Парфюмът-секссимвол !

  • 10 623
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Пускам тази темичка понеже си търся секси миризма Flutter Кой парфюм ви ухае на секс и страст? Flutter

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Лолита Лемпицка  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 372
Без никакви колебания - Amarige на Givenchy е парфюм, ухаещ точно на страст според мен: тежък, богат и пленителен аромат, някак си затоплящ и възбуждащ... Много особено и обсебващо ухание има. Не знам как да го опиша, предполагам, че имам такова отношение и заради лични спомени, но все пак - невероятен е! По принцип предпочитам малко по-леки и не толкова ориенталски аромати, но този е точно на границата...  Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 171
Кристал ноар - Версаче! Адски секси и невероятно траен! Обожавам го

# 4
  • София
  • Мнения: 5 604
Bazar на Christian Lacroix и  Dream angels на  Victoria`s secret. И двата са ми едни от любимите парфюми и двата ги ползвам основно когато излизаме вечер. Някак си не ми вървят за дневна миризма, за офиса и т.н.

Последна редакция: пн, 25 дек 2006, 22:26 от tzvety26

# 5
  • Мнения: 2 414
Cacharel-Amor Amor(love elexir) Sunglasses

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
През лятото секси ми ухае L'eau на Дюпон, а през зимата...тази зима така ми ухаят Carolina - Carolina Herera /аромат на ябълки, канела и още нещо.../ и Jacomo for her - последният - коледен подарък от любимия човек.  Ухае на нещо много специално, много дискретно и лично.

# 7
  • Мнения: 4 152
И аз мисля , че Amarige на Givenchy има доста възбуждащ аромат. Heart Eyes

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Кристал ноар - Версаче! Адски секси и невероятно траен! Обожавам го

 newsm10 Това е и моят избор!
(ако го душите, изчакайте 5 мин., преди тях ще ви се стори тежък,  а всъщност е богат, топъл и упойващ, преобладава гардения)

# 9
  • Мнения: 2 414
Кристал ноар - Версаче! Адски секси и невероятно траен! Обожавам го

 newsm10 Това е и моят избор!
(ако го душите, изчакайте 5 мин., преди тях ще ви се стори тежък,  а всъщност е богат, топъл и упойващ, преобладава гардения)
Това е новият парфюм на Версаче,нали?

# 10
  • Мнения: 13 512
на мен пък само мъжки парфюм би могъл да ми подейства  възбуждащо...но ми се е случвало един и същ арфюм на двама различни мъже да  ми се струва  абсолютно различен- на единия -секси, а на другия- гадно. като гаджето ми беше този, на когото му седеше гадно, а другия мъж физически не ми беше особео приятен. ама дамски парфюм да ми сейства секси и възбуждащо....

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Bright crystal  е най-новият, по-лек и нетраен
Crystal noir  е "нашият"   Grinning 

# 12
  • София
  • Мнения: 1 477
Адски индивидуално е... за мен това са:
за жена и
за мъж.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 604
Адски индивидуално е... за мен това са:
 
за мъж.

За мъжкия и аз съм абсолютно съгласна!!!

# 14
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 ето го моя фаворит

Общи условия

Активация на акаунт