? за съдомиялна

  • 1 078
  • 5
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Здравейте,мъжа ми ми донесе съдомиялна Нео,но без упътване.Моля Ви казвайте как се ползва и къде се слага препарата за чистене,за блясък и солта?Модела е http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=9000208&ca … 95&shop_id=18 .Помагайте,че мерака е голям

# 1
  • sofia
  • Мнения: 4 296
а някой да знае сайт на Нео,че не намирам

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
За гланца - на вратичката трябва да има едно развиващо се капаче- там се налива. За сол отделение е по-вероятно да няма. А препарат за чистене- какво в същност имаш предвид? трябва да има отделениея което се отваря , ако става въпрос за детергента. Ако питаш за тия дето почистват самата машина- слагат се в кошничката за прибори, но не е особено полезен този скъп препарат. Ако ще ползваш таблетки, имай  предвид, че ти трябва 1/2 от таблетката за 1 миене.
Честито и дано ти върши някаква работа машинката.   

# 3
  • Мнения: 103
Най-добре се обади в магазина да ти дадът инструкция .Ако си купиш комбиниран препарат не ти трябва гланц,а ако живееш в София не ти трябва сол-водата е мека.Аз лично ползвам течен препарат ,а таблетки(половинка за едно миене) само когато съдовете са много блажни,защото надраскват при продължителна употреба чашите и неустойчивите шарки на съдовете.Този съвет ми го даде техник на съдомиялни Аристон,когато го викахме в къщи.Той ми каза и за солта,но аз като много изпълнителна ве4е я бях купила.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Препарата за миене хвърляш на дъното. Ако е хапче, половината му. За останалите 2 препарат БИ трябвало да има сп. отделения.

Абе как не спряхте да купувате на китайците боклуците бре?  ooooh!

# 5
  • sofia
  • Мнения: 4 296
на вратичката има едно като улей и пише `детергент`,но няма капаче,което да го затваря,явно това ще е за препарата.Солта къде трябва да се слага?Взех упътване от Технополис(нищо не разбирам от него),пише така`Добавете 225гр сол,това количество е достатъчно за 10кръга `!Е да,ама къде да го добавя.Само ако знаете как ме е яд,да беше като старата ми машина,имаше си контейнерче и няма проблем.
А относно гланца,има развъртаща се тапа на вътрешната стена и там ли евентуално да се сипва. Twisted Evil
Много Ви благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт