Весела Коледна седмичка :) 25.12-31.12

  • 7 322
  • 183
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 327
Весела Коледа от мен с новата темичка Simple Smile
Явно аз съм то най ранобудните Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 414
Честито Рождество!
Нека всички бъдат чисти и добри като новородени!

# 2
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честито Рождество и от мен.

# 3
  • Мнения: 882
Честита Коледа!!!
Още веднъж искам да Ви пожелая, много здраве и щастие! Да се чувствате обичани и да обичате!  newsm51 newsm17 newsm51

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 630
  Честита Коледа! Много здраве, щастие и любов на всички!

# 5
  • Мнения: 1 710
Честито Рождество и от нас. Моля се във всеки дом да влезе радостта, мирът и вярата, а заедно с това и здраве за всичките ни дечица.

Благодаря ви за пожеланията за Ния вчера. нямахме време да се включим, че и двамата са болни, но както се пожелахме с Иги - болестите да останат в старата година - на всички ви го пожелавам.

Хайде празнувайте!!!!

# 6
  • Мнения: 644
Честито Рождество Христово и от моето семейство   Heart Eyes
с пожелания за весели празници и много плодородна година,пълна САМО със здраве   newsm51
                                      hug      ОБИЧАЙ ТЕ СЕ          kiss

# 7
  • Мнения: 872
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!

# 8
  • Мнения: 190
Честито Рождество Христово! Щастлива и Весела Коледа! Бъдете здрави, усмихнати и лъчезарни!

# 9
  • Мнения: 3 537
Весела Коледа на всички! Hug
Бъдете здрави!

# 10
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
ЧЕСТИТА КОЛЕДА и ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО.
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!

# 11
  • Мнения: 3 504
Честита Коледа  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 543
"Девицата днес ражда Свръхестествения, и земята поднася на Непристъпния пещера; Ангелите с пастирите славословят, а мъдреците със звездата пътешестват - понеже заради нас се роди Младенец - Предвечният Бог." - Кондак, глас 3 от Св. Роман Сладкопевец

# 13
  • Мнения: 534
Мир в сърцата и душите ви.Честито Рождество!

# 14
  • Мнения: 3 743
Коледа - ден за равносметка и нови мечти! Да сме добри - изисква малко усилие, да сме благородни - изисква повече, но да обичаме Господ и хората трябва само едно голямо сърце! Heart Eyes Hug  bouquet

# 15
  • Мнения: 3 504
Феноменът Вера Кочовска каза, че трябва да БЛАГОДАРИМ на Бог в молитвите си. Благодарете му хора, че сте живи, че има хляб на масата ви. Аз Му благодаря всяка вечер, че сме се прибрали живи и здрави в къщи, че децата са ми добре, че има хляб на масата ни. Така ще ви помогне и той безотказно, а не само да искаме, искаме да ни даде, а какво правим ние за да ни даде? Той иска да му благодарим.

Предаването на Венета Райкова беше много интересно, опитах се да го запиша доколкото ми побра паметта в телефона.

Лека вечер на всички!
Ние сме вече на вечерната софра!

Наздраве!

# 16
  • Мнения: 2 232
Честито Рождество Христово!
Мир,любов и здраве Ви желая.
Весели празници!

# 17
  • Мнения: 480
Честита Коледа !
Да сте живи и здрави  и много любов!  bouquet

# 18
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Честита Коледа. Здраве и Късмет е моето пожелание за всички вас!

# 19
  • Мнения: 4 585
    МИР ВАМ.   Който се унтересува от предаването за Вера Кочовска, в Клюкарника има отворена тема "Вера Кочовска ....." , в кото MadGirl е публикувала препратка към запис на интервюто. Преди 2-3години се опитвахме да ситгнем до нея, но не успяхме. Вече беше сериозно болна.

# 20
  • Мнения: 1 710
Определено сме се отдали на мързел по празниците. Толкова бавно седмична тема отдавна не е вървяла  Joy почивкаааааа

# 21
  • София
  • Мнения: 4 884
Чакайте аз да побутна темичката, подтикната от Мая, пък и отчасти ме е срам, че толкова отдавна не съм участвала активно в атмосферата тук, та затова се включвам....
Минаха четирите почивни дни. Бяхме при баба, при мама, поспинках си, поглезиха ни, подариха ни и подаръчета, и днес се прибрахме у дома, но Бобо нещо кашля и е кисел, и с това проваля утрешния план да замине за една седмица на село със свекитата...
Да ви кажа и една лична новина- след години тотално безразличие, моят баща се обади, че е купил подарък на детето за Коледа и днес имахме среща в Макдоналдс, за да му го подари. Незнам защо, но чувствах ужасно притеснение от тази среща, даже се чудех дали взаимно ще се познаем след толкова време...Осъзнах, че макар и вече зряла жена и мама, в мен дреме част от онова малко момиченце, което винаги ще остане наранено от безразличието на собствения си баща. Ами тъпа и скучна среща беше..Ние просто нямаше за какво да си говорим.Но пък детето получи подарък...
Много ме е яд, че не можахме да дойдем на Коледната среща..В тая връзка, бим бам не планира ли скоро някакво идване към София-та с Бояна, за да ни окрили някой авто стимул за една срещичка..?!

# 22
  • София
  • Мнения: 4 884
Забравих и да ви се похваля с една весела случка. Вчера водих Бобо в Патланци на Коледен спектакъл, и попаднахме случайно на импровизирано състезание за деца и родители, организирано от бате Енчо, който е минал покрай батковците, ама това е друга тема..Та ние с Бобо се включихме в състезанието и беше мноого весело. Е, не спечелихме голямата награда, но пък си спечелихме много шоколадови лакомства и страшно много положителни емоции. Ще кача снимки да ни видите какви сме образи...

# 23
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Габи за срещата наистина може да съжаляваш, много хубаво беше. Моите лигави деца щом им хареса и не им се тръгваше. От сега съм се замислила за заведение за срещата през януари, ама сме решили, който може без деца. Аз си имам татко в къщи сега ми е паднало да съм без тях, нали искаме да си поприказваме, ама на Кунето бебето, ако се наложи пак го искам. Не че някой ми го остави да му радвам, ама поне пет минути успях да си я подържа. Май пак само Дон Домат може да ни побере. Както е тръгнало все в петък да се събираме Бим-Бам да казва 12,19 и 26 са възможностите за януари.

# 24
  • Мнения: 380
Здравейте и от мен и честита Коледа , макар и с малко закъснение. Но няма как трябва и да се трудим дори и на празниците. Без  дечицата ми е малко скучно но решиха ваканцията да гостуват на моите родители и сега сме си само със скъпият ми съпруг. Сега като чета форума за купоните които си организирате чак ви завиждам така ми се иска да  се запозная с всяка една от вас ама ,,,,,,какво да се прави като съм толкова далече. 1dating

# 25
  • Мнения: 2 327
И аз пообиколих малко за празниците. Така и не ми остана време за компютъра, но не съжалявам Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 333
Честито Рождество Христово и от нас!
НИе си бяхме тези 4 дни в Тетевен. И хубаво и лошо беше, но аз вече свикнах. Мими си има подаръци, хубаво спане денем и много безсъни часове нощем, няколко интересни снимки на именният ден на татко й и най-хубавото нещо беше срещата ни с Искрица и Калоянчо Simple Smile
Оказахме се съседи така да се каже и им погостувахме няколко часа. Бях болна и не можах да нагушкам Коки, но се надявам при следващата ни среща да мога.... Мечтата ми вече е реалност -запознах се с Дани, която вече 1 година ми вдъхва сили и надежди да продължа борбата.... по Коледа верно стават чудеса мили приятели.
Аз си изкарах едно грипче спортно и заразих свекървата, тръшна я милата чак на легло, всички с емолим да не се разболее дребната, че тогава става страшно. Аз вече съм по-добре и се надявам поне за НОва година да съм във форма и Мими също Simple Smile
утре се надявам да пиша повечко. Спокойна вечер!!!

# 27
  • Мнения: 1 193
Честита Коледа!
Да сме живи и здрави.
Маслинка,лед , мартини ,наздраве за много години!Весели ,здрави , засмяни и цяла година пияни, но не от домашна ракия а от любовна магия!
Ами сега след 4 почивни дни мързелуване как се ходи на работа? #Crazy

# 28
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Честито Рождество.
Пожелавам на всички много здраве и късмет.

# 29
  • Мнения: 380
Добро утро на всички, и честит празник на всички именници. Да са живи и здрави  и много късмет в живота.
Аз днес почивам но утре  пак на работа , днес малко ще си помързелувам сама в къщи.А на тези които се трудят като пчелички лека и спорна работа,

# 30
  • Мнения: 4 585
   Честит празник на всички именници! Да са живи и здрави!
   Нончето, аз поемам щафетата. Днес съм на работа с удоволствие. Уядох се, успах се, улежах се 4 дни. Студ е сковал Делиормана. Дядо Коледа пусна малко сняг. Докато почне и свърши. Бабата му употреби друг словоред - свършил, преди да почне. Няма да го гъбаркаме, да не го комплексираме. Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 1 333
Честит празник на именниците!!! Живот и здраве, всичко друго ще дойде само   bouquet
Верно е голям студ... нашето радиаторче на парното дето грее само 2 ребра не смогва да стопли стаята и сутринта таткото ни включва ел. печка, че да преоблека Мимозка. Как ще я караме с това парно незнам- последните сме в кръга и винаги има въздушна възглавница и се налага постоянон да се източва вода от радиаторите, да ходи един дядо в станцията и да усилва налягането -дълга история, а Ицо в края на деня е гроги и отказва да го прави. Ще трябва още един кат дрехи да слагам на дребната, а като й правя гимнастиката ще включваме пак уреди на ток Sad Интересно ми е обаче друго ... на радиатора греят само първите 2 ребра, отчитащото устройство е м/у 6-7 ребро, но си брои единиците .... и уж е топло у нас ... на края на годината пак си плащаме като .... Оплаках ви се от студа, но дано не се оплаквам от настинки

Оздравявайте всички, идват още празници ....
Лек и спорен работен ден за трудещите се!!!

# 32
  • Мнения: 3 504
Добро утро и от мен!
Вчера бяхме извън Пловдив, тази сутрин се прибрахме. Днес и утре съм в отпуск, а в петък на работа.
Вчера в Пловдив заваля сняг, сега всичко е замръзнало, а в събота и неделя беше приятно, слънце имаше дори и дрехите съхнеха бързо.

Честит празник на имениците! Брат ми е Стефан, снощи го отпразнувахме.

Лек ден на всички!

# 33
  • Мнения: 3 537
И при нас е голям студ,но в къщи е топличко. Grinning
Сняг не валя,но вчера с моя мъж ходихме до Сливен и там валеше сняг и всичко беше замръзнало.Добре че децата не бяха с нас.
Честито на имениците!  bouquet

# 34
  • Мнения: 3 504

Wolf , моля Praynig те за помощ за отварянето на този линк. Не мога да го отворя този файл, не съм отваряла все още явно торент файлове, има ли начин да се преобразува в друг по-"нормален"  newsm78 формат за отваряне???
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=69428&hit=1&a … 9bm1lc6lisxt3ol91

Иначе, ти благодаря, че ме "светна" за линка в Клюкарника.  bouquet

# 35
  • Мнения: 4 585
    Съжалявам, Росонери. Аз съм компютърно неграмотен. На работа съм. Ще се обадя на 1 човек да го разгледа. Мисля че иска регистрация.

# 36
  • Мнения: 3 504
Благодаря ти, направих регистрация, но самия формат на записа не съм използвала, явно сигурно трябва и специална програма за тези торент файлове.

Wolf , не съм останала с впечатление, че си компютърно неграмотен.  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 4 451
Весели празници и от мен!  bouquet
Тиха нощ, свята нощ,
роди се Бог Христос!
Камбанките звънят,
хората се веселят.
Да сте живи, да сте здрави,
с грейнали от щастие очи
и много сбъднати мечти.

# 38
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честито на именяците.

Откакто съм във ваканция си спа непрекъснато.

Нанди щом толкова често източват парното - сложете обезвъвъздушители на радиаторите си - разхода е 2-3 лв на радиатор.


Забравих да ви разкажа. Нали се идва на Коледа при кръстника на гости - е ние сме три пъти кумове, аз съм кръщавала 3 пъти, съпругът ми три пъти, синът ми един път и познайте - дойде само кръщелника на синът ми. Много приятно бях изненадана.

# 39
  • Мнения: 2 543
Rosoneri, за да сваляш торенти, трябва да имаш програма. Аз използвам Bitcomet. Във форумите на data.bg би трябвало да е описано как се правят настройките на програмата и как се свалят торенти. Всеки случай, в нашия форум също има много неща по темата. Друг е въпросът дали тази госпожа си заслужава труда (лично мнение, не се засягай), но пък ако не друго, поне ще научиш нещо ново. Hug


Wolf, изчисти си кутията за лични съобщения!

# 40
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честито Рождество Христово! Много щастие, здраве, уют и любов в домовете ви!

Яни пък се тръшна болен точно по Коледа, позарази ни и нас, кашля като магаре, поне кошмарната ларингитична кашлица отшумя, една нощ не спах и се чудих дали няма да стигаме пак до Бърза помощ за Урбазон ... разминахме се... Вече е по-добре, но ще си идем следобяда до педиатърката да му чуе гърдичките, не чувам хрипове и кашлицата не е дълбока, ама за всеки случай... А компютърът ни се беше напълнил с вируси, антивирусната ги открива, но не ги махаше, ужас някакъв, чак снощи деинсталирахме старата, инсталирахме нова и ги чисти часове  ooooh!
С малкият болен - никъде не сме ходили, но посрещахме гости, той обича гости  Simple Smile Много подаръци и лакомства получи, но нещо не им се радва много, явно се е пренаситил... Е, на "чичо доктора" (подаръка) най-много се радва, а след днешното посещение при личната лескарка сигурно ще е и съвсем актуален  Laughing

# 41
  • Мнения: 3 504
Ieppe , благодаря и на теб, ще пробвам. Незнам и аз дали си заслужава, но се закучих да го сваля на файл, че съм го записала на мобилния телефон гласово само и паметта ми е запълнена.
Дори и да искат феномените не всичко могат да ни кажат, все още не сме узряли и не сме толкова "чисти" ли как да го кажа, че да знаем много неща.

# 42
  • Мнения: 3 698
Привет и от нас, разгледах снимчиците от партито-напълниха ми душата  Hug Hug Hug !
Ние сме започнали от сутринта с емоциите, аз станах да си взема телефона от съседната стая което ме забави няколко секунди и Лора остана сама в спалнята.Когато се върнах установих, че времето й е стигнало да събори несесера ми с гримове, да вземе черен молив за очи и да изрисува тапетите с оригинални и неизтриващи се ...интересни...рисунки  Joy  .Как беше успяла толкова бързо не разбрах Shocked , но поне не си е хапнала от молива. Предполагам ви е ясно, че в момента в който влязох в стаята тя се усмихна едно широооооооко, щастливо и със звездички на талантлив художник в очите Laughing ! После заедно отидохме в трапезарията където докато закусваше разсипа кутийката си с чай, бръкна в коша за боклук и реши, да пие от кафето ми...такива неща до момента ooooh! .
Хубава седмичка на всички, лек работен ден на работещите, а на болничките-бързо оздравяване! Целувки на всички, на децата най-много Heart Eyes!

# 43
  • София
  • Мнения: 2 356
Честита Коледа на всички. Много здраве и любов и весели празници.   bouquet
Честито и на именниците. Simple Smile
Ние сме в Стара Загора. Едва дочаках работните дни и се вмъкнах в библиотеката на интернет.
Белослава съм я връчила на бабата. Изпратих ги в парка. Тук е слънчево и не много студено.

# 44
  • Мнения: 2 242
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!
Бъдете здрави и много щастливи! На болните - оздравяване!
И тук е един хууубав студ. Важно е, че в сърцата ни има мнооооого топлина!
Който почива - да почива. А който като мен "се поти в офиса" Wink лека и доходна Simple Smile.
На всички именници - Честит Имен Ден! Да ви се чува името!

# 45
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хехе, Сети, това ми напомня за първото рисуване на Яни по тапетите, още се изправяше държейки се за решетките на креватчето. Взел от хола (кога и как не разбрахме) химикалка и молив и си ги скрил под възглавницата  Shocked, отивам при него, а той с невъобразимо горда усмивка ми показа издрасканата с химикалка стена (чисто нови тапети, стаята след основен ремонт   ooooh!) Изпаднах в тих ужас, взех химикалката от ръката, какво да направя, отивам до хола за фотоапарат да документирам творението, връщам се - драсканиците с химикалка, доукрасени и с черен молив  #Crazy Взех му и него, претършувах креватчето и под възглавницата открих и един оранжев флумастер  Laughing
Големи са художници  Mr. Green, моливът за очи, би трябвало да се измие леко с гъба (от грапавата и страна) с малко сапун по нея и лекичко да не се скъса тапетът...

Честито на именниците! да сте здрави, щастливи и с много късмет!

# 46
  • Мнения: 3 504
В Пловдив пекна слънце, сега настроението по-различно, по-весело.

setony, и при нас е малка лудница, постоянно тичам да спирам чешмите, забърсвам мокри подове, дебна я за чашите и други щуротии.

# 47
  • Мнения: 3 537


setony, и при нас е малка лудница, постоянно тичам да спирам чешмите, забърсвам мокри подове, дебна я за чашите и други щуротии.
Тя май много обича водата,а? Wink

# 48
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Честит празник на именниците!  bouquet
 

 Ние се завърнахме за няколко дни и в петък пак заминаваме за Рибарица да празнуваме настъпването на Новата година.Там е снежно и хубаво.
Нашият двор се пада в подножието на една урва и понеже е по-сенчесто,снега се задържа почти цялата зима,дори и на други места да няма.Децата добре си поиграха и понамокриха.Калоянчо също се почувства добре и успя да поспи,глътвайки от чистия планински въздух.
Даже и когато Надето и Ицо дойдоха,той сладко дремеше до камината.
Много се радвам,че се запознах с тях. HugА Мимито явно ме хареса,защото ми показа прекрасната си детска усмивчица. PartyУспях и да я погушкам,не пропуснах да разцелувам и гушна и мама Надя,тати Ицо го пропуснах обаче. Mr. GreenНе усетих как мина времето.Наденце  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Rosoneri,добре го е казала Ieppe.Аз мислех да се включа в темата в клю-то,но за сега се въздържам.В крайна сметка не можеш да промениш мнението на хората и да ги караш да вярват на нещо,което им казваш,докато те самите не се сблъскат с това нещо реално.Всички сме устроени така-око да види,ръка да пипне.А и също да вярваме на това,което се покрива с нашите очаквания,като отказваме да приемем противоположното,каквито и доказателства да ни се представят.Аз също не съм изключение.
Знаете,че когато човек е отчаян е готов да отиде навсякъде и да пробва всичко,което чуе.Тогава е и много лесен за манипулация.Един казал,едно,втори
друго,трети,четвърти,пети...статия във вестник,интервю в тв...и така се раждат някои легенди... Tired
Чела съм всички книги за Вера,много исках да се докосна до нея,виждала съм я из улиците на Плевен,но само това.Бях я издигнала на пиедестал и ако някои кажеше нещо против нея,аз започвах ожесточено да споря и вадя "доказателства",прочетени от някъде...Когато родих Калоянчо и започна тичането по мъките,търсенето на всякакви средства за лечение,веднага се сетих за Вера...но тогава тя беше в Русия за трансплантация на стволови клетки в клиниката на проф.Брюховецки.Мъжът ми има приятел(по-точно познат,с когото работят) и той "случайно" се оказа много близък с Вера.Каза,че ще направи всичко възможно,за да ни приеме.Няколко месеца,след като тя се завърна от Русия,нашия познат се свърза с мъжа ми и му каза,че е разказал за нас на Вера и ще ни приеме...но му казал и че и предстои още една трансплантация,а не и стигат парите,та няма да е лошо,ако мъжа ми я подпомогне.Аз честно казано се позамислих над това(става дума за сума от 1000$ Money ooooh!)и го обсъждахме с мъжа ми.Но в крайна сметка решихме,че никакви пари не са по-важни от здравето на детето ми.Събрахме ги и ги дадохме за Вера...След това получих нейния телефон,за да и се обадя.Но покрай малкия не се обадих веднага...няколко дни по-късно тя самата ми се обади и ми каза да и звънна след малко и ми затвори.Набрах телефона и звъннах...разговора беше много кратък...попита ме за какво става въпрос,обясних и ,каза ми,че нещата са такива,каквито казват докторите(а те не са казали и до сега нищо конкретно) и че трябва да го заведем в Русия в клиниката на Брюховецки за трансплантация...казах и че търся друга алтернатива и помощ от нея лично,и че знам за тази клиника.Тя смени темата рязко и започна да ме пита имам ли умрели близки?...имам!!...и започна да изрежда имена...познаваш ли този,познаваш ли онзи?...ами абсолютно едно име не уцели от тези на моите близки,казах че нямам такива близки...не можело да нямам...после каза,че пак ще се чуем,да си помисля за клиниката и да и звънна.Така и не и се обадих повече...
След това се запознах с още едно семейство с детенце с ДЦП.Ходили бяха при Вера и казаха,че не искат да говорят изобщо за нея,че нямало смисъл.И тях беше насочила към клиниката.Но те бяха заминали...имат няколко трансплантации вече и нищо,а всяка трансплантация струва около 20 000$.Родителите и двамата са доктори и бащата по предложение на Брюховецки стана нещо,като рекламен aгeнт на клиниката и ползва намаление ... същото,каквото прави и Вера.Съжалявам,че стана толкова дълго.За мен тя е една много болна жена!Може и да е феномен по някакви показатели,може и аз да греша...просто казвам своята гледна точка без да държа да я налагам.

И в Плевен е много слънчево и много студено. bowuu
Една голяма прегръдка от мен за всички вас-момичета и момчета  Hug Simple Smile

# 49
  • Мнения: 4 585
   Е, на мен ми остава това, че не се набутах финансово. Жена ми и е фенка и отдавна не споря в къщи. Отказал съм се. Препоръчаните писма пристигаха обратно неразпечатани. Свързах се с нейна съседка, обаче резултатът беше същия. Вече приемаше величия от серията Гарелов .... Костов.

# 50
  • Мнения: 3 504
Искрице, благодаря ти за споделеното мнение. Аз тази жена Вера не я познавам, бях я чувала като име, от предаването на Венета Райкова я видях и тъй като мен тази тема за Висш разум, паралелни светове и т.н. много ме вълнува, интересна ми е, за това ми стана любопитно какво казва тя, но не я защитавам или нещо от сорта. Разбира се, че не оспорвам и мнението на другите, особено на хора които са контактували с нея.

Весело посрещане на Новата година.

Сега като чета и думите на Wolf стигам до извода, че има корена разлика от това, което се показа и каза от самата Вера по телевизията и от това, което чета тук от хора, опитали се да се свържат с нея или вече контактували.

# 51
  • Мнения: 212
Честит празник на всички именници! Само хубави неща да ви се случват!

Нашият тати се казва Стоян и също има имен ден. Почерпете се:

# 52
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ох, как се разстроих от разказа на Искрица... Врачки, лечителки... Не че не вярвам, че има хора, които по един или друг начин са надарени/придобили умения, които все още не могат да се обяснят научно... Но когато сведеш дарбата си до ниво търгашество, лично за мен вече си я изгубил. И остава само използването болката на хората с цел печалба  Money На колкото и хора да е помогнала тази жена Вера, само един такъв случай е напълно достатъчен да развенчае "ореолът" и... Отивам да чета темата в Клю-то и да се подразня още  Confused

Ива, да ви е жив и здрав таткото! Почерпката е впечатляваща  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 3 743
И ние преди известно време се опитвахме да "стигнем" до Вера, уж чрез много близки познати! Не знам за зло ли за добро ... не успяхме Confused
Вбесявам се, когато врачки, баячки, екстрасенси и други подобни използват мъката и болката на хората, за да печелят от това #Cussing out За съжаление винаги ги е имало и ще ги има Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 2 543
Искричке, съжалявам, че не ви се е разминало. Sad То няма особен смисъл да се съжалява за минали неща, ама... ужасна история, наистина! Все пак, остава ти утешението, че макар и с цената на разочарование, си научила, че не си заслужава да се надяваш на хора. А самата тази жена... не знам. Дано да е следствие от заболяването, а не умишлена злоупотреба. Outta Joint

# 55
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ами който се интересува от "Висш разум", религиозни и окултни теми, по-добре да си чете книжки и да не ходи по екстрасенси.
В периода след 10 ноември, в нашия вход се настаниха под наем един екстрасенси, по стълбите се виеше солидна опашка, хората чакаха търпеливо.
Продаваха се лечебни картини - нямаше ни един излекуван, а общото ми впечатление от "екстрасенсите" беше - невежество, нехайство и печалбарство.
И когато един приятел намекна, че съм длъжна да опитам - не, не съм длъжна.
Не искам да устройвам живота на тези, дето спекулират с хорската болест и страдание.
Забелязала съм, че и при лекарите е така - тези, които наистина са помагали, рушвети не са искали.

# 56
  • Мнения: 3 504
firebird , не е задължително да ходиш по екстранси, а това че на някой му е интересно дали има други светове, мисля че няма нищо лошо и защо го свързваш с екстрасенси.
Предлагам да сложим точка тук на темата "Вера Кочовска" .

Но аз също съм изключително против да се прави печелбарство от мъката на хората. И мен ме боли, че има толкова некъдърни логопеди и психолози, няма да я забравя една "психоложка" уж, която успя да разстрои Гери още от вратата на кабинета си при влизане и от там всичко отиде по "д..те" да не го изписвам, разказах си проблемите и за няма й двайсет минути си сложи 8 лв. в джоба без нищо да направи, дори и лекарство не може да изпише без да се консултира. НО не отказа да ми вземе парите, а нищо не беше свършила за да ги получи, а моята надница за деня тогава беше толкоз, значи аз мога да блъскам цял ден..? Спирам, защото много съм й бясна на тази, както и на други нейни колежки, на които попаднах. Поразприказвах се... Whistling

# 57
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!
МНОГО СВЕТЛИНА, МИР И ЛЮБОВ ЗА ВСИЧКИ!

  Нямам Нет в Пловдив.
  Сега съм за малко в телевизията, че сме тръгнали на служебен купон с колегите  Party

  Целувам ви всички  Hug


Понеже и Габи питаше  Wink а и това видях:
..... Както е тръгнало все в петък да се събираме Бим-Бам да казва 12,19 и 26 са възможностите за януари.

  Идваме в София веднага след Нова Година, на 2 или 3 януари. Ще останем около седмица. След това след 22 януари сме пак там за десетина дни. Така че - казвайте кога. В началото на месеца има много именни дни, дали да не го оставим за 26 направо. Тъкмо да се организираме спокойно.
  И този път без децата, нали  Laughing

# 58
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз точно заради именните дни прескочих първия петък

# 59
  • Мнения: 4 585
Ето как изглежда Разград Нощем.
Снимка 1
Снимка 2

# 60
  • Мнения: 1 193
Хубава тема сте захванали - за екстрасенсите,но докато се включа тя приключила.В началото мислех и аз да ходя,но нямах сили.И може да е било за добро.Казват че много хора са се излекували така,но лично не познавам никой.А на нас наистина ни трябва чудо.
Волг снимките са страшни,никога не съм ходила в Разград.

# 61
  • Мнения: 3 698
Искричке, Калоянчо е прекрасен  Hug Hug Hug

Ива, весел празник, да ви е жив и здрав именника, много изискана трапеза  bouquet !!!

Моят мъж също е Стоян, но не сме свикнали да празнуваме днес   Embarassed

Петя, случката с Яни и рисуването помня като я описа, много се смях на умното ти момченце със запаси от боички   Joy hahaha Joy

Росонери и твоята принцеса не те оставя да скучаеш, ние чешмата още не сме я "открили", но явно ще е приключение  Grinning !

 Wolf , страхотни са светлините! Нямам преки впечатления от града, но пък имам много добър приятел от Разград, невероятен човек...според мен всеки град остава отпечатък върху хората в него...отклоних се лекичко, както казвах много красиви снимки!

Ето малко и от мен...






# 62
  • Мнения: 816
Макар и чак сега, мили приятели искам да ви честита Рождество Христово и да ви пожелая много здраве, топлота, красота, доброта.   bouquet

# 63
  • Мнения: 3 537
Волф,Setoni,хубави гледки! Grinning
Я ми кажете,на Коледа ходихте ли при кръстниците? newsm78Аз не бях чувала за такъв обичай и вчера нашата кръстница ни направи намек,че е трябвало да отидем и че ни чакали цяла вечер.  ConfusedИ какво се носи?Утре вечер ще им отидем на гости,за да поправим грешката си. Blush

# 64
  • Мнения: 4 585
    Ох, Краси, да ти кажа, ама то от нашия до вашия край тоя обичай може да стане нещо съвсем друго.  При кръстниците се ходи с една сварена кокошка, ама по едричка, поръсена със сол и червен пипер и с една бутилка червено вино, и в един месал завита една погача. После се хапва и пийва, но не от това, което сте занесли вие. Общо взето това е. А сега мятай една бройлерка в тенджерата под налягане.

# 65
  • Мнения: 3 537
Вино ще занесем,Волф,но тая кокошка ме притеснява. Laughing

# 66
  • Мнения: 2 543
Краси, аз знам, че се ходи по описания от Wolf начин при кръстниците на Сирни заговезни. Мисля си, че вашите кръстници просто искат да хапнат и пийнат аванта и ви вменяват разни отговорности!!! Joy

Wolf, какво правиш с тая кутия за лични съобщения? Thinking

# 67
  • Мнения: 3 537
Краси, аз знам, че се ходи по описания от Wolf начин при кръстниците на Сирни заговезни. Мисля си, че вашите кръстници просто искат да хапнат и пийнат аванта и ви вменяват разни отговорности!!! Joy


Хаха!Дали? Laughing

# 68
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Аз съм лекувана и излекувана от екстрасенс, човека беше от Украйна. Невероятно е да усещаш въздействието на енергията, паренето от пръстите му,невероятно беше да ми  каже - ето сега като се пребереш еди кое си ще спре и така се получаваше. Невероятно беше, че знаеше кога мога и не мога да отида при него, въпреки че аз упорствах, че не е прав. И куп други неща.
Каза ми, че това е дар от Бога  и не може да се учи до такава степен. Каза ми, че има 7 нива и той е едва на четвърто. Сключват бракове само със себеподобни, за да запазят дарбата. Не лекуват заболявания, които са кармични. Имам опасения, че при детето ми именно така стои въпроса. Имат недостатъци и пороци като всички нас. Не са всесилни. На мен ми остана един малък проблем, човека си призна, че не вижда от къде е и не може да го обясни. Само го намали, но не го излекува.
В Москва имат институт, където такива хора задължително учат 3г медицина.
След време ходих за друго при една многоуважавана "колежка", но не повторих, нямаше нищо общо с това, до което се бях докоснала.
Вера не познавам, затова не искам да се включвам в темата за нея.Жалкото е, че има и разочаровани.

Искрица, много е красиво до тази камина Simple Smile

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 09:54 от ljuboznatelna

# 69
  • Мнения: 3 504
Здравейте и добро утро.

Аз също съм ходила при екстрасенс, някои си имат дарбата и са със силно поле, което не им позволя да я прилагат на деца например.

Краси, и аз съм чувала за ходене при кръстниците/кумовете/, но ние не сме го правили, дори много рядко се виждаме и чуваме с тях, макар че сме в един град, младо семейство също с две деца. Носи се нещо за хапване и пийване.


Wolf , много е блести Разград вечер, много се кефя на вечерните снимки или пък да се разхождам вечер, както сега целия град е в светлини и е страхотно.

 setony , и твоите снимки са много крависи, забелязва се  светещ елемент като летяща чиния Wink Laughing А относно чешмите съм луднала вече, дори ми се причуват, че са пуснати и като проверя се оказва, че не са. Ще трябва да си вземем модерни батерии, като тези които са със сензори - като си поставиш ръката водата тръгва и като я махнеш спира. Гери все още спи, та сега ми е спокойно и си пия кафето пред компа.

DOROTEIA , благодаря за пожеланията.

# 70
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
И аз като Йепе знам, че се ходи при кумовете на Сирни заговезни, с кокошка  Laughing За Коледа не съм чувала, Коледа е семеен празник...
Красиви снимки...

# 71
  • Мнения: 2 543
И аз като Йепе знам, че се ходи при кумовете на Сирни заговезни, с кокошка  Laughing

Което, между другото, също не е редно, защото на Сирни заговезни вече не се яде месо. Една седмица преди това са Месни заговезни, все пак. Whistling

# 72
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
На Коледа също се ходело при кръстниците, ами те нали са от семейството щом са кръстници. Ходело се с пиле и червено вино, както казва Волф, при нас понеже кръщелника на синът ми дойде на закуска /специално като ни намекнаха, че ще идват с пиле аз предупредих да не идват с пиле - таткото ни е алергичен към пиле/ дойде с червено вино и баница. Важното е човек да си подържа връзки с близките.


Краси може и с печено прасенце да отидеш.

# 73
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Честито рождество!
Желая ви мир в домовете, много любов в сърцата, вяра в идните дни и надежда за по-добро бъдеще, какато и сили да възпитаме едни добри и прекрасни деца, които с наша помощ да съградят това бъдеще.
Желая ви здрави деца - другото трудно, но може да се постигне. Къде с пари, къде с приятели. Желая ви да имает пари, с които да посрещате своите нужди, както и добри приятел /като вас/ които да помагат когато парите не стигат.
Желая ви сили да се борите с проблемите на децата си и желая на всеки от вас да срещне неговия доктор, "лечител", "изцелител", магьосник, Биг... каквото и да е, но винаги да има добра сила, която ад му помага в тежките мигове. ЗА всекио това е различно - но каквото и да е - дай Бог всеки му да срещне своя закрилник.
А иначе тук на нас си пожелавам повече ведрни новини и по-малко болести, желая също така медицината да напредва бързо... за да може да помогне на всеки му, влезнал в този форум, а ако може и така да помага, че да не влизат повече хора в нашия подфорум.

Нямам време да влизам - децата растата и искат все повече внимание - вкл и Дундичка и просто нямам време - мъжа ми слава богу тръгна на работа /старата му/ и сега сме маалко по-спокойни, но пък и повече го няма в къщи и аз честно казано физически изнемогвам... но вярвам, че все някой ден и този труден период ще отмине. Мая, ВАля - кажете кога поолеква с породените деца?

# 74
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
И аз като Йепе знам, че се ходи при кумовете на Сирни заговезни, с кокошка  Laughing

Което, между другото, също не е редно, защото на Сирни заговезни вече не се яде месо. Една седмица преди това са Месни заговезни, все пак. Whistling

Хаха, вярно, че са вече пости... Ние не сме ходили (нашите кумове са от Шумен, далечко), а и при нас нещо кумците не идват... Но съм го чувала като обичай именно с пилето....

# 75
  • Мнения: 2 543
Хаха, вярно, че са вече пости... Ние не сме ходили (нашите кумове са от Шумен, далечко), а и при нас нещо кумците не идват... Но съм го чувала като обичай именно с пилето....

Аз не само съм го чувала, но съм го и виждала. Майка ми и баща ми свято пазеха този обичай! Mr. Green Вече не, де! Simple Smile

# 76
  • Мнения: 882
Незнам какви точно са обичаите, но ние с удоволствие ходим на гости на кръстницата на Ради на Коледа и Велик ден. Традиционните подаръци малко сме ги видоизменили, даже основно Радина получава подаръци.
Аз също съм кръстница на двама големи младежи и за по-лесно, събирам всички на куп, кръстници,кумци, майките им, бащите им и т.н. и организирам голям купон, както казва сина ми.

Утре заминаваме за една далечна страна и пак си вземаме кръстницата с нас, но за съжаление без Радинка.
Празнуването на Нова Година се оказва ден за почивка и емоции само за мама и тати и.....батко.
Ще донеса много снимки и ще разказвам като се върна. Дано всичко мине добре.

Пожелавам на всички, весело посрещане на Новата Година, много настроение, радост и сбъднати мечти. През Новата Година нов късмет! newsm51 newsm51 newsm51

# 77
  • Мнения: 2 242
Не съм много вещ в традициите по празниците, но до колкото съм чувал при кръстниксе ходи след Коледа с пуйка (тук и казват мисирка) а не с кокошка.
От там произхождала и репликата "яж бе кръстник, яж бе. пуяк" Mr. Green, което като не е написано си е доста двусмислено  Laughing

# 78
  • Мнения: 1 710
Не вярвам на екстрасенси - не защото не познават или не лекуват, а защото ми се струва страшничко да навлизаш в свят, който е духовен, а както знаем духовните сили са не само божествени, но и дяволски. /извинявам се, ако звучи крайно, но предпочитам да се движа далече от тях/.

Наде, да ти кажа не знам кога поолеква с породените, може Валя да ти кажа повече. В момента Гого отговаря като психическо развитие на възрастта на Ния, така че всъщност си гледам близнаци на един акъл... А децата са си деца, може би малко като поотрасне Мимка ще ти е по-лесно защото се заиграват. При нас лошото е, че Гого агресия към други деца не проявява, но към Ния - еле да видиш... така я поступва от време на време, че лошо ми става.

# 79
  • Мнения: 212
Благодаря за пожеланията   bouquet


Не вярвам на екстрасенси - не защото не познават или не лекуват, а защото ми се струва страшничко да навлизаш в свят, който е духовен, а както знаем духовните сили са не само божествени, но и дяволски. /извинявам се, ако звучи крайно, но предпочитам да се движа далече от тях/.
Съгласна съм с Maia Stoitseva. Предпочитам да стоя на страна. Не е редно да слагам всички под едно окончание, но повечето ако не всички
врачки, баячки, екстрасенси и други подобни използват мъката и болката на хората, за да печелят от това #Cussing out За съжаление винаги ги е имало и ще ги има Twisted Evil
Нямам представа коя е Вера Кочовска ... съжалявам, че ви е разочаровала.

# 80
  • Мнения: 3 698
Здравейте милички  Hug ,
Лора заспа гладна докато й приготвях обяд...за кратко бях раздвоена между купищата изпрани дрехи чакащи някой да ги подреди и компа...е, по-доброто спечели  Mr. Green Whistling
Радини, весели празници, ще чакаме снимки    bouquet
Любознателна, много ми харесва аватара ти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Росонери, по повод летящата чиния, всъщност това са снимки от хотелска стая, когато снимах не бях загасила лампичките в стаята, едната се отразява и се получава
Приятен ден на всички, на работещите- лек и успешен !!!

# 81
  • Мнения: 3 537
Радини,ще чакам с нетърпение снимките. WinkМного обичам да гледам снимки. Grinning
Е,малко остана и пак трябва да се стягаме за купон. LaughingЗапасихме се с бомбички и разни други глезотийки,напълнихме хладилника с ядене и пиене и сме почти готови. GrinningЗабравих шампанско да купя само,но има време.

# 82
  • Мнения: 3 504
По едно време се отчаях като гледам по емейла, че не е писано във  форума, за това влезах в самия форум, а не чрез съобщенията в мейла.

setony , разбрах защо ми се е сторило така на снимката.
Аватарът на Любознателна е наистина много готин, както й самите дечица са големи бонбони. Тя ме кефи винаги с аватарите си. Любознателна нагушкай малките ангелчета от мен. Как са Наталия, малкия  мъж? Wink Laughing

Радвам се, че кипи празнично настроение. Краси е винаги в бойна готовност, заредена с енергия за купонясване. И ние нямаме още шампанско, но винаги го взимаме ден преди Нова Година. Пак ще пазаруваме из магазините, аз обожавам тези моменти. Отпуска ни се душата за повече глезотийки.
Краси, днес по новините на БТв даваха за Ямбол, за украсата на Бизестена Wink Laughing
Ще  чакаме снимки, аз също много обичам да гледам снимки и да снимам. Ето малко от нас, мен ме гони уморения вид, така че не ми забелязвайте:
http://autizam-plovdiv.dir.bg/_wm/gallery/?df=17

# 83
  • Мнения: 3 537
Росонери,че аз не видях украса на Безистена.Днес минах два пъти край него.Сляпа ли съм,що ли? newsm78
Отивам да ти разгледам сега албума. Wink

# 84
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Радини, весело изкарване по чуждоземско, после ще показваш снимки и ще се хвалиш   bouquet

Сети, ти пък недей да обясняваш с подробности откъде това НЛО се е пръкнало, трай си  Mr. Green, нека тънем в неведевние и чудене, без това седмичната темичка придоби загадъчни нюанси  Wink

Яни кашля като магаре, нещо капките за нос май не ми ги направиха като хората и много му втечниха секретите от нослето и го давят ужасно. Вчера бяхме при педиатърката и юначето за първи път не плака, тя остана много учудена и аз и обясних за тематичния подарък от дядо Коледа ("чичо доктор"). Когато се прибрахме вкъщи малкият грабна слушалката и моментално започна да ме преслушва и да ми гледа гърлото  Laughing

# 85
  • Мнения: 3 504
Краси, ами даваха го по тъмно светещ от горе по кубетата така да кажа, дори разказваха как и кога е построен по турско още... Гледай вечерните новини може би пак да го дадат, newsm78 знам ли. Сигурно свети вечер и тогава се вижда украсата, явно е само светеща. Мини по тъмно от там Wink

Албумът го погледни и по късно, една снимка запецва нещо и не иска да се качва, стои й само надписа... а сега вече се е качила. Погледни "Връзки" - там са качени клипчета, ако не си ги гледала.

 

# 86
  • Мнения: 3 537
Дааа,тази снимка ,с елхичката я нямаше преди малко. Wink
Много голяма елха имате,защо така? LaughingКакво ги прави Герито,скуби ли ги? Laughing
А Безистена е наистина мноооого стар.Там навремето се е въртяла голяма търговия.Довечера няма как да мина край него,за да видя дали свети. WinkТри вечери подред се пада да ходим на гости,после идва Нова година ... Rolling Eyes

# 87
  • София
  • Мнения: 2 262
Пете и Мишо ми кашля като магаре и доктора ме кара да го мажа само с пулмекс по гърба и стъпалата! А най-кошмарното е, че и Лъчо започна да кашля, и незнам какво да го правя, само като си помисля че може да го боли гърлото и ми става лошо!

# 88
  • Мнения: 3 504
Краси, винаги сме били с малки елхички, защото са и естествени, доста се ронят иглички.
Сега чакам баткото да се върне и ще заседне пред компа, така че може чак и утре да се включа във форума. За сега чао.
Пека баница утре за закуска на мъжете, че нали съм на работа, правя и десерт, Герата пак е по чешмите, ту в банята, ту в кухнята. Приема го на игра.

Чао за сега, Краси дано гледаш новините, да видим този Безистен украсен Wink Laughing

Лека вечер и на теб Mama Igi , дано децата кашлицата намалее.

# 89
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Иги просто не знам какво да ти кажа. Аз съм от тези, които много не слушат лекарите. Поначало им давам на децата ми Бромховаксом, но тази година бях прескочила. Гого се държеше добре, но Мишо първо разстройство, а след срещата го хвана вируса. Та веднага почнах да давам на Гого Бромхонваксом, а на Мишо след антибиотика.
Просто ти казвам аз как си лекувам децата. А ти най-добре ще извлечеш какво е добро за твоите. Чайчета от лайка или нещо друго - последно ми казаха клеева тинктура сутрин нагладно толкова капки, колкото е детето. Много ми се ще нещо да ти помогна ама не се сещам какво.

# 90
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Мамо Иги, дано Лъчето го подмине болестта, а на Мишето да му мине бързо  Praynig
Това "пулмекс" не го знам какво е... Ние сме на Кларитин, Вентолин и Мукосолван сиропи, но той ми започна с ларингичната кашлица и пристъпите и с тях я овладях, сега си е влажна, повърхностна, ама звучи много зловещо и е много начесто и му се е раздрало гърлото съвсем...

# 91
  • Мнения: 1 710
Нещо всички минахме с тая кашлица. У нас същата история - баш на Бъдни вечер за малко да се озовем в болница - и двамата с белодробен спазъм. Та чак сега се успокоиха нещата, но не минахме без вентолин и антибиотик.
Иги, дано Лъчето мине без задълбочаване.

# 92
  • Мнения: 3 743
Radini Heart Eyes приятно изкарване, чакаме мнооого снимки  bouquet
Иги, дано Мишето по-бързо се оправи Praynig и на Лъчето да му се размине Praynig
Марти вече е добре Simple Smile,  но....сега кучето е болно Confused чакам ветеринарния доктор да дойде и да го прегледа

# 93
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Пулмекс ако не съм забравила е камфор за мазане.


Ия ако закъсаш на гърба на Родина има денонощна дежурна ветр. клиника. кучетата бързо им минава ама и бързо се разболяват.

# 94
  • Мнения: 3 743
...
Ия ако закъсаш на гърба на Родина има денонощна дежурна ветр. клиника. кучетата бързо им минава ама и бързо се разболяват.

Току що си тръгна доктора и според него кучето е отровено Cry, не мога да успокоя Марти....

# 95
  • София
  • Мнения: 4 412
Привет и от мен! Аз също почти не мога да се включа, че още не мога да вляза в ритъм
Ия, как така е отровено Sad, доктора даде ли противоотрова. Дали случайно е изяло нещо

# 96
  • Мнения: 3 698
оооооооо, милото, нещо очистително няма ли?

# 97
  • Мнения: 3 698
пулмекс много ни го препоръчаха и на нас, мажат се гърдичките и стъпалцата.Лори оздравя преди да го купим, но мисля да взема да си имаме .
Бързо да оздравяват дечицата  Praynig
Мом/и/чета, не ми се пише в другата тема, казаха ли по Сити за новата сметка, кога да гледам?
От мен лека нощ, нещо се скапах от чистене и готвене, а наоколо е ужасно разхвърляно и хич не личи какво съм творила цял ден newsm78 

# 98
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ДАни също кашля
докито каза че има такъв грип с накякакво "ларинг" ма като не знам кво е... пък и да ви кажа - нали кашля, как ще го нарекът все тая

дано болните оздравявет, а здравите - да не се разболяват

апропо като каза Иги за малкия - и Мими днес ми кашляше, но тя нали нонстоп повръща - мислех, че е от това... но можое май и др да е

# 99
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
имам един ВЪПРОС
на наши познати в Америка извадиха бебето в началото на 7-ми месец, защото било опасно повече да остане - плацентата не се развивала и май не се захранвала
предполагаха, че бебето може да е с тежки малформации
оказа се, че нищо няма
без проблеми се възстанови завидно бързо
но ето сега - май около 5-6 месец е спряло да се храни добре
и е прието в болница
казали са, че МОЖЕ БИ има някаква рана на хранопровода и затова ще го хранят ПОНЕ 2!!! месецасъс сонда през носа

мен да ме прощават "великите" хамериканци ма нещо ми звучи несериозно всичкото това. какво значи - МОЖЕ БИ? има или няма - имат техника да оборудват кораб до луната и не могат да кажат...

какато ида е - въпроса ми е  - имате ли някаква идея какво може да е това и защо предприемат такива мерки?
единственото което АНАЛОГИЧНО се сетих е за случая на Иги - със сърцето, което притиска хранопровода. Ако и там имат такива "светила" като тук - нищо чудно въпреки опасенитяа за сриозните увреждания - и поне според мен - належащите изследвания - да са пропуснали нещо
Др което се сетих е цепка на небцето - КАТЕ - я кажи - възможно ли е толкова късно да бъде открита, още повече при недносено бебе?

# 100
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Може да е алергия към белтъка. А това за плацентата и тука го правят, като е под контрол всичко е наред.

Американци, американци ама те не в всяка болница имат специалисти, както е тук.

# 101
  • Мнения: 380
Добро утро , Цяло чудо е че няма ранобудници все още които да са се включили. Аз пък на бързо изпивам кафето  , пожелавам ви всички  най хубавопрез дена и дано довечера като се завърна от работа и седна да чета  форума само хубави неща да виждам. Никакви болести никакви лоши работи само  красиви неща да има .Е оставям ви защото  трябва да тръгвам на работа. Чао , обичам ви,  love001  love001  love001

# 102
  • Мнения: 4 585
  Добро утро на всички! Изчетох ви писанките 1 час преди Нончето. JoyИ аз ви обичам. Лек ден ви желая.

# 103
  • Мнения: 3 537
Аааа,аз в 6ч. бях на компа,но само четох и нищо не написах. Grinning
Лека работа,Нонче!Уууууу,голяма обич тука! LaughingИ аз ви обичам,тогава! Joy

# 104
  • София
  • Мнения: 4 412
Хайде и аз да се присъединя към голямата обич Hug Изчетох ви набързо и се захващам за работа

# 105
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Вчера разходих децата си из центъра. Заведох ги на пързалката пред Народния театър. После покрай ЦУМ видяхме тигърчето и в халите хапнахме и т.н Голямият ми син, който едвам го изведох ми заяви "Мамо права беше хубава е разходката". Строят естрадата за Нова година. Ще ходи ли някой там.


Ия как е кученцето.

# 106
  • Мнения: 2 327
Наде, тя цепката се вижда, не може на толкова голямо бебе да я открият чак сега. Поне веднъж са му преглеждали гърлото примерно и щеше да се види. От Пловдив една мама беше писала, че на нейното момченце са я открили късно, защото била покрита с ципа, но това означава, че детето се е хранело нормално. То не може изведнъж да спре да яде, ако е от цепка.
Иначе и е странно твърдението, че може да му има нещо, нали има уреди с които гледат в стомаха направо. Или на толкова малко бебе не могат да ги използват? Тука п оскоро Иги може да каже покрай Мишето.

# 107
  • Мнения: 3 743
...
Ия как е кученцето.

Мисля, че се оправя, но още не е сигурно Confused, по-късно ще дойде доктора да му сложи пак инжекции.

# 108
  • Мнения: 3 743
Вчера видях тези момченца (в двата края на снимката) http://www.tamnev.com/rez/koleda/2006_12_17/target92.html, но не знам кои са newsm78.  Дороти, да не са твоите деца Thinking а и ти май беше с тях...

# 109
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да моите са

а тук съм аз държа бебето на Кунето
http://www.tamnev.com/rez/koleda/2006_12_17/target6.html

# 110
  • Мнения: 3 743
Да моите са

а тук съм аз държа бебето на Кунето
http://www.tamnev.com/rez/koleda/2006_12_17/target6.html

Вчера се разминахме на сфетофара до министерството на здравеопазването (срещу Шератон). Аз доста позагледах децата, защото ми се видяха познати Simple Smile, ако бях се усетила по-рано можехме да пием по кафе Wink

# 111
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Добре ли се държахме в момента.  Embarassed

# 112
  • София
  • Мнения: 2 262
Някакъв смътен спомен имам че някой скоро си пати от разстройство? Това част от вируса ли е или нещо ново придоби Мишето, оплаква се от силни болки в коремчето и има разстройство от снощи ..... аз обаче вече минах момента с тихата лудост и просто по инерция след като наливах във всички усти лекарства, изкомандвах и мъжа си отваряй устата и добре, че е още в час поне той, че щеше да изпие калия на лъчо за сърцето! Joy Joy Joy
В празничните дни къде се тича на спешен да си имам подготовка?

# 113
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Иги личния трябва да ти е сключил договор с фирма за извънработно време.
Питай него за телефони - пред кабинетите им ги пише.

Напр на съпругът ми лекарката е в друга фирма сключила, а моята и на децата е на Руски паметник. Ако се наложи и бърза помощ /ама няма да се наложи/.


Една приятелка/като бяха малки/ беше дошла на гости и ги хранех и двамата Георги е общо взето злояд и храня от една купичка единя от друга другия и в един момент почвам от една и двамата. Та случват се такива работи.

# 114
  • Мнения: 3 743
Добре ли се държахме в момента.  Embarassed
Да Laughing

Иги, на мен преди години (20, а може и повечко Mr. Green) майка ми вместо да ми даде 3 табл вит.С ми даде 3табл. от някакво лекарство на баба ми за сваляне на кръвното (тя пиеше от тях по половин таблетка). Закараха ме в Пирогов, това беше един от най-кошмарните ми детски спомени - промивки с въглен, оставиха ме в болницата сама (не позволиха на майка ми да остане). Така, че винаги имам едно на ум и поглеждам по 100 пъти какво лекарство давам!

# 115
  • Мнения: 4 585
Да моите са

а тук съм аз държа бебето на Кунето
http://www.tamnev.com/rez/koleda/2006_12_17/target6.html
    Ако се издирваше баща, по-трудно щеше да е. Дороти, отива ти да дундуркаш бебенце.

   Ия, кучетата са жилави, успокой се, няма да умре, а напротив- ще се оправи.

   Три пъти ви броя от тази сутрин, и все излизаме с 1 по-малко. Супервайзора ни Клисуров къде е? Да не би да няма нет на новото работно място?

# 116
  • Мнения: 882
Иги, ако е това като нашето повръщане и разстройство, ще премине бързичко. За два дни. Детенцето малко се отпуска, отказва да се храни, но приема течности. Така, че стискам палци за Нова Година да сте окей.

# 117
  • Мнения: 882
Силвенце, то тази година направо ти е кошмарна. То като ти е тръгнало, защо ли и кучето да не пострада.
През Новата Година ще започнат само хубави неща да ти се случват. Вярвай в това Hug

# 118
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Довечера сме на банкет от работата на мъжа ми, Яни ще остане при майка ми и сестра ми, а те са доста зле  Confused Дано не плаче много малкото мишле...

Иги за разстройството се запаси с хидрасек и ентерол и наливай Мишето с течности. Звънни на личния му лекар и питай с кого е сключил договор за прегледи по празници и почивни дни и нощно време, задължени са да сключат такъв договор, но ви пожелавам да не се стига до такива спешни прегледи, дано му мине бързо на юначето.

А колкото до изкукуригването, много пъти съм се опитвала да наливам лекарства в устата на Иво вместо на Яни, последния път много упорито се опитах да му набутам биберонът-залъгалка, той се дърпа, аз бутам, а Яни гледа с особен поглед отстрани  Crazy

# 119
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
   . Дороти, отива ти да дундуркаш бебенце.

     Три пъти ви броя от тази сутрин, и все излизаме с 1 по-малко. Супервайзора ни Клисуров къде е? Да не би да няма нет на новото работно място?

Особено момиченце нали, пък и синеочко.


Клисуров предупреди че е в отпуска, а след Нова година е на работа и малко ще може да се включва.

# 120
  • Мнения: 2 242
Хеееей! Остана ми малко време да се включа и аз Simple Smile . Колкото да ви пожелая весело посрещане на Нова Година. Който е болен бързо да оздравява, че не остана време...
Хубави празници и мнооооооого усмивки.
Чао до 03.01.07 - вече като европейци  Laughing

# 121
  • Мнения: 3 504
Наде, отсносно твоя въпрос, като го прочетох се сетих за подобен проблем на детето на мой колега. Направиха му операция в Бирмингам, Англия.

# 122
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Нанди изчисти си пощата.

# 123
  • София
  • Мнения: 2 262
Какво си говорите всички нещо тайничко по пощите, ту един, ту друг се издава.... хехехе шегувам се!
Надееееееееее какво е това с бебето на твоите американци, че как така рана на хранопровода, от какво, да не би нещо да не са разбрали, такова нещо на хранопровода как ще стои два месеца, знаеш ли на Мишо рана на хранопровода точно го доведе почти до смърт за 7 дена, че и дупка на трахеята направи чак тази рана на хранопровода! Я питайте пак и много сериозно се интересувайте от нещата, хранопровода е страшно деликатен орган! Пиши ми моля те какво става и да помагам ако мога!

# 124
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Та за какво търся Нанди - мислех да не ви занимавам, ама реших, че и друг може да има нужда. Днес една приятелка, която се занимава с детски артикули, я помолих да провери за топки. Та тя провери и и казаха, че топки ще има след 15.01. Обещаха ако може и с отстъпка.
Друго за което се сещам, че проверих преди около две седмици ама забравих да ви кажа - /старост-нерадост/. Нали доста от вас ползуват това Брейн Бустър, аз нали живея близко до фирмата, та с още една мама, която си го купуваше ги попитахме за отстъпка за нашия форум, нещо като код ама да ползуваме още отстъпка, та те ми казаха, че сега струва 39 лв при тях, но ако се съберете три ще струва по 35 лв бр, ама не можело ако са по-малко от три да правят отстъпка.

# 125
  • Мнения: 4 585
         Иги, пощенската ти кутия е пълна, направи нещо.

# 126
  • Мнения: 2 543
Исках да ви покажа какъв пъзел реди от вчера Йоан.  Grinning

# 127
  • София
  • Мнения: 4 884
Йепе, много хубав пъзел си имате..Браво на Йоан! И аз трябва да взема на моя син нещо подобно, защото досега не съм му купувала пъзели. Не съм сигурна обаче дали ще прояви някакъв интерес към него, тъй като засега преоритети са ни игрите с колички, на които закача ремаркета. А, и си прави 'автомивка" от кубчета..
Но пъзел....

Но пак казвам едно голямо "браво" на Йоан!


И извън горната тема- някой може ли да ми каже все пак как овладявате кашлицата, защото Бобо толкова много кашля, че повръща всяка вечер от това, а и през деня се дави. Изпи вече едно шише Проспан, явно е, че резултат няма. И с Пулмекс го мажа всяка вечер, но не и не..
Та споделете някоя рецепта за тая кашлица или някое изпитано сиропче.
Сега съм му запарила "Гръден чай" ( така пише на опаковката на чая), и ще се пробваме да преборим кашлицата тка, ама....

# 128
  • Мнения: 2 543
Габи, Йоан също не проявяваше никакъв интерес към пъзелите и е огромен почитател на колите. Затова му купих пъзел с една пожарна. От там се започна. Нареди пъзела с пожарната няколко пъти и му предложих този. Той е по-труден, защото е от части, които се свързват помежду си, а не като онзи с пожарната, от който се махат големи парчета, но основната картинка си е цяла. Няколко пъти го наредихме заедно и вече се справя сам и то доста бързо. Много е хубав пъзелът, наистина. Хем трябва да прояви съобразителност, хем може да съотнася по цветове, хем ще научи няколко нови думи - слон, лъв, тигър, пингвин, хипопотам - "мечо" си я знае. Grinning Тези пъзели ги има в Малкия ЦУМ, на втория етаж. Фирмата е EDUCA, цената - около 8 лева.

# 129
  • Мнения: 3 537
Браво на Йоан! Grinning
Габи,на нас ни изписват един сироп-АЦЦ-кид.Той е на гранулки и се разтваря.Лекарката в спешното ни го изписа,след като я заведох посред нощ, със страшна кашлица,чак не можеше да заспи.

# 130
  • София
  • Мнения: 1 333
Дороти, благодаря ти за загрижеността която проявяваш към нас с Мими!!!   bouquet
Това с отстъпката за топките ще е повече от прекрасно, защото ще ни трябват повечко, а и като твоя позната се занимава с това няма д ами се налага още веднъж да обиколя магазините. Ще чакам с голямо нетърпение 15.01.

И за хранителната добавка също мога да се включа-цената е много по-изгодна . 10 лв са си разлика голяма (доколкото си спомням една майка каза че струва 45 лв). Дано се съберат повече от 3 желаещи.
Включвам се много по-рядко защото нашият татко окупира компа и достъпа ми е повече от ограничен.
Прочетох всичко написано от Вас обаче Simple Smile
Нека дечицата бързо оздравяват, болните родители и домашни любимци също и всички да са здрави и засмени в Новогодишната нощ!!!!
НИе днес отиваме да пазаруваме в Била и се надявам да няма огромна блъсканица и километрични опашки.Ще бъдем с Мими и се сещате тя колко може да издържи да чака на опашка. И добре че ни подсетихте за шампанското, че не го бях записала в списъка  Embarassed
А какво е Новогодишна наздравица без шампанскоооооооо .... как само обичам гъделичкането на балончетата

# 131
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Това за хранителната добавка - ние не го ползуваме, трябва да се организирате не знам как. Сигурно ще стане след нова година като се приберат и другите. Хайде Нанди е първа, да каже друг кой иска от хранителната добавка.

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 20:18 от dorothy

# 132
  • Мнения: 3 537
Нанди,не искам да те отчайвам,но сутринта в Ямболския Кауфланд нямаше къде да паркираме даже.А вътре беше чудо!А на касите се чакаше по един час.Всеки пълнеше количката до горе ,сякаш до сега гладни са стояли. Tired

# 133
  • София
  • Мнения: 4 884
Нанди,не искам да те отчайвам,но сутринта в Ямболския Кауфланд нямаше къде да паркираме даже.А вътре беше чудо!А на касите се чакаше по един час.Всеки пълнеше количката до горе ,сякаш до сега гладни са стояли. Tired

Само като прочета някъде "Кауфланд", и се изприщвам от спомените си там..Не от гледната точка на потребител и купувач, а от страната на техен служител..Значи сколасаха и в Ямбол да открият филиала вече..

Ние преди малко се върнахме от Южния парк. Направихме си една слънчева зимна разходка, на фона на многото сополи, които ми се наложи на избърша по време на разходката. Утре живот и здраве сме планирали да отидем на гости на наши близки приятели, така че шампанското ще го пием там.

Не съм ви се похвалила с последната си лична придобивка- купих си един старичък, но запазен и много послушен Голф 2, с който сме вече първи приятели по пътищата на София. Е, имах си аз една мечта за по-хубава и нова кола, ама предпочетох алтернативата да имам тази пред химерния избор да имам по-хубава някой ден..

# 134
  • Мнения: 3 743
Габи, честита придобивка Hug със здраве да си я караш newsm01

# 135
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Габи честита придобивка. Голямият ми син отиде в Южния парк. Тати ходи до Била и било ужас. Само се чудеше на възрастни хора да чакат толкова за 4 кисели млека.

# 136
  • София
  • Мнения: 4 412
Габи, честита придобивка Hug Безаварийно каране

# 137
  • Мнения: 1 710
Сядам сега, че скоро ще ни върхлетят гостите и едва ли ще имам време. А исках да ви кажа, че изпращаме старата година с хубави новини - Гого продължава да напредва. Логопедката и психоложката му правиха диагностика. Отговаря на възрастта на Ния, т.е. изостава с 2 години, но затова пък напредва - предишната диагностика ни беше през месец април и до сега той е дръпнал според критериите с 6 месеца. Не е много, но съм щастлива и за малките стъпки, защото означава че не стои на едно място, а продължава напред. Голяма роля играе Ния, така че няма как да не съм благодарна на Бога, че ни я подари. Покрай нея Гого дърпа много. Хайде похвалих се....
Просто исках да ви насърча и да ви кажа, че ми се иска през Новата година повече такива малки победи за всички мами и малчовци тук, дано сме здрави и повече хубави новини нападат форума ни.
Весело посрещане на европейската година.
Хей да не забравя - и аз ви обичам.

# 138
  • София
  • Мнения: 4 884
Малките победи в живота често носят след себе си голямо очарование и сила..
Мая, много се радвам за Гого и за постиженията му. Помня как веднъж, когато идвахме у вас, за да се срещнем с логопедката, той скачаше върху пружината на леглото и ти истински се гордееше с това, което повечето майки биха приели като беля. Защото знаеш колко сте се борили за всичко това.....



Е, още малко и тази годна си отива..Лоша или добра, и да си я искаме обратно, тя няма да се върне. Пожелавам на всички дечица да са здрави и да вървят само напред, а мамите да имат повод да се гордеят с тях..и с татковците естествено.


И да направите много снимки от празничната нощ, за да споделите усмивките и празничното си настроение с всички нас!

# 139
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Мая както беше тръгнала реших че ще пожелаеш на Петя, Яни, Йоян, Мария, Марти, Бобо братчета и сестричета през новата година /пропуснатите да не се ослушват/. Защото едно семейство добро и сплотено винаги може да вдигне и да издигне напред хората. Затова аз ви го пожелавам.

Моята племеница като беше малка казваше, че с майка си ще си намерят един татко за да си има сестричка. Е татко и сестричка пожелавам на детето на STUN, както и хубав дом в скоро време при мама.

На всички весело прекарване и утре ако сме забравили нещо пак ще пишем.

# 140
  • Мнения: 380
Здравей Дороти , ние също взимаме тази хранителна добавка и то на 44,00лв, идеята ти е  много хубава но незнам как би станало при нас тъй като сме от провинцията ,Иначе цената е много по изгодна от тази  на  която аз я купувам,  а ние ще го взимаме още дълго време.

# 141
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Габи, Проспана вероятно е късно за него. Тази упорита кашлица със задушаване мореше и Калоян до вчера. Лекарката му изписа отхрачващи и успокояващи сиропи- Муколизин и Вентолин. На мен лично Проспана ми действа с обратно действие и кашлям от него като с алергична кашлица. Калоян от вчера почти не кашля, а когато кашля кашлицата е влажна, не деряща и задушаваща. Това с общо четири приема на сиропите до сега. Освен това му сварих сироп от Дюля, орехи с черупките, кори от зелени ябълки,  1с.л. ленено семе и 500мл вода.- давам по лъжичка, две на половин час. Много успокоява и омекотява гърлото.

**********
Весело посрещане на Новата година! Пожелавам ви го това сега, защото утре може и да не успея да вляза. Моят татко и братчето ми са на гости и аз пърхам и готвя Laughing

# 142
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Нонче забравих от къде си. Но във фирмата казаха
цена аптека 44
                                          
цена при тях 39

цена ако се вземат 3 бр 35 на бройка

# 143
  • София
  • Мнения: 2 262
за какво лекарство става дума?
Волф личните ми ли са пълни или пощата?

# 144
  • Мнения: 3 743
 newsm67 newsm59ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на, DDBD newsm59 newsm67
  party006  party006  party006Здраве, щастие и много късмет!!!  party006  party006  party006

# 145
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честит рожден ден и от мен на Гого. Пожелавам му много успехи и късмет.  bigdance2  ura  Party Time newsm18  costumed034 Tada  Gift Tada  party002 Gift newsm38  cook  party023

# 146
  • София
  • Мнения: 2 351
Ето един полезен линк за болничките:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=54567.0

# 147
  • София
  • Мнения: 1 333
Честит рожден ден!!! Здраве и Късмет! И утре също да получи подаръци  Wink

Мая, прегръщам те силно и те поздравявам за успехите на Гого. Вашите усилия и многото работа с малкият герой са възнаградени -това е най-големият подарък за всеки родител  Hug Пожелавам му все по-бързо да напредва и да почне и да изпреварва Ния.

Габи, честита придобивка. Безаварийно да е използването й, а когато й се нарадваш да си купиш нова!!


Краси, и в Била беше невероятна блъсканица, но си разпределихме с Ицо кой какви покупки да направи, после той чакаше с Мими н аопашката, а аз постявах в кошницата последните нещица от списъка. Въпреки опашката за около 40мин бяхме излезли. Доволна съм че влязохме и не се уплашихме от препълнения паркинг и липсата на колички.
Успях да подредя къщата, остава ми само да изгладя дрехите на Мими от простора и да готвя утре за празничната вечеря. В последният момент се чухме с наш приятел и ги поканихме с гаджето му да са с нас на връх НОва година Simple Smile
Няма да сме сами и да си кукуваме както се майтапихме с Христо... представяхме си че сме на по 60- 70 години, децата са с техните си семейства, приятелите не могат да излизат от домовете си и ние цял ден и нощ гледаме телевизия с пантофи и завити с одеяла. Приготвили сме една гозбица още преди 3 дни и ставаме от фотьойлите само да се храним. Ужасна гледка изплува в съзнанията ни и се радваме че няма да има и частица от описаното в утрешната вечер Simple Smile
Пожелавам на всички една незабравима новогодишна нощ с много хубави моменти и приятни емоции и нека повече се обичаме!!!!

Аз много, много  Ви обичам!!!!

# 148
  • Мнения: 4 585
    Нанди, като ти видях постинга, та се сетих за нещо.

    ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ ДУНАВСКИ МОМИЧЕТА.

   При влизането ни в Евро съюза ще свирят Дунавдсо хоро. Не гралско хоро, не копаница, не тракийска сюита, а Дунавско хоро. Него поние го знам. Joy
   

# 149
  • Мнения: 3 743
Аз забравих да ви пиша, че много ви обичам, но вие си знаете  bouquet Hug Heart Eyes

Какво ще приготвяте утре за новогодишната трапеза?
Аз се сдобих със страхотен тоалет за утре Flutter... уникална блуза - половин час не можах да разгадая как се облича Rolling Eyes много е интересна с едни нарязани ръкави, гол гръб.... Crazy И черна пола с голяяяяма цепка ooooh!  взех си и едни силиконови чорапи Blush, на които се вижда част от дантелата от голямата цепка на полата Mr. Green. Дано изкараме добре Peace Много се радвам само при мисълта, че ще изпратим тази ужасна година!!! Дано следващата бъде добра и успешна за всички Peace

# 150
  • Мнения: 3 537
Ия,искаме снимка непременно! Wink

# 151
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Wolf аз съм виждала Граовско хоро - ако знаеш колко трудно се изпълнява.

# 152
  • Мнения: 4 585
Волф личните ми ли са пълни или пощата?
 
      Не знам Иги. Ама върви разправяй сега че не си пишем с теб на лични. Joy

# 153
  • Мнения: 3 743
Волф личните ми ли са пълни или пощата?
 
      Не знам Иги. Ама върви разправяй сега че не си пишем с теб на лични. Joy

Разкрити сте Mr. Green

Ия,искаме снимка непременно! Wink

Дано има кой да ме снима, защото аз нямам фотоапарат Confused Мислех да си купя за коледен подарък, но с това предколедно прекратяване на договора Sad

# 154
  • София
  • Мнения: 4 884
Ия, ти по принцип си мама, която хваща окото на татковците, ама с блузата, която описваш, ще си направо мама-трепач.
Непременно да намериш начин да пуснеш после снимки, за да видим и ние тая красота..


Дороти, айде ако може нас да ни пропуснеш в пожеланията за братче или сестриче тая година..

Подарявам моето пожелание в тая връзка на някоя по-смела мама с по-голямо желание от моето.


Йосариян, тези отхрачващи сиропи, които са туширали Калояновата кашлица, дали мога да ги самопредпиша на Бобо, без лекарска намеса?! Че с това "бухане' как ще прекрачим прага на Новата година..

Нанди, много хубаво сте решили да не сте самички в празничната нощ. Моят мъж по принцип си пада малко сухар и винаги предлага и предпочита варианта да сме сами у дома- пред телевизора с вилици в ръка, но на мен ми става лошо от това предложение даже теоритично като си го представя, камо ли на практика да взема участие в него....Та съм настъпила яко в посоката да отидем на гости , ама да видим и детенце как ще е утре сутринта...


Дороти, кажи за какво лекарство или хранителна добавка става дума, че и аз не съм разбрала...

# 155
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Габи вече съм пожелала не си взимам думите назад.



А за Хранителната добавка съм писала Брейн Бустър

# 156
  • Мнения: 4 585
   Ия, поне 1 снимка с цепката. Оживя ли ти кучето?

# 157
  • Мнения: 3 743
   Ия, поне 1 снимка с цепката. Оживя ли ти кучето?


Май да Confused още не е съвсем в ред, но мисля, че ще се оправи Wink

# 158
  • Мнения: 3 743
Ия, ти по принцип си мама, която хваща окото на татковците, ама с блузата, която описваш, ще си направо мама-трепач.
Непременно да намериш начин да пуснеш после снимки, за да видим и ние тая красота..
...

Хайде сега пък ти Embarassed....хващах окото Mr. Green Hug
Ако може и аз да си подаря пожеланието от Дороти на някоя мама newsm78....ние с Габи ще чакаме по-добри времена (а може би и татковци)

# 159
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Я не отлагайте и не си оставайте децата сами.

# 160
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Габи консултирай се с някой познат лекар- кажи му за тях и той да ви каже дали може. По принцип са за по- дълбока кашлица, но не мога да ти кажа повече от това. Simple Smile

# 161
  • Мнения: 1 001
... Клисуров къде е? Да не би да няма нет на новото работно място?


... Клисуров предупреди че е в отпуска, а след Нова година е на работа и малко ще може да се включва.



... Дано следващата бъде добра и успешна за всички Peace
... и да е Щастлива и Честита!

# 162
  • Мнения: 3 537
Клисуров,а какво стана с ЕЕГ-то?Какво ви казаха? Simple Smile

# 163
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
здравейте
да ви пожелая весело посрещане на новата година
аз нещо никак не се справям с работата и съм като парцал - но си мисля за вас... вчера даже си мислех преди заспиване какво да пиша и как ще чета днес сутринта... ех мечти Wink

ВЕСЕЛИ ПРАЗНУВАНЕ
нека новата година ни донесе освен високи сметки и по-висок стандарт, по-строг морал у хората, повече доброта в сърцете, много любов и разбирателство
желая от догодина в Европа не само да няма различни като нас - уж в Европа, пък извън нея, но също така желая да няма РАЗЛИЧНИ въобще - да не се делим на болни и здрави, на можещи и не можещи /откъм физ проблеми/, на слаби и силни...
желая всички да разберем че сме едно цяло, че вселената се базира на съществуването на всеки един - бил той грозен, болен, или дори крадец и лъжец... защото няма светлина без мрак!
желая просто мир ии разбирателство между хората

а сега - Силве - искам снимки на чорапите
леекичко ми е не точно тъжно, но някак едно... неизпълнено желание - и аз да празнувам нова година с приятели, но с малките - няма как
не мога да поканя - щото нали живеем в едната стая - и децата спят там
не мога да ида защото без децата за мен няма да е нова година...
ще почакам още малко да пораснат Wink тъкмво може и аз да стана за сил чорапи

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 16:58 от catnadeen

# 164
  • Мнения: 3 537
Ето ви малко снимки от моят град Ямбол-http://www.snimka.bg/album.php?album_id=90012&view=1&photo=1 Grinning

# 165
  • Мнения: 3 743
....
а сега - Силве - искам снимки на чорапите
леекичко ми е не точно тъжно, но някак едно... неизпълнено желание - и аз да празнувам нова година с приятели, но с малките - няма как
не мога да поканя - щото нали живеем в едната стая - и децата спят там
не мога да ида защото без децата за мен няма да е нова година...
ще почакам още малко да пораснат Wink тъкмво може и аз да стана за сил чорапи

Аз съм на път да се откажа от тях, хич не се харесвам Confused някак си ми стягат крака горе и понеже полата е тъничка и се очертава много грозно Rolling Eyes Май ще си взема едни фигурални, защото полата и блузата черни, ботушите също и да внеса някаква по-свежа нотка в тоалета Wink
Ние за първи път ще сме на ресторант с Марти на Нова година и много се радвам. До сега винаги сме празнували в къщи, на вилата или на гости. Честно казано Марти не е много очарован Confused, той предпочита домашна обстановка! Но се надявам, че ще му е забавно все пак сме голяма компания (45 човека), а той обикновено е център на внимание в такива случаи Laughing Само едно нещо ме притеснява, като се събуди преди малко каза, че го боли гърлото Sad, дано не се разболява Praynig

# 166
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Привет, много нещо пак сте изписали Wink

На мен Дядо Коледа ми донесе 2 дни стоене в къщи и малко сън, за което съм му много благодарна. Догодина пак така Wink

Хайде на всички весело посрещане на еврпоейския съюз - защото на тази нова година всички ще говорят само за това  Hug  bouquet

# 167
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ние ще сме си вкъщи, сами... Малко се очертава атмосферата описана от Нанди  Confused Повечето ни приятели са или без деца или оставят децата на баби и предпочитат по-бурни купони, така и не си намерихме кой да ни дойде на гости ... То и малко късно се сетихме, тука ден-два, ама... Има вариант да идем при майка ми, ама там ще идва и една досадна леля, та предпочитаме да си спестим негативните емоции... У дома пред софрата  eat cheers
Забравих да се похваля, нали на 29-ти бяхме на банкет, за мен беше много хубаво преживяване, че нещо ми куца "обществения" живот. Много се притеснявахме за Яни, че не сме го оставяли друг път за дълго време, а той се е държал прекрасно. Не е бил плакал, играл си с баба си и леля си, е от време на време вдигал телефона и викал "маам""маам", но общо взето е минало добре. Много бяхме щастливи три часа и половина изкарахме, а очаквахме още на 20-тата минута да ни звъннат да се връщаме по спешност  Crazy

На всички ви пожелавам весело посрещане на новата година и нека тя ни донесе щастие, здраве и все хубави неща!

# 168
  • Мнения: 2 327
Весело посрещане на еврпейската година Simple Smile
Ако не в икономически, то в личен план да донесе на всеки нещо хубаво ви пожелавам!
Радвам се, че ви познавам и много си ви обичам всичките!
По случай Новата Годиан пращам по една целувка на мъжете Heart Eyes

Дороти, благодаря много за пожеланията Embarassed

# 169
  • Мнения: 3 504
Здравейте, да се включа и аз в последния ден на годината. Дежуря между кухнята, пералното... Whistling подготвяме се за довечера. ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2007 ГОДИНА.

Фойерверките и шампанското са на линия, в бойна готовност Wink

Сега си правя малка почивка тук пред компа и я почвам пак, че има още доста неща, които ме чакат ooooh! #Crazy

за сега чао, не съм сигурна дали ще успея да се включа отново.

КУПОНЯСВАЙТЕ ЩАСТЛИВО И НЕЗАБРАВИМО.

ПРЕГРЪДКИ И ЦЕЛУВКИ ОТ МЕН И СЛЪНЧЕВ ПЛОВДИВ!!!! Hug Hug  bouquet

Краси, разгледах снимките, особено наблегнах на Бизестена, украсен и светещ Wink Laughing

# 170
  • Мнения: 4 585
    Станислава, благодаря за целувката.  Embarassed  Пожелавам ти през новата година да се сдобиеш с уютен дом в близост до работното место.
    И аз ще посрещам новата година в семейна обстановка, но никога не съм си мичтал точно тоя ден да е по друг начин. Така ми е добре. Пожелавам ви да ви е хубаво и уютно през новогодишната нощ. Светлина в душите.

# 171
  • Мнения: 3 504
Благодаря Wolf !

Ние също ще сме си в къщи, така си ни е най-добре, защото винаги сме с децата. Преди като гаджета с мъж ми обикаляхме.

Тази НОва година ще е по-различна за мен, ще я посрещна с голямо удоволствие, защото през 2006 година намерих много приятели, особено тук от форума, вкл. и ти Wolf , направих много неща, с които показах на самата себи си, че е възможно да стане.

Щастлива съм, че съм сред вас, че ви имам.

Весело посрещане и на теб Wolf   bouquet Hug

# 172
  • Мнения: 2 543
Хубав празник на всички!

# 173
  • Мнения: 212
Весело посрещане на Новата Година!
Много здраве, късмет, повече усмивки и положителни емоции ви пожелавам!

Изтеглете  … 90;че

# 174
  • Мнения: 2 232
Весело посрещане на новата Година и от мен!
Неката тя да ни донесе повече късмет, доброта и любов в смействата, сили да се борим с трудностите.Дечицата по-малко да боледуват и да вървят напред.Да сме живи и по-здрави!

Ако не се е намерил (не прочетох цялата тема и не разбрах) трети човек за добавката на Браян Бустъра(не знам така ли се пише)- аз ще я взема.

Отново хубава и вълшебна вечер на всички ви желая! Hug

# 175
  • Мнения: 1 710
Габи, само да ти кажа, че Вентолина го изписват при белодробен спазъм и затова е хубаво някой да чуе как диша Бобо... Дано всичко е ок

Веселооооо посрещанеее

# 176
  • София
  • Мнения: 4 412
Весело посрещане на Новата година!!! Да сме здрави, щастливи и от следващата година истински Европейци!!!

Много се радвам за успехите на децата и за хубавите преживявания на майките по Новогодишните купони!!!
Ние също ще сме в нас, само тримата. Аз нямам нищо против, а и по- добър вариант за сега няма. Когато бяхме без деца, посрещахме в ресторанти с хотели около София,  с преспиване. Много дъбър вариант, като отрасне детето може пак да се пробваме.

Тази сутрин във входа на блока, някой беше подредил шишарки върху пощенските кутии, много семпла, но много приятна украса. Дано да срещаме повече добро и да виждаме малките жестове! Весел празник!

# 177
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз да кажа още веднъж-весело посрещане на Новата година! И нека оставим всички лоши неща зад гърба си и да се научим да се радваме на малките и обикновени неща от живота!

# 178
  • Мнения: 4 414
да се включа и аз преди последните приготовления...
весело посрещане на новата година! нека тя ни донесе повече разум, повече добротаи много усмивки!
надявам се този форум да не се увеличва, макар че тук срещнах едни от най-истинските хора, които познавам Hug
много ви обичам и ви желая само здраве и само късмет през новата година! Heart Eyes

ние щяхме да сме си вкъщо, но се обадиха едни приятели и отиваме в тях...ще има и още едно детенце...надявам се малчовците да се забавляват.

ето малко снимки от нашето междупразнично пребиваване в Долна баня

# 179
  • Мнения: 3 537
Аз до сега спах Embarassed и сега,преди да са започнали да идват гостите ни,искам да ви пожелая една много успешна година.Нека  2007 година да ни донесе много щастие,здраве,професионални успехи и много любов!Радвам се,че през тази година открих всички Вас! Hug
А сега ви желая приятен купон! LaughingИ да не се напиете,ей! Laughing

# 180
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз неред с другите пожелания, които направих вчера пожелавам мирна, спокойна, весела 2007 г.




Ние сме си вкъщи четиримата. Не само в къщи а в целия вход. Догодина съм решила някъде да ходя на екскурзия. Дано да сме живи и здрави.



 

# 181
  • Мнения: 480
Откраднах малко време и аз да се включа.
Последния ден от тази година го прекарахме подобаващо...Разходихме се до СТ.Загора-малката е болна но нещата се овладяват навреме.Правим отнаво инхалации в къщи и съм благодарна ,че лекарката е чудесна и пак ни даде ел.инхалатора за да го ползваме.
Така...аз изпратих тати на работа.Ще вдигам наздравици с Адито!
Но пък напук на днешния кошмарен ден ми е хубаво и нищо,че съм сама с детето-щастлива съм!
Желая на всички мами и татковци здраве и любов!
И аз да искам да споделя,че ви обичам но по-ми е лесно да го кажа така:

Дори лицата ви не зная,
а сте ми толкоз скъпи на сърцето.
По думите ви се опитвам да гадая
чертите ви,характера и ето
наричам ви приятели и честно
усещам ви в душата си такива.
Събира ни любов и болка и не ни е лесно
а да сме слаби най не ни отива.

Реших,че искам да го кажа-аз
май трудно чувства с думите обличам.
Богата съм с това,че имам вас!
И тъй-да знаете ,че ви обичам!

Весело посрещане на празника!

# 182
# 183
  • Мнения: 3 537
Ехооо!Как върви купона? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт