Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте момичета,
Доста често посещавам форума за пътешествия (но рядко пиша) и видях, че някои от вас са "сменили тактиката" и смятат тази година да пътуват някъде за Коледа, вместо за Нова година. И тъй като идеята много ми допада (за съжаление не можах да я осъществя и аз тази година), въпросът на темата ми е към вас!!! Очаквам мнения и предложения!!!
Цитирай

И на Коледа и на Нова година ще съм си в Хисаря.
Цитирай

Тук-там

На Бъдни вечер бяхме на гости  в свеки, а на Коледа си бяхме в къщи Laughing
Цитирай

On The Road

Почивните дни - на ски! /е и малко на шейни Very Happy/
Не ни е за първи път, ми предпочитам пред трапези.

Сняг, слънце, тишина...

Весели празници и хубаво посрещане на 2007-ма година!

Цитирай

Варна

Ходих на екскурзия в Италия.
Снимки в подписа ми:)
Цитирай

В СПА хотел "Борова гора". Беше хубаво. Хотелят е нов и направен с мерак. Само дето басейна си е хладничък за деца. Иначе, шоколадовата маска е супер.
Искам да благодаря на Джули за координатите   bouquet
Цитирай
Mandy, направо се размечтах от снимките ти! Бях чувала, че по Коледа не било хубаво да посещаваш Западна Европа, но май както гледам това въобще не е така! Разкажи нещо повече за пътуването - сама ли си го организира или отиде с тур. агенция? Хотелът как беше? 35
Цитирай

Вкъщи.И на Коледа,и на НГ.
Цитирай
И аз си бях вкъщи и на Коледа и на Нова година! Затова се пробвам да събера инфо как са изкарали хората, които не са си били у дома. За Коледа явно няма много такива, но се надявам поне да споделите къде сте посрещнали Нова година. Доста е рано да се правят планове за догодина, но пък сега впечатленията са "най-пресни".  Laughing
Надявам се да ги напишете във форума! Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.