Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Здравейте момичета каква е разликата между АМ и NAN,и коя бихте ми препоръчали,моята бебка е на 8 дена Smile
Цитирай

До хладилника, който обичам

АМ е съкращение за Адаптирано мляко. НАН е марка АМ Smile
Вече има разлика между ХА и АМ - Хипоалергенно Мляко и Адаптирано Мляко.
Ако храниш изцяло с АМ (т.е. не кърмиш), свирни да преместя темата във форума за адаптирано мляко Smile Там момичетата ще дадат по-адекватни съвети за марките и видовете мляко.
Цитирай
не кърмя Love
Цитирай

София

и аз не кърмя а моя бебок го храня  вече месец и половина с ХА (хипоалергично мляко)-MILUMIL и съм много доволна.(бебчо е на 2 мес.)хипоалергичното мляко е по-добро от адаптирано-АМ особенно за толкова малко бебе.
Цитирай

София

Омнео
Цитирай

от самото начало сме на нутрилон.но ти защо питаш,педиатъра не ти ли препоръча?  ще има много мнения и най-малкото ти самата ще се объркаш от толкова предложения.   ако нямате някаква наследствена предразположеност към алергии то всяко ам си е добро за себеси.  детето на моя приятелка започна да повръща от 30 ден,не приемаше никакъв вариант на ам докато не му дадоха кисело мляко.  знам,че звучи странно но пък моето момиченце не ще да го лизне. newsm78  bouquet
Цитирай

ВАРНА

аз започнах с фризолак без да се допитвам до педиатър и до сега си караме с него и няма проблем естествено като си знам че нито аз нито таткото имаме някакви алергии
Цитирай

София Западен парк

Препоръчвам ти Милумил ! 
Цитирай

София

Препоръчвам ти Аптамил или Милумил.
Цитирай

София

Aptamil  Peace
Цитирай

На голямото ми дете съм давала като бебче "Хумана",както и на малкия след 8ми месец.
Цитирай

София

Aptamil  Smile препоръча ми го педито и сам много доволна.То е най-близко до майчината кърма
Цитирай

на кой му пука, майна

Бу ти е обяснила вече за АМ  Smile
Аз храних с NAN и съм доволна, не е запичал, нито разхлабвал. Обаче сега ако имам второ дете сигурно ще предпочета адаптираното мляко на марката Milupa /Милумил или Аптамил/, излиза с 1-2лв. по-скъпо от другите марки АМ, но си мисля, че е си заслужава  Smile
Цитирай

София, Гео Милев

newsm10
Цитирай

София, Манастирски ливади

от готини доктори хапнахме Фризолак, Фризовом, Аптамил (съжалявам че го сменихме), АЛ 110 (то е лечебно, едва ли е за вас), и най-накрая вече от 3-4мес. ядеме НАН и съм доволна, оправи й се запека
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора