Какви късмети се ...?

  • 2 577
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
паднаха на децата Ви и на вас разбира се?
Първа аз ще кажа,на мен-печалба'',на Ивета''нова кола''а на мъжо след доста търсене''дълъг път''   Grinning

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Късметите - на Нова Година. Сега само пара, и както се полага, се падна на главата на семейството. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 585
   На мама Кали - голямото пътуване, на Панайот - юначе, което в дома му ще плаче  Shocked , на мен - любов, от която ще ми се разтреперят краката  Heart Eyes , на Кирил - паричката и здраве, ама когато цъфне дрянът - дай боже. Тая година се доверихме на късметите на Белла, затова са малко странни.Ето ви и малко снимки http://www.snimka.bg/profile.php

# 3
  • София
  • Мнения: 4 883
За мен явно няма да има парички тая година , тъй като късметчето отиде при племенника на мъжа ми..
Волф, какви снимки ни показваш?!

# 4
  • Мнения: 644
Wolf снимките са страхотни    Wink
Къде е този детски кът,много ми хареса?

# 5
  • Мнения: 3 743
Късметите - на Нова Година. Сега само пара, и както се полага, се падна на главата на семейството. Simple Smile
И при нас така Simple Smile

# 6
# 7
  • Мнения: 3 504
Честита Коледа!

Нашата пара на първото раздаване още не е излезла и нямаме късметлия. Ще чакаме утре да видим на кой ще се падне.

# 8
  • Мнения: 3 537
На Анелия-нова къща.
На Станислава-нова кола.
На съпруга -или син,или внук. Mr. Green
На мен-нова любов. newsm78
На сестра ми-пътешествие.
Ами това е. Grinning
Волф,тази трапеза от Бъдни вечер ли е?

# 9
  • Мнения: 882
Паричката от питата се падна на Ради, разбира се.
Аз обаче малко изхитрувах. Когато майка ми разчупваше питата, аз забелязах станиолчето в едно парченце и го подадох на Ради.
Е, надявам се всички да ми простят! Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 1 193
На Петето се падна паричката,на мен сламката.Тати и тази година няма късмет.От Белла ми се падна здравето ,а на тати - син  Embarassed.Знае ли човек,нова година- нов късмет

# 11
  • Мнения: 1 710
Ния си хвана едно парче и не го пусна докато не и го отчупих, то явно си и беше ден, защото парата беше в нея. На Гого се падна - нов член на семейството, на тати нова къща - абе изобщо заформя се купонът. На мама какво - учене, разбира се...

# 12
  • Мнения: 3 504
При нас тази сутрин парата се падна на таткото. По-късно ще пусна снимки.
Весела и честита Коледа!

Нашите късмети ще са в баницата за Нова Година.

# 13
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
На мен Парата и Къщата- казвам открай време на моите- за мен се дръжте- няма да сбъркате Laughing
На Калоян му се падна Любов, На Мими- Тото, на мъжа ми - Здраве.
Предната седмица правихме една баница с късмети от тези на Бела- на мъжа му се падна нов член на семейството- той се резхили и вика- ми да- ще си вземем куче, на мен на фирменото парти ми се падна " Този късмет се пада на тебе - ще си имаш сладко бебе" -  и мъжа ми отново изкоментира-  аз нали ти казах, че ще е есладко кученца Laughing Тааа- не ми се отваря парашута за трето. Cry

# 14
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Бях наслагала много късмети. Парата на племеника ми. Миналата година се падна на племеницата ми и тя си намери хубава работа, тази година ще видим как ще бъде. На мен парични придобивки, труд, учение. На Георги да измие чиниите, да се труди и накрая мързел и той каза най-после едно смислено накрая.

Общи условия

Активация на акаунт