Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Момичета преди 8 дена родих и имам външни шевове струва ми се че паднаха на 6-тия ден ,моя ме гледа отдолу и каза че имало раничка и не е зараснала,бихте ли ми казали при такъв случай при какъв доктор трябва да отида за да ме види и ако се наложи пак да ме шият.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРИТЕ bowuu

Цитирай

Ямбол

Първо честито бебе и много здраве и радост за напред
Трябва да отидеш на гинеколог.
Да не те плаша, но при първото ми раждане при мен се беше получило нещо подобно. Още бях в болницата, когато при сутрешната визитация акушерката ми откри, че единият шев се е отворил и започва да набира гной. Наложи се да лежа още 20-тина дни заедно с бебето, през това време ми правиха промивки, слагаха ми Вишневски(за бързо зарастване на раната) и накрая ми направиха вторичен шев.
Дано при теб не се усложнят нещата, защото е много неприятно. Колкото може по-бързо отивай на преглед.
Успех! Peace
Цитирай

Според мен трябва да отдеш при гинеколог и то спешно!!!!...и честито!!!
Цитирай

на гинеколог
Цитирай

Перник

Момичетата са ти казали - иди на гинеколог да те види!
Честита рожба!
Цитирай

София

Честито!
Гинеколог- незабавно!
Цитирай

под звездите

Понеже скоро пак идват празници и почивни дни най-добре иди още утре на гинеколог
Цитирай

Варна

Честито за детето!

Но не подценявай ситуацията, а веднага отиди на преглед при гинеколог.
Цитирай

Карлово

Момичета преди 8 дена родих и имам външни шевове струва ми се че паднаха на 6-тия ден ,моя ме гледа отдолу и каза че имало раничка и не е зараснала,бихте ли ми казали при такъв случай при какъв доктор трябва да отида за да ме види и ако се наложи пак да ме шият.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРИТЕ bowuu

нормално е конците да паднат няколко дни след раждането.Раната не ти е зарастнала още,но прецени дали болката отшумява или се засилва,не пръскаш ли някакъв спрей-Бивацин например ,мога да препоръчам външно измиване със смрадлика или вода в която са разтворени няколко капки йод,много строга хигиена.И всичко това с уговорката,че ако болките от шева не са намалели ,а са се увеличили,бягай утре на лекар.
Честито детенце,живо и здраво да ви е!!!! Hug
Цитирай

Честито  bouquet  bouquet  bouquet
А що се отнася до проблема ти ,ще трябва да отидеш на гинеколог.
Цитирай

Банкя

Гениколог,аз имах същия проблем и пръсках с Бивацин
Цитирай

Няма какво да питаш мъжа ти , той не знае  Smile Отивай на гинеколог , той ще  те препрати където е нужно и ако е нужно.Нищо не пръскай и не мажи освен ако не ти каже  доктора.
Цитирай

Берковица

Няма какво да питаш мъжа ти , той не знае  Smile Отивай на гинеколог , той ще  те препрати където е нужно и ако е нужно.Нищо не пръскай и не мажи освен ако не ти каже  доктора.
newsm10
Цитирай

София

Честито за детето!
Но не подценявай ситуацията, а веднага отиди на преглед при гинеколог.
Peace  и честито   bouquet
Цитирай

София

Честито бебче. А по темата и аз мисля, че без да отлагаш трябва да отидеш на гинеколог!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.