Шумен - 11

  • 18 204
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 370
Честит празник! Да сте все така добри майки, обичани съпруги и прекрасни жени!

Аз няма да търся цветя из нета , а ще споделя моето цвете от любимия мъж с вас: http://snimka.bg/album.php?album_id=54290&photo=4

Добре дошла на мама Диана и малката Дими!

Дани, моят приятел има студио, в което всеки може да отиде и да си запише някаква песен. В случая тое изкомпозирал музика и е написел песен, но си търси изпълнител. Иска песента му доколкото разбрах да я класира на Евровизия. Но не това е важно. Стига да си хареса изпълнител за песента, вече те могат да си решат какво ще се прави с тази песен. Като за начало , аз ще дойда с вас, за да ви представя. Незнам какво друго инфо да дам. Ако трябва питай нещо!

# 271
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Ей,много ви благодаря за пожеланията,очарована съм. Hug Много пък забелязвате Wink

# 272
Здравейте!
Чета ви от известно време и искам да се включа при вас.
Аз съм Галина, а сина ми се казва Владимир.
Ще се радвам да бъда част от вас!  Hug

# 273
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Гале, дали си тази, за която те мисля?!  Hug

# 274
  • Мнения: 1 128
Добре дошли Гале и Диана!!!
Тарталетке как е Сиската,кога ви изписаха от болницата?Надявам се, че сте добре и повече няма да ходите там!!!
Илонита с голямо закъснение - ЧЕСТИТО!
Да се включа и аз за ортопедите.Аз съм много доволна от д-р Тодоров в поликлиниката.Водихме Дени при него,човека беше много внимателен.Е, наложи се да правим рентгенова снимка на крачетата(имаше съмнения за локсация), но аз съм на мнение,че по-добре веднъж да я облъча,отколкото после цял живот са страда.
 

# 275
  • Мнения: 4 370
Гале, добре дошла при нас!  newsm51

Гале, дали си тази, за която те мисля?!  Hug

Тя е!  newsm53

# 276
  • Мнения: 513
Момичета кажете хомеопат в Шумен без Загорчев ,че нещо не ми допада .Все повече се замислям за хомеопатия ама голяма мъгла ми е там  Wink

# 277
  • Мнения: 259
Има една фармацефтка-Марина,аптеката и се намира на ул. Македония/пресечка на ул. Кирил и Методи/,но нищо повече не мога да ти кажа за нея Laughing

# 278
  • Мнения: 117
Здравейте на всички.За първи път пиша тук.Имам син на 4 месеца,роден е на 15.11.2006,Дариян.Забелязах,че на повечето мами дечицата са по-големички,затова ако има майчета с малки бебоци нека да се запознаем  bouquet Аз живея в Шумен от почти четири години иначе съм от Пловдив.Нямам много приятели така че ще ми е приятно да се запозная с нови хора newsm47   

# 279
  • Мнения: 117
Здравейте на всички!Ако има майчета на бебоци родени от октомври нататък ще се радвам да се запознаем.Пишете за всичко което ви валнува,споделете весели случки с вашите дечица.....изобщо пишете за каквото ви хрумне newsm62  Сега аз ще се представя-казвам се Дима и имам син на 4 месеца,роден е на 15.11.2006.Казва се Дариян и е един много капризен дундьо. newsm30Много често излизаме на разходки  по главната и ще се радвам да се запознаем с нови бебоци и техните мами.ЗА сега това е от мен,пишете...

# 280
  • Мнения: 4 370
Здравей Дима Дари! Ние мамите на по големи дечица да не ни е газил влак, че така ни игнорираш!? И ние излизаме по разходки с децата и преживяваме емоции подобни на вашите! А темата е за всички, не само за родените от октомври нататък!

# 281
  • Мнения: 117
Аууу,не съм искала да обидя никого,но доколкото разбрах от прочетеното повечето се познавате,проблемите ви са сходни и т.н.... Не ме разбираите криво,защото ако се наложи да се иска съвет го искам от мами на по-големи бебета! smile3525 smile3521

# 282
  • Мнения: 903
Здравейте Hug
Добре дошли на новите мами.
dima_dari, не се притеснявай да общуваш с нас, защото нашите деца не са на една възраст, но се разбираме чудесно и винаги имаме теми за разговор. Когато започнахме да си правим срещите някои мами даже не бяха родили, а моите бяха най-малките. Така, че без предразсъдъци, заповядай. А за съвети, можеш да разчиташ на нас.

# 283
  • Мнения: 4 370
Дима дари, заповядай следващия път с нас на срещата , и ще видиш че и с нас е интересно.

# 284

Общи условия

Активация на акаунт