? за нова пералня....

  • 733
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Тая година Дядо Коледа ни зарадва с нова пералня Mr. Green, преди малко я монтирахме според указанията, пуснахме я, вече около час пере, обаче сега много се е нагряла, стъклото пари, а я пуснах на 40 градуса, и мирише на гума, не на изгоряло, а на гума.
Та според вас нормално ли е?Или сме я прецакали? newsm78
Предната баба Перла не загряваше така, въпреки че и с нея перях на 40 градуса. newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 25 212
За миризмата не знам, ама чак толкова да се нагрее, че да пари стъклото, при това на 40 градуса... Не ми изглежда нормално newsm78 На нашата си остава студено, и аз на толкова я пускам обикновено Thinking

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
на 40градуса на моята пералня стъклото е студено,или по-скоро хладко,аз даже веднъж се притесних,че нагревателя е изгорял.

# 3
  • Мнения: 371
каква марка ви е пералнята

# 4
  • Мнения: 8 917
Не ми се е случвало подобно нещо - по-добре се обадете в сервиза Peace

# 5
  • Мнения: 3 360
 Ха сега де.Казвай какво стана-проблем ли имаше,какво?Дано всичко е о.к. Praynig

# 6
  • Мнения: 983
На 40 градуса, не би трябвало стъклото да пари. Моята е марка Siltal, от по-старите модели, но като пусна на 60 градуса стъклото е малко топло.

# 7
  • Мнения: 857
Не ми се е случвало подобно нещо - по-добре се обадете в сервиза Peace

# 8
  • Мнения: 1 983
докладвам Peace
вчера се обадих в сервиза и записах час за да дойде майстор, снощи я пуснах на същата програма по съвет на тия от сервиза и не загря, ама хич, та отмених сервиза, сега всичко е ок
а марката е ВЕКО, уж добра била newsm78

Общи условия

Активация на акаунт