Бебешка козметика "Mustela"?

  • 6 778
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 797
Мами, кажете откъде мога да купя в София  бебешка козметика с марка "Мустела" ? Интересува ме по-точно олио  и мляко за тяло.  Чух добри отзиви за тях, но не съм ги виждала. Има ли ги по магазините и в кои по-точно? Ако някой ги ползва от къде ги е купил?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 728
На мен ми предложиха в аптеката в магазин Хит. Стори ми се малко скъпичка, но ме увериха че е най-добрата и се внася само от два месеца в Бг. Даже и брошурка с артикулите ми дадоха!
Може би във всяка аптека я има?!

# 2
Аз използвам тоалетното мляко /серията мисля е Стелатопия/ за атопична кожа /т.е. чувствителна кожа/! Тубата е голяма - 200мл. и се слага по много  малко,защото се размазва много добре!Мисля,че ще го ползвам повече от 2 месеца /мажа всеки ден/! Струва 25лв.Много е хубаво - кожата на синът ми стана мека и не е нито суха,нито мазна цял ден! До сега съм използвала заехтин,бадемово масло,но нямаше такъв ефект!Има и кремче за лице за студените дни - също съм доволна от него /нар. се Колд крем/! Серията се продава в по-големите аптеки,аз го взех от Халите! Grinning

# 3
  • Мнения: 416
Аз взех за малчо гел за коса и тяло (400мл) и лосион за тяло (300мл) от една аптека на графа (с/у пазарчето за плодове и зеленчуци), виждала съм ги и в аптека Гален на Руски паметник. Малко е по-скъпо (мисля че ми излязоха към 34лв), но много ми харесаха - кожата на Марти става много мекичка  Simple Smile. Направи ми впечатление че имат серия за проблемна кожа (при атопични дерматити и т.н.)

# 4
  • Мнения: 3 810
Дима е с проблемна кога и след като ползвахме няколко продукта без ефект, д-рката ни даде две мостри на Мустела. И двете са страхотни.
Вече свърших мострата-олио за вана и си купих. Струва около 22лв.-250мл. Щом тук го има, значи и в София ги има. Дима имаше лишейчета по тялото и след първото ползване вече ги няма. Не смея да спра да го ползвам.
Другата мостра, която ползвам е кремче(нещо като тоал. мляко). Ползвам го при нужда за лишейчета по лицето. Страхотно е, но новата опаковка е пак към 15-20лв.

# 5
  • Мнения: 2 849
Чувам само добри отзиви за тази марка ,има  я по аптеките почти във всички .Мисля да я пробвам като се роди бебето . Wink

# 6
  • Мнения: 379
Козметиката на Mustela се продава само в аптеките. Ползвала съм почти всякаква козметика за бебечо, но не останах доволна. След като пробвах Mustela останах очарована и ползвам само нея newsm10

# 7
  • Мнения: 5 261
 Laughing Ние сме с Mustela от самото раждане, супер е  newsm51 !

# 8
  • Мнения: 1 288
ползваме шампоанче, крем за лице, крем срещу подсичане, гел-шампоан за коса и тяло. всичко е страхотно. пробвахме и други марки, но мустелата не я сменям за нищо. наистина е по-скъпа, но пък малко количество стига. например, шампоанчето го ползваме от раждането и още не е минало дори и половината. иначе се изтисква направо на пяна, която като се сложи на косичката изчезва. така не му влиза пяна в очичките. също така добри отзиви съм чувала за мустела стелатопия- за тяло. съвсем скоро ще купя и от нея.

# 9
  • Мнения: 4 668
Laughing Ние сме с Mustela от самото раждане, супер е newsm51 !
Ние също . Няма по - добро !!! А това , че се внася само от два месеца е ГОЛЯМА ЛЪЖА . То само моят син е на 10 месеца , а аз знам за нея доста от преди това !

# 10
  • София
  • Мнения: 797
Laughing Ние сме с Mustela от самото раждане, супер е newsm51 !
Ние също . Няма по - добро !!! А това , че се внася само от два месеца е ГОЛЯМА ЛЪЖА . То само моят син е на 10 месеца , а аз знам за нея доста от преди това !

Извинявай Пипинка, но явно не си обълнала внимание, че тази тема е от 1год. назад, незнам защо са я изровили. Така, че това за голямата лъжа не му е мястото тук.

# 11
  • Мнения: 3 810
Май аз я изрових.
Търсех с Гуугъл-а продукти за атопична кожа и излезе и това.
Не обърнах внимание че е много стара...
Извинете ако съм ви позаблудила, непредумишлено е!

# 12
  • София
  • Мнения: 797
  Няма за какво да се извиняваш, просто информацията е поостаряла. А това , че ползваш търсачката е похвално.  bouquet Много потребители просто пускат нова тема, нищо че подобна може да има една страница по назад.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 225
Интересува ме в коя аптека в Бургас има тази козметика? Защото не съм я срещала в никоя или явно не съм търсила по обстойно. newsm17

# 14
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Търси в аптеките. Мисля, че в други магазини не се предлага. Аз ползвам крема за атопична кожа. Започнах от 28 ден на бебка и все още има в тубата. Наистина е много добра козметика

Общи условия

Активация на акаунт