Варна - по-красива по Коледа!

  • 1 727
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 039
Исках да споделя с всички красотата на града ни, и коледното настроение, което е навсякъде из улиците.
Варна става все по-красива и по-красива с всяка изминала година. Преди по- малко от месец се върнах от Лондон, уверявам ви, с коледната си украса не могат да се конкурират с Варна. Просто сградите, които са украсеи там, са по-красиви......Знам, че в град като Лондон мащабите са от друго измерение, но всяка вечер душата ми се изпълва с топлина, като се движа из улиците на града ни. Варна е украсена буквално от край до край.
Опитах се чрез снимки да го покажа, но не успях, както ми се искаше........ужасно ми беше студено, и все пак :

   

   

е всички останали:
http://malena2004.multiply.com/photos/album/239

# 1
  • Мнения: 1 391
наистина, Маленна, приказно е!
Да не повярва човек, че е в БГ!

 Peace Браво Варна!

София тази година бледнее.... на фона на предната например... тъмно , неукрасено, обикновено, и скучно направо.... само тук таме в по-централните части.... гадост  Sad

добре че си украсяваме домовете, че да почувстваме празничната атмосфера.

# 2
  • Мнения: 5 577
 Grinning Много е красиво, благодаря, че сподели!


Всички твои снимки са уникални, като картички, с удоволствие разглеждам албумите ти.  Blush

# 3
  • Мнения: 1 338
Варна е много красива и през зимата. В началото на декември имах щастие да съм там. Тъкмо започваха с украсите - гледах как окачват светещи снежинки около Пантеона. По улиците вечер изглеждаше толкова празнично и красиво - много по-хубаво от лятото! Предполагам и че Новогодишната заря ще бъде невероятна. Тази за празника на Варна беше най-хубавото светлинно шоу, което съм виждала. Харесва ми и художественото осветление на сградите. Нощем Варна изглежда толкова спокойна и красива...

# 4
  • Мнения: 6 039
Радвам се, че ви харесва. На живо е много по-красиво.

# 5
  • Мнения: 663
Преди няколко дни, свекърва ми каза, 4е по телевизията споменали Варна като един от най-украсените градове тази година, конкуриращ дори европейски столици.Наистина е много красиво и така създава настроение. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 978
Страхотна украса!!! Браво!!!
Много хубави снимки си направила...
 Hug


п.п. Видях и снимките от детският карнавал Embarassed..ама много са сладки тия дечица в костюмчетата, хихи супер сладки са Heart Eyes  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 220
Варна е много красива и през зимата.

За мен Варна е много ПО-красива зимата!

# 8
  • Мнения: 13 512
Варна е много красива и през зимата.

За мен Варна е много ПО-красива зимата!
И за мен. започвам да намразвам Варна през лятото.

# 9
  • Мнения: 1 338
Варна е много красива и през зимата.

За мен Варна е много ПО-красива зимата!
И за мен. започвам да намразвам Варна през лятото.
Това е, защото си я имате Варна всеки ден Simple Smile Аз съм рядко там и винаги я обичам Simple Smile

# 10
  • Мнения: 834
Страшно е красиво!

# 11
  • Мнения: 5 468
Любимият ми град Hug. Красота!

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Malenna, благадаря за снимките  Hug
Наистина е много красиво и ме хвана носталгията...искам си във вкъщи - във Варна  Cry

# 13
  • USA
  • Мнения: 2 136
Благодаря Malenna!Напълни ми се душата,и точно на Коледа!Не се сдържах и ги показах и на гостите ми американци,много ги харесаха и наистина се почувствах ужасно горда с родния ми град.  bouquet

# 14
  • Мнения: 143
Малена снимките са чудесни Peace но, си права че,в действителност всичко е в пьти по красиво . Кьсно вечер когато няма такова движение и всичко блести и се отразява в мокрите улици просто е приказно.
Обичам си я Варна и зиме и лете Blush

Общи условия

Активация на акаунт