да вземе повече парички. И сестрата, която работи при него е много зле - обърка ми изследванията, два пъти ми обърка болничния и все се налагаше да се разкарвам допълнително, за да си оправя тя бъкиите. Хора, искрено, не ходете там, ще ви вземат парите за нищо!

# 1 484
  • Мнения: 219
Все повече стават бизнесмени за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт