Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

Виена

В осма седмица съм и досега нито веднъж не ми се случило да ми се пригади сътрин или по друго време или да ми се завие свят.  Тепърва ли да очаквам тези екстри или щом досега ги е нямало ще ме пропуснат и по-нататък?
Цитирай

Прага/Чехия

Дано да си като мен и да ги пропуснеш тия неприятни състояния,пожелавам ти лека бременност и накрая прекрасно бебче Laughing
Цитирай

под голямата лоза

Изобщо не е задължително да почне да ти се гади thumbsup
Една с една няма еднакви бременности,    33uu дори мойте бяха съвсем различни- на втората не ми се е гадело  blahblah blahblah  
Цитирай

Варна

При всяка жена е различно.Аз лично не съм повръщала в началото,нито ми се е гадило.Вече съм в края на 6-ти и съм нямала такива проблеми. Пожелавам ти и при теб да е така Party
Цитирай

Не е задължително да ти се гади.И на мен ми се размина.
Цитирай

Джакарта

Може и да ти се размине. На мен, например, не ми се е случвало нито веднъж. Peace
Цитирай

плевен

Според мен направо ти се е разминало, и на мен не ми се гадеше изобщо, нито свят ми се е вил
Цитирай

Ямбол

Май те е отминало...
При мен и при двете бременности ми се размина, но затова пък апетитът беше вълчи и трупнах повече килца, отколкото ми се искаше.
Цитирай

София

Напълно възможно е да се разминеш с гаденето и другите екстри.
Цитирай

София

Не е задължително да ти се гади. На мен изобщо не ми се е случвало през цялата бременност. Нито ми се е искало да ям повече или пък да ям нещо специално.
Цитирай

В осма седмица съм и досега нито веднъж не ми се случило да ми се пригади сътрин или по друго време или да ми се завие свят.  Тепърва ли да очаквам тези екстри или щом досега ги е нямало ще ме пропуснат и по-нататък?
Може пък и да се разминеш Mr. Green
Не е гаранция обаче WinkПрез първата ми бременност повечето екстри ги получих през 8 ми и 9ти месец. Crazy
Цитирай

Изобщо не е задължително да почне да ти се гади thumbsup
Една с една няма еднакви бременности,    33uu дори мойте бяха съвсем различни- на втората не ми се е гадело  blahblah blahblah  
Peace
Цитирай

Досега не ми се е гадило, не ми се прияждат специални храни, не ми е заспало и отпаднало  Peace И вълчи глад не съм имала.
Цитирай

Старата столица

Дано да си като мен и да ги пропуснеш тия неприятни състояния,пожелавам ти лека бременност и накрая прекрасно бебче Laughing
Peace
Цитирай

Sf

До 12-та г.с. повръщах по 10 пъти на ден.Какво да ти кажа.В момента, в който влязох в 4-ти месец повръщането спря.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора