бебето ми трепери

  • 1 746
  • 9
  •   1
Отговори
Скъпи майки, ние сме недоносени и треперим много когато ни е студено. Това нормално ли е -дайте съвет

# 1
  • на Север
  • Мнения: 503
Нормално е, защото немогат сами да регулират температурата си. Не пишеш колко голямо  бебето все пак
А ти не трепериш ли когато ти е студено?! Wink
Затопляй повечко в стаята и обличай добре Peace

# 2
  • до канала
  • Мнения: 518
не знам дали и същото но когато се роди синът ми"въпреки че е доносен-4.450" брадата му много често трепереше и аз предположих че му е студено  но този "трепер" се оказа нещо като тик и за около 2 месеца след раждането отмина

# 3
на 2 месеца сме и вече сме 3.300кг. Обличам я много и като че ли я претоплям не знам. 25 градуса е в стаята, а тя е облечена с три блузи

# 4
  • на Север
  • Мнения: 503
а кога трепери, когато е голичка ли?

# 5
# 6
  • Мнения: 487
На 25 градуса с 3 блузи  сигурно й е топло..Едва ли трепери от студ. newsm78 Аз държа 20 - 21 градуса , а бебчо обличам с боди и ританки и понякога слагам още една блузка отгоре.

# 7
възможно ли е да се изпотява и да и е студено, Ще ходим на лекар Дано да не е епилепсия

# 8
  • София
  • Мнения: 3 390
Обличам я много и като че ли я претоплям не знам. 25 градуса е в стаята, а тя е облечена с три блузи
Shocked Shocked Shocked

# 9
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Най-добре по въпроса да се консултираш с лекаря, който я следи. Майчините страхове обикновено си представят винаги най-лошите варианти, но има ред други причини, заради които бебето да трепери - да не забравяме, че когато са недоносени, и нервната им система не е достатъчно добре развита и реагира по-остро на стимулите.

Общи условия

Активация на акаунт