Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте отново.
От вчера имаме един съществен проблем при папането. Бебчо започва неистово да се опъва и не иска да захапе зърното. Това продължава обикновено по 15 минути, докато накрая или захапва, или заспива.
Снощи вече не издържах и му дадох кърма с шише...
Не знам дали това състояние е от коликите или от налепите в устичката и по езичето. Опитвам се да му давам чайче с лъжичка, но той се дърпа и обикновено го изплюва.
Преди малко цокна нещо, но не знам дали е достатъчно, макар че сега е буден и си гледка, а не плаче.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Възможно е да е от налепите - може би има млечница?
Виж тук: http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=8019
Иначе - търпение, кърми го, когато е сънен или спи.
Цитирай

София

Или може би стачка? Виж в библиотеката в закованата тема...
Цитирай
Какви са тези "НАЛЕПИ"?Това ми прилича на Соор /млечница-т.е. гъбички/ - хубаво е да го види педиатър! А пие ли кърмата от шишето - защото ако е така - значи нещо го дразни при сукането,а не че отказва да яде!
Цитирай
Цитат на: Casey
Здравейте отново.
От вчера имаме един съществен проблем при папането. Бебчо започва неистово да се опъва и не иска да захапе зърното. Това продължава обикновено по 15 минути, докато накрая или захапва, или заспива.
Не знам дали това състояние е от коликите или от налепите в устичката и по езичето. Опитвам се да му давам чайче с лъжичка, но той се дърпа и обикновено го изплюва.
Преди малко цокна нещо, но не знам дали е достатъчно, макар че сега е буден и си гледка, а не плаче.

Нас още от на4ало педиатър ни изписа Дактарин,който се дава профилактично за тези налепи....
Цитирай

Цитат на: Anonymous
Какви са тези "НАЛЕПИ"?Това ми прилича на Соор /млечница-т.е. гъбички/ - хубаво е да го види педиатър! А пие ли кърмата от шишето - защото ако е така - значи нещо го дразни при сукането,а не че отказва да яде!

Шишето си го изгълта за отрицателно време.
А педиатърката ми каза, че за момента можем да минем без лекарства...
Не знам вече...
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

[quote="Casey]
Преди малко цокна нещо, но не знам дали е достатъчно, макар че сега е буден и си гледка, а не плаче.[/quote]

На мен мама ми беШе дала zа тия налепи следния акъл = вzемаШ чиста марля, увита на пръста и му обтриваШ цялата устичка и еzичето. Така падат тия налепи, които са г,бично zаболяване и се zнаят като млечница.
Тоя налеп драzни страШно много бебето и много добе правиШ че го храниШ с ШиШе, zаЩото иначе може да се прехвърли и на тебе и тогава става страШно. Каzвам ти го от собстевен опит. Така мис е бях раzранили гърдите че ми се ревеШе и даже мислех да го отбивам . Слава Богу иzдържах
После оЩе няколко пъти ми е правил така и аz си zнаех = марлята и тоя мехлем Дактраин или каквото друго има.
Има бебета дето много лесно прихваЩат млечница
Не се притеснявай, Ще се оправи.
Не че не иска да се кърми просто страда
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.