Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-12 от 12 отговора
Ползвал ли е някой радиостанция като бебефон?
Ето за нещо такова става въпрос - http://www.technopolis.bg/search.php?word=%F0%E0%E4%E8%EE%F1%F2%E0%ED%F6%E8%FF
Интересувам се, понеже ни предстои да местим детето в самостоятелна стая. Гледам, че имат доста повече канали и по-голям обхват от стандартните бебефони.  Нашият татко смята, че имат по-широко приложение и предпочита този вариант.
Не сме сигурни обаче доколко са чувствителни и дали гласовото активиране работи добре.  newsm78
Моля да споделите опит! Hug
Цитирай

А тези радиостанции не са ли на принципа като говориш да трябва да натискаш някакво копче newsm78.Щото ако е така едва ли ще ти върши работа.
Цитирай

Имат функция гласово активиране, което би трябвало да означава, че не се натиска копче, а работят и на принципа на бебефона  - задействат се от звук.
Цитирай

Никой ли не е ползвал? Thinking
Цитирай

Аз използвам радиостанции вместо бебефон - има си специален режим Baby AEG - третия модел от сайта, който си пуснала. Няма проблеми, станцията, която е при бебето е в режим Бебе, което означава, че се включва само като заплаче бебето / или като извика/. Иначе не се включва / от телевизора или ако бебето само мрънка или ако говорят хора в стаята/. Освен това в този режим се блокират копчетата, така че ако бебето пребара станцията няма как да я изключи! Другата станция си е в нормален режим и приема сигнала. Лично аз съм доволна, освен това си е вещ, която може да се използва и по-нататък, не само за бебе.
Цитирай

Moje li da napi6e6 to4no imeto na modela radiostanciq, koito izpolzvate kato bebefon. Mersi.
Цитирай

AEG Funky 60. Това пише отзад на станцията, за съжаление не пазя кутията. Но в Технополис мисля, струва 79 лв, има и 1 по-евтин модел, но него не съм го ползвала. Ето модела:http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=577058
Цитирай

Ние купихме по евтиния модел на АЕГ (65,00лв.)http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=577036 ,но няма такава функция.Бях пратила мъжа ми да купи,исках моето дете и на едни приятели детето да си говорят с уоки токито,но нъц..Сега се чудя кво да го правя,ма така е като пращам мъж ми да свърши нещо.Два часа разпитвал и гледал,но не питал дали става за деца Thinking
Цитирай

Гери, не може да не може да се използва радиостанцията. Ти нали искаш да я използваш като уоки-токи? Тогава не трябва да е в режим БЕБЕ, а в нормален режим - двете станции трябва да са на 1 и същи канал и за да говориш - натискаш копчето и отсреща те чуват. А другия като иска да ти отговори натиска копчето на неговата станция и ти го чуваш...Не знам дали добре го обясних..
Цитирай

Да, най-важното е двата апарата да са на един и същ канал, за да могат да осъществят връзка! И от разстоянието зависи все пак. Нашата радиостанция я дават, че има обхват до 15 км, но реално в градски условия като я изпробвахме обхвата е около 1 км. Rolling Eyes
Цитирай

Бях пратила мъжа ми да купи,исках моето дете и на едни приятели детето да си говорят с уоки токито,но нъц..Сега се чудя кво да го правя,ма така е като пращам мъж ми да свърши нещо.Два часа разпитвал и гледал,но не питал дали става за деца Thinking

Не е виновен мъжа ти, т. нар. им консултанти не струват! Crossing Arms
Цитирай

Явно аз не съм обяснила както трябва. Embarassed Проблема е,че децата са малки и не могат да натискат копчетата.Аз мислех,че има такъв режим на който постоянно си във връзка,без да се налага да натискаш копчето.Иначе ние си говориме с уоки токито. Wink
Цитирай

Здрасти,
Дано не е много късно за съвета,но телефон на TOPCOM с две мобилни слушалки ми върши страхотна работа.Слушалките се включват една с друга в режим "Бебефон" и спестяваш поне 100лв.
Единсвеното неудобство е че когато ги включа- изключвам звука на слушалката при бебо и не се чува че дом. ти тел.звъни. 

Цитирай

1-12 от 12 отговора