Отговори
# 30
  • Мнения: 6 472
Я имало спечелили! Каква изненада! У нас кори се купуват почти всеки ден (да не кажа всеки). Голямата яде само баници, щрудели и тиквеници. Сутрин и вечер, та даже и в училище и пращаме. Не знам колко пакета сме купили, но както се сещате изобщо не са малк. Паричка нъц!

# 31
  • тук
  • Мнения: 510
Ех, момичета, какви парички очаквате ?!? Тези пазарни трикове са за децата и за малкото, които наистина имат късмет. Ще има парички за някои, но както казват в един хубав български филм "друг път".

за статистиката - 6 пакета сме купили, талонче не сме намерили
(а като човек, който прави такива промоции, ще ви кажа, че ако ги бяха сложили вътре, щяха да тежат и да настане една лудница в магазините - от продавачките до находчивите клиенти) , пък и трябваше да са точно 10 000 , така с изпращането на талони ще раздадат не повече от 5 000)

да ви е сладка баницата, паричките ги има в БНБ всякакви Simple Smile

# 32
  • Мнения: 420
Доста баници изядохме тези дни. Даже не знаех, че трябвало да има паричка, но ако имаше, щях да я видя. Печелила съм от подобни томболи на други фирми. Обаче ми прави впечатление, че тези които раздават награди наистина са едни и същи, също едни и същи са тези, които нищо не дават.

# 33
  • Мнения: 49
Аз купих 2 пакета кори и не спечелих паричка, но свекърва ми не знам от колко купени пакета е "спечелила", т.е. пратила е въпросното писмо, но до сега паричка не е дошла.

# 34
  • Мнения: 814
А аз все си мисля, че и талончетата, и паричките вече са при "спечелилите"! А ако някоя от мамите вече е попаднала на печеливши "Белла" - честито! newsm44!

# 35
  • Мнения: 1 802
9 пакета кори за баница...и нищо, само новогодишни късметчета и кори  Confused

# 36
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
От прочетеното дотук - тук-таме има по някое талонче за паричка, но паричка още никой не е получил, така ли........... Rolling Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 1 951
От прочетеното дотук - тук-таме има по някое талонче за паричка, но паричка още никой не е получил, така ли........... Rolling Eyes
Аз лично съм използвала поне 20 пакета с кори ,но нищо.дори днес си купих още един пакет,но нмам желание в момента да го отвора.

# 38
  • Мнения: 5 622
Те пък може ли така да се излагат с тези парички..Ще кажеш, че кой знае каква пара дават  hahaha

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мхм. Талончето утре ще пращам. Попълних го, отдолу пише, че паричката няма номинална стойност, посребрена е и ако ще се готви в питка, трябва да се увие във фолио, щот сигур ще се разпадне.  Laughing Затуй не роптайте - не е кой знай какъв армаган, ми совсем евтин рекламен трик.
Ма все пак им харесвам корите с или без награда.  Blush

# 40
  • Мнения: 208
Мхм. Талончето утре ще пращам. Попълних го, отдолу пише, че паричката няма номинална стойност, посребрена е и ако ще се готви в питка, трябва да се увие във фолио, щот сигур ще се разпадне.  Laughing Затуй не роптайте - не е кой знай какъв армаган, ми совсем евтин рекламен трик.
Ма все пак им харесвам корите с или без награда.  Blush
Хайде, на късмет да ти е!
Аз пък досега над 6 пакета съм изразходила - нийде нищо. Не се и надявам на друго де, ама щерката като влезем в супермаркет и само подскача: "мамо, купи Белла, чакай да видя къде е паричката Simple Smile".
Аз също харесвам тези кори, но ми казаха, че на Фамилия били още по-хубави и мисля да разнообразя вече.

# 41
  • Мнения: 952
Аз ползвам кори почти само на Фамилия. За Никулден купих един пакет от Фамилията и един от Белла, да си пробвам късмета за паричката. И изненада за сефтето на корите имаше и талонче 8хиляди и кой номер. Сега си чакам паричката - доставката май бе с куриер. Дано за следващата Коледа пристигне  Joy

# 42
  • Мнения: 391
Странно ми е защо очаквате точно на някоя от вас да се падне паричката. Направете една проста сметка - произведени са сигурно няколко стотин хиляди пакета кори, в 10 000 от тях има талонче за паричка (според рекламата). Колко е процентът на печелившите пакети? Аз съм неграмотен и не мога да смятам, но тук все ще се намери някоя госпожа с повече умствени възможности да ви каже.

А и както беше писала една от вас - тези парички нямат никаква стойност. Вероятно са от посребрена съвсем тънко пластмаса и кой знае на какво ще заприличат, ако ги опечете в баницата.

# 43
  • Мнения: 414
Аз незнам за тези парички, отдавна не съм купувала кори Белла, но искам само да кажа добра дума за фирмата - аз пък спечелих от една тяхна предишна томбола, в която трябваше да се изпратят 5 талона от корите. Имаше за награда една от книгите на Иван Звездев, от тези с хубавите картинки. Като прочетох че тя е една от наградите си рекох да пусна талоните и взех че спечелих, доставиха ми я с куриер, но трябваше да се провери в едни списъци с печеливши в техния сайт. Намерих се в списъка, обадих им се и ми я доставиха.

# 44
  • Мнения: 423
Извинявай те, че отклонявам темата,но някой знае ли къде се продават кори "Сърбянка"  чувала съм добри отзиви за тях, че от тия кори "Белла" нещо хич не съм доволна.


Та по темата:
Купумала съм 4 пакета от корите "Белла" и не съм спечелила нищо.

Общи условия

Активация на акаунт