Дядо Коледа дойде, бебчета да донесе! (25.12.2006 г. - 31.12.2006 г.)

  • 6 009
  • 204
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 163
Goldie, честито за първото Коледно чудо!
Сигурна съм, че и второто няма да се изложи Simple Smile

На мен ми се падна нещо като редовно пускай тото ти, късмета ще те сполети и тъй като аз не играя тото, приемам просто, че ще имам късмет през годината.
Миналата година ми се падна бебе ама на - няма бебе... Може и при мен да е със закъснение   Wink Тази година късмета "син или внук" се падна на лелята на съкровището, която не е омъжвана и няма деца, респективно внуци  #Crazy и веднага родата изтълкува, че ние требе да изфабрикуваме бебето за нейния късмет  Laughing - е чул ги Господ, както се казва!

Честити чертички Тиарра  Hug

# 61
  • Мнения: 258
Благодаря ти Гъбке. Тъпкано да ти се връща и то в най-скоро време  Mr. Green Hug

# 62
  • Мнения: 163
Приемам и тъпкано, и претъпкано - квото доде  Laughing Преди, като бях млада и зелена и си мислех, че само трябва да реша и ще имам бебе, исках момче. Като почнахме бебеправене ровнах из нета за "рецепти"... Сега съм на принципа "само да стане" пък ако ще и близнаци... въобщееее - никви притензии Simple Smile)

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Tiarra , честити ти две чертички  bouquet
Момичета, благодаря ви от сърце Hug Още не мога да се осъзная. Толкова дълго го чаках това чудо! Направо ми е супер странно да виждам годежен пръстен на ръката си, а и понеже не нося злато, пръстенът е от бяло злато и си изглежда като сребро почти, та не мога и да осъзная, че не е обикновен пръстен ooooh!
Juturna, скоро май няма да съм булка, заради куп формалности, но мъжо обеща, че веднага щом ги уреди, ще сключим брак. Както и да е, искаше ми се да е по-скоро, но и след 2 години да стане /надявам се да не чакаме толкова, де/, тази стъпка беше изключително важна Party

# 64
  • Мнения: 136
Браво, браво, значи все пак се случват коледни чудеса!
Tiarra, честито и стискам палци!
Goldie, уау, готин пръстен Hug Дано да ти е късмет!
кукле, позачудих се как се прави тест с Sure Choice, но си викам може да е някой нов, по-надежден;)))))  Joy

  bouquet

# 65
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Tiarra, тихичко "Честито"  bouquet Hug, а като каже и чичо доктор "честито", ще го полеем подобаващо във форума!    Mr. Green

А за Sure Choice на куклата, и аз се позачудих newsm78, ама реших, че нещо ново е излязло, и за да не прозвуча тъпо си замълчах  Whistling hahaha

# 66
  • Мнения: 1 436
Goldie, щом има пръстен, ще го броим за булка  Naughty и вече е ред на люлката  Mr. Green

Tiarra, честито   bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 242
Goldie, ЧЕСТИТО  smile3525. Вече е дошъл момента и бечето да става. Може би е искало да си има "официално" семейство. Желая ви още повече  txtloves и семейно щастие. И догодина по това време, вече да си имате едно малко newsm30, за което да се грижите така всеотдайно, колкото се и обичате Two Hearts.
ЧЕСТИТО  и на всички, видели двете чертички. Много спокойна бременност и след девет месеца най-сладкия резултат  newsm32

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мерси, St.Anger ! Уф, дано стане бебо по-скоро, че мъжо забрани всякакви тестове, термометри и реши, че ще го караме вече само на лИбоФ Mr. Green Явно наистина съм психясала на тема бебе и е време да го давам по-полека. ooooh!

# 69
  • Мнения: 686
Goldie, ЧЕСТИТО!  Представям си колко си щастлива! Обзе ме една носталгия - милото така ме изненада за Коледа преди две години ... Пръстенът ти е страхотен! Пожелавам ти другата Коледа да го показваш на едно малко човече и да си още по-щастлива отколкото сега!

Тиара, радвам се за теб! Лека и безпроблемна!

# 70
  • Мнения: 115
Честито, Goldiebouquet
Малката-голяма крачка вече е факт. А скоро бижуто ще заблести с пълен блясък! Вярвам в това! Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета аз тези дни от купони не мога да седна да ви пиша по сериозно.но засяках едно пръстенче да блести тук някъде Mr. GreenГолди честито мила.йелая ви любов,разбирателство и уважение винаги да има между вас,а около вас колкото дечица си пожелаете.  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 792
10                                                          11                                                    12
91.rosist                                           101.dona mam4e                        111.Stre4ko                   
92.Wynche                                        102.АНДРЕАНА (myki)                 112.Tiff
93.donsyy                                         103.Меглена (Meghan)               113.GERA
94.Джувка                                        104.reni 7705                              114.Jujka
95.Letisiq                                          106.eli_dm                                   115.Клара
96.hana1                                          107.Яна                                      116.bin
97.Stephanie                                    108. БУБОН-2                              117.Крокодил
98.wwesie,                                        109.Crying Game                         118.Marianads
99.Аngela                                         110.елхичка                                119.dess76
100.New Valia


13
120.munka77                              131.Валката
121.Stefito_17                             132.konstans
122.Meqita                                  133.rose_madder
123.Desi_85                                134.dunaika
124.Iliana                                    135.Tiarra
125.mimsat
126.Valenta70
127.marisasav
128.sandcastle
129.Enti
130.Херелина



1000-135=865

# 73
  • Мнения: 1 792
тъй като последната седмица ме нямаше много ако съм изпуснала някоя мама да ми пише на лични да я добавя.
Рошко като си дойде ще види че си държа на обещаното и си изпълнявам ангажимента Mr. Green

# 74
  • Мнения: 64
Здравейте на всички много е забавно при вас, та се престраших и аз да ви пиша. И аз чакам коледното чудо да е станало и вече новата година да ми донесе пълното щастие и две хубави ясни чертички.
Голди честито за един от най-прекрасните подаръци и ти желая много скоро да имаш оше по-по-най прекрасен подарък  ей така без повод за разнообразие.
Тиара честито и на теб за двете чертички, скоро да ни зарадваш с туптящо сърчице.
На всички желая да ни се сбъднат мечтите и скоро всички да се радваме и да имаме нови линийки в подписите си с вързопче и щъркелче, на новите мамички честито, живи и здрави бебковци пакостливчета.

Общи условия

Активация на акаунт