Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

Здравейте мами! От няколко дена се чудя и реших да ви попитам - дали има значение по колко кг сме се родили ние с татито и може ли по това да се определи колко горе-долу ще бъде бебчо? Знам, че ако няма голяма разлика в кг няма как да се каже, но аз съм била 3,400 кг - нормално, но пък татито се е родил 5,000 кг  Shocked Направо се сащисах като разбрах. А бебчо на ехографа върви с 2-3 седмици по-голям. Ако се метне на татко си, бая ще ме озори  Laughing

Ще съм ви благодарна, ако от опит или някъде прочетена информация ми кажете дали има нещо такова.
Цитирай

под голямата лоза

Моят съпруг е роден 4,200кг, а и двете ми дъщери се родиха по 4,300кг. Shocked

Гените се унаследяват и в това няма нищо неестествено Peace
Цитирай

Прага/Чехия

Здравей!Ние сме абсолютно със същите мерки като вас Laughing,аз съм била 3400,а таткото 5000,и аз се чудя дали ще е голям бебока като мъжа ми,но ще видим Thinking
Цитирай

Rositsa, виждам, че още малко ти остава. Леко и безпроблемно раждане ти пожелавам. А на ехографа как се вижда - голям ли е бебчо ?
Цитирай

София

Чувала съм, че бебето се ражда приблизително толкова, колкото се е родил таткото. Но мисля, че са градски легенди.
Цитирай

Карлово

не съм чела подобна закономорност знам ли Вики се роди 3 кг аз съм била 4100 таткото 3 и нещо,като родя и второто бебче ще мога да направя някаква равносметка
Цитирай

Всъщност логично е да се унаследява в известна степен и рожденото тегло на родителите. Но не е закономерност.

Щерката се роди 2700, аз съм била 3500, но таткото - 2500 грама.

2-3 седмици обикновено ехографите дават допустими отклонения, не се тревожи. Трудно се казва с точност какво тегло е бебето според ултразвука.
Цитирай

на кой му пука, майна

Аз съм се родила 3500, таткото 2070, сина ни-3270

Цитирай

Чувала съм ,че има нещо подобно ,на всъщност не винаги на практика се получава така.
Цитирай

Чувала съм, че бебето се ражда приблизително толкова, колкото се е родил таткото. Но мисля, че са градски легенди.

Аз съм била 2100, но таткото ... 5100  #Crazy Дано наистина са градски легенди  Praynig Praynig
Цитирай

Mediterraneo

Това пък за сефте го чувам. Може да има някъде съвпадения, но като цяло подобна закономерност няма. Нито аз, нито мъжът ми сме били едри бебета, а и двете ми деца се родиха големи.
Цитирай

Старата столица

И аз така смятам.
Цитирай

София

Ами при нас това не отговаря - аз съм родена 3050 гр, а мъжът ми - 3300. Синът ни се роди 4340 гр Laughing
Цитирай

Варна

При нас май има такава закономерност!Аз, съпругът ми и дъщеря ми  сме родени по 4кг.Близнаците тежаха общо 5.700кг./по 2.850 всяко/Въобще сме си едро семейство!
Цитирай

София

И аз така смятам.
И аз съм съгласна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора