Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

здравейте. искам да ви попитам нещо - бременна съм в 36 седмица и леко се притеснявам... малко ми е неудобно, но дали се е случвало на някой изпражненията в този период да са много тъмни /почти тъмно зелени към черно/ и на какво се дължи, изчиствам ли нещо точно сега.... ям си нормално, единствено по предписание на лекарката ми пия витамини и желязо... Предварително благодаря.
Цитирай

някьде

От желязото е! Peace
Цитирай

vidin

Желязо не съм пила, но имаше период, в който се наложи да дам на детето Малтофер и  резултатите бяха същите, каквито ти ги описваш Peace
Цитирай

Добрич

Така е - от желязото. Пила съм и знам от опит Smile
Цитирай

София

Организма ти изхвърля ненужното му желязо. Аз бих говорила с лекарката дали е наистина необходимо да го пиеш.
Цитирай

Pyce

И аз мисля,че е от желязото-така се  променя цвета обикновенно,когато спреш да го пиеш ще се убедиш сама и  ще видиш,че ще стане както преди.
Цитирай

Дойчеланд

Със сигурност желязото е причината - и аз приемах заради ниския хемоглобин. Smile
Цитирай

София

дам от желязото е
Цитирай

Старата столица

Както всички преди мен са ти писали-да,от желязото е Peace
Цитирай

София

Със сигурност е от желязото. При мен също беше така! Леко и безпроблемно раждане!  Hug
Цитирай

София

От желязото е.Така става също като си яла спанак.Споко.
Цитирай

Peace
Цитирай

много ви благодаря... и аз се опасявах че може да е от желязото, но не бях сигурна... вече съм по спокойна, предписаха ми желязо, защото имам леко понижение на хемоглобина и понеже при раждането ще загубя доста кръв, лекарката ми иска да наваксам... целувки за всички ви.
Цитирай

София

И аз съм съгласна, че е от желязото!
Цитирай

Madrid

Желязото е главния виновник! Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора